Türkçe Terapi
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Türkçe Terapi Melek Dökmetaş
İstanbul, Türkiye

   UTC+03:00

Psikolog Melek Dökmetaş

Female
Çevrimdışı
"Psikoloji"

Ücretler

30 dakika
50.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

En düşük saatlik ücret
180.00 ₺

Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

Lisans eğitimini 2011 yılında Fatih Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünde tamamladı.Lisans eğitimi boyunca çeşitli anaokulları,özel eğitim ve rehabilistasyon merkezleri ve Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Polikliniğinde stajlarını tamamlamış,Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikoatölye projesi,Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği Kulaktan Kulağa Projesi gibi gönüllü çalışmalar gerçekleştirmiştir.Lisans eğitiminden sonra özel eğitim ve rehabilitasyon alanında,anaokullarında ve Esenler belediyesine ait Esaydam danışmanlık merkezinde çocuk,ergen,yetişkin,çift ve ailelerle çalıştı.Prof.Hakan Türkçapar'dan 40 saatlik "Bilişsel Davranışçı Terapi" eğitimi,Doç.Dr.Hanna Nita Scherler'den "Bir Vak'a Yedi Terapötik Bakış Açısı" eğitimleri aldı. Psikiyatrist Doç.Dr.Şaziye Senem Başgül'den psikodinamik kuram yönelimli çocuk ve ergen psikolojisi alanında 120 saat grup süpervizyonu çalışmalarına katıldı.
İfti Psikoterapi merkezinden,Psikiyatrist Yrd.Doç.Dr.Murat Dokur'un eğitmenliğini yaptığı EFTA(European Family Therapy Association) onaylı Aile ve Çift Terapisi eğitimi (400 saat) aldı.Bu süre zarfında Prof. Rodolfo DE BERNART,Prof.Dr.Peter Stratton,Prof.Dr.Helga Hanks ve Prof.Dr.Howard Liddle gibi aile ve çift terapisi uzmanlarından workshop eğitimleri aldı.Aile ve Çift terapisi alanındaki çalışmalarını sistemik,sistemik-dinamik,yapısal/stratejik,eksperiyental ve interaksiyonel özellikleri pragmatik/operasyonel öğreti güdümünde kullanarak;pragmatik eksperiyental yaklaşım dahilinde sürdürmektedir.
Çalışmalarını yetişkin,aile ve çiftlerle sürdürmektedir.

Sunulan Hizmetler

 • Kaygı Bozuklukları,Takıntılar ve Fobiler

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Tükenmişlik Sendromu

  1 Seans tamamlanmış

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Evlilik Öncesi İlişki Sorunları

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Ebeveyn danışmanlığı ve psikolojik destek

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Panik bozukluk[Panik Atak]

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Psikolojik Nedenli Bedensel Ağrılar (Psikosomatik)

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Stresin Etkilerinden Korunmak ve Sağlıklı Yaşam

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Bireysel psikoterapi seansı

  1 Seans tamamlanmış

  Panik bozukluk, takıntılar, sosyal fobi, psikolojik sebepli bedensel ağrılar, kaygılar, korkular, tükenmişlik, akut travma, uyku sorunları,psikolojik sağlığı koruma, yalnızlık hissi, mutsuz hissetme, boşluktaymış gibi hissetme, istismar(fiziksel,cinsel,duygusal,vb.) ,loğusalık dönemi psikolojik destek ihtiyacı.

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Aile ve Çift Terapisi

  Evlilik sorunları, boşanma süreci, evlilik dışı ilişkiler, şiddetli geçimsizlik, evliliğe karar verme süreci, evlilik öncesi sorunlar, aile terapisi, çift terapisi, ilişkilerde çatışma sorunları, ilişki inşası, istismar, şiddet, ayrılık sonrası süreci.

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Depresyon

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Psikolog Paylaşım Psikoloji

  2016- İstanbul Türkiye

  Üstün potansiyelli çocukların ailelerine danışmanlık hizmeti,Çocuk,ebeveyn danışmanlığı,yetişkin psikolojisi, Bireysel psikoterapi.

 • Psikolog Esenler Belediyesi

  2013-2015 İstanbul Türkiye

  Esaydam Aile Danışma Merkezi'ndeki görevim boyunca çocuk,yetişkin,aile ve çiftlerle çalıştım.Gelişimsel bozukluklar, üstün yetenekli çocuklar, okul-ebeveyn sorunları,boşanma süreci, aile ve çift danışmanlığı çalıştığım konulardan bazılarıdır.

 • Psikolog Avcılar Kaymakamlığı&Üstün Zekalılar Enstitüsü Ortak Projesi

  2013-2013 İstanbul Türkiye

 • Psikolog Yeditepe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

  2012-2013 İstanbul Türkiye

  Otizm, öğrenme bozuklukları, zeka geriliği, asperger sendromu, serebral palsi ve down sendromlu çocuklara psikolojik destek ve özel eğitim desteği, ailelerine bilgilendirme seminerleri ve psikolojik destek hizmeti.

 • Psikolog Çapa Sevgi Çiçeği Anaokulu

  2012-2013 İstanbul Türkiye

  Okul öncesi dönemde çocukların gelişimsel ve psikolojik takibi, değerlendirme testlerinin uygulanması, veli bilgilendirme toplantıları, sınıf gözlemleri ve öğretmen eğitimi.

Eğitim

 • Fatih Üniversitesi 18.09.2006 - 14.06.2011

  Lisans

  Diploma Yüklendi

Sertifikalar & Seminerler

 • Wısc-4 03.03.2017

  Zeka Testi Uygulayıcı Sertifikası

 • Üstün Yetenekli Çocukların Eğitimi Kariyer Geliştirme Programı 27.04.2013

  İstanbul Üniversitesi

 • Bilişsel Davranışçı Terapi 26.05.2012

  Doç.Dr.Hakan Türkçapar

Yorumlar

 • Psikolog Melek Dökmetaş - Tükenmişlik Sendromu Murat Rating: out of 5 Tanışma ve ilk seanstı. İlgili idi. Verilen saat ve süreye uyuldu. Ciddiyet vardı. Olumlu idi.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  M****

  (1 seans)

  Tükenmişlik Sendromu 09 Mart 2019 Tanışma ve ilk seanstı. İlgili idi. Verilen saat ve süreye uyuldu. Ciddiyet vardı. Olumlu idi.Uzmanımız için yorumunuzu gönderin

Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Bloglarım