Türkçe Terapi
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Türkçe Terapi Gökçenur Akkoyunlu
İstanbul, Türkiye

   UTC+03:00

Psikolog Gökçenur Akkoyunlu

Female
Çevrimdışı
"Psikoloji"

Ücretler

30 dakika
50.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

En düşük saatlik ücret
100.00 ₺

Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

Merhaba. Ben Psikolog Elif Gökçenur Akkoyunlu. 1994 Mersin doğumluyum. 2012 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünü tam burslu olarak kazandım. 2016 yılında eğitimimi tamamladım. Lisans hayatım boyunca gönüllü ve zorunlu birçok staj yaptım. Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri kliniğinde, Maltepe Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri kliniğinde ve özel bir anaokulunda stajlarımı tamamladım. Üniversite yıllarımda pek çok gönüllülük projesine katıldım. Bu projelerden bazıları; özel bir anaokulunda çocuk gelişim testleri uygulamak, kimsesiz çocuklara gelişimsel temas terapisi uygulamak ve dezavantajlı ailelere psikolojik destek sağlamaktı. Lisans eğitimim sonrasında CİTEB'den cinsel terapi, aile ve çift terapisi, boşanma terapisi ve çözüm odaklı terapi eğitimlerimi tamamladım. Bir süre özel bir psikolojik danışmanlık merkezinde cinsel terapist ve aile ve çift terapisti olarak çalıştım. Aldığım eğitimler, katıldığım süpervizyonlar ve tamamladığım stajlar doğrultusunda kariyerime cinsel terapist ve aile ve çift terapisti olarak devam ediyorum.

Sunulan Hizmetler

 • Öğrenci Koçluğu

  Konsantre olmakta güçlük çeken, motivasyon düşüklüğü yaşayan, sınav kaygıları yaşayan, derste dikkatini toplamakta güçlük çeken, hedef belirleyemeyen öğrenciler için uygundur.

  100.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Çocuk Gelişim Test Uygulamaları

  Gessel, Frostig, CAT, Bir İnsan Çiz, AGTE, Good-Enoug Harris, Metropolitan gibi testlerin uygulanması, yorumlanması ve raporlanması.

  100.00 ₺

  45 dakika

  Randevu Alınız
 • Bireysel Terapi

  4 Seans tamamlanmış

  Depresyon, travma sonrası stres bozukluğu, panik atak, öfke kontrolü, stresle etkin başa çıkma, korkular,kaygılar,fobi.

  150.00 ₺

  45 dakika

  Randevu Alınız
 • Boşanma Terapisi

  Boşanma terapisi, çiftlerin boşanma ile neticelenen evliliklerinde çiftlere psikolojik, fiziksel ve yasal anlamda ayrılmalarına yardım etmeyi amaçlayan terapi türüdür.

  170.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Cinsel Terapi

  10 Seans tamamlanmış

  Cinsel sorunlar, cinsel mitler ve yanlış inanışlar, cinsel hastalıklar, vajinismus, anorgazmi, erektil disfonksiyon, erken boşalma, cinsel eğitim 9-11 seans sürmektedir.

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Aile ve Çift Terapisi

  1 Seans tamamlanmış

  Aile içi sorunlar, aile içi iletişim problemleri, aile içi şiddet, bireysel problemlerin aile yaşantısına etkisi

  300.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Cinsel Terapi Seans Paketi (6'lı)

  Tek seferde ödeme yapmak isteyen ve tek seferde 6 seanslık bir cinsel terapi programına katılmak isteyen çiftler için uygundur. 

  1200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Aile ve Çift Terapisi Seans Paketi (6'lı)

  Tek seferde ödeme yapmak isteyen ve 6 seanslık bir terapi programına katılmak isteyen çiftler için uygundur.

  1800.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Cinsel Terapist NBA Danışmanlık

  2016-2018 İstanbul Türkiye

   

Eğitim

 • Maltepe Üniversitesi 01.09.2012 - 01.06.2016

  Lisans

Sertifikalar & Seminerler

 • Boşanma Terapisi Eğitimi 01.11.2017

  CİTEB onaylı boşanma terapisi uygulayıcısı belgesi

 • Aile ve Çift Terapisi Eğitimi 01.11.2017

  CİTEB onaylı aile ve çift terapisi uygulayıcısı belgesi

 • Cinsel Terapi Eğitimi 01.08.2017

  CİTEB onaylı Cinsel Terapi uygulayıcı belgesi

 • Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi 01.06.2016

  Sağduyu Danışmanlık onaylı çözüm odaklı terapi uygulayıcısı belgesi

Yorumlar

 • Psikolog Gökçenur Akkoyunlu HasanErdal Rating: 5 out of 5 Gökçe hanımdan 2 senedir terapi alıyorum. Hayatımı bu 2 sene zarfında bambaşka bir boyuta taşımama yardımcı oldu. Bana iyi geldiğini daha ilk seansta hissettirdi. Genç yaşına rağmen psikolojiye hakim ve bu işi kalben yaptığı çok belli. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır.
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  H****E****

  Danışan 05 Mart 2019 21:41 Gökçe hanımdan 2 senedir terapi alıyorum. Hayatımı bu 2 sene zarfında bambaşka bir boyuta taşımama yardımcı oldu. Bana iyi geldiğini daha ilk seansta hissettirdi. Genç yaşına rağmen psikolojiye hakim ve bu işi kalben yaptığı çok belli. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır.

 • Psikolog Gökçenur Akkoyunlu OğuzhanYasamis Rating: 5 out of 5 Gökçe hanımla çalıştığı danışmanlık merkezinde 8 seanslık görüşmemiz oldu. Kötü zamanlar geçiriyorduk, tecrübesi ve pozitifliği ile karanlık dönemi atlatmamızda çok yardımcı oldu teşekkürler
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  O******Y******

  Danışan 24 Şubat 2019 22:31 Gökçe hanımla çalıştığı danışmanlık merkezinde 8 seanslık görüşmemiz oldu. Kötü zamanlar geçiriyorduk, tecrübesi ve pozitifliği ile karanlık dönemi atlatmamızda çok yardımcı oldu teşekkürler

 • Psikolog Gökçenur Akkoyunlu - Bireysel Terapi tufan serbetci Rating: 5.0 out of 5 cok tesekkur ederim ilk terapide olumlu dusunceler kazandim gercekten memnun kaldim tekrardan tesekkur ederim
  Online Psikolog | Türkçe Terapi

  t****s*******

  (1 seans)

  Bireysel Terapi 18 Eylül 2018 cok tesekkur ederim ilk terapide olumlu dusunceler kazandim gercekten memnun kaldim tekrardan tesekkur ederimUzmanımız için yorumunuzu gönderin

Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Bloglarım

 • Online Psikolog | Türkçe Terapi BOŞANMA, BOŞANMA TERAPİSİ VE ADAPTASYONU

  BOŞANMA, BOŞANMA TERAPİSİ VE ADAPTASYONU

  Evlilik kararı alan hiçbir çift boşanma ihtimalini düşünmezler. Evliliklerinin sonsuza dek süreceğine inanırlar fakat bazen durum böyle olmayabilir. Kurulan evlilikler boşanmayla sonuçlanabilir. Boşanma, kişilerde ve varsa çocuklarda travma etkisi yaratır. Boşanma terapisi ise bu süreçte kişilerin kendilerine, birbirlerine ve varsa çocuklarına zarar vermeden en sağlıklı biçimde boşanmalarına

 • Online Psikolog | Türkçe Terapi Cinsel Mitler

  Cinsel Mitler

  Çoğu zaman belirli konularda çok da gerçekliğe dayanmayan bilgilere sahip olabiliyoruz. Kulaktan dolma, arkadaş ortamlarında duyup inandığımız ve öylece kabullendiğimiz bilgiler... Bu bilgiler hayatımızı büyük bir ölçüde etkileyebiliyor. Farkında olmadan bizleri yönlendirebiliyor. Cinsellik konusunda da oldukça fazla mite sahibiz. Kısaca,sahip olunan cinsel mitlerden bahsedeceğim.