Online Psikolog | Online Terapi | Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir profil sayfası ve uzmanlık alanları
 
Online Psikolog | Online Terapi Asiye Bozdemir Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Asiye Bozdemir
London, Birleşik Krallık

   UTC+01:00

Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir

Female
Çevrim Dışı
"Psikoloji"

Danışan

195

Seans

1086

Ücretler

15 dakika
500.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

En düşük saatlik ücret
3000.00 ₺


Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

Merhaba!

Ben Uzman Klinik Psikolog Asiye Bozdemir. Londra'da yaşıyorum. Online olarak dünya genelinde, yüz yüze olarak Ingiltere'de terapi seansları yürütmekteyim. Lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tamamladım. İki yıl Türkiye'de psikolog olarak çalıştıktan sonra, Ingiltere'ye taşındım. Yüksek lisansımı University of East London 'Clinical and Community Psychology' (Klinik ve Toplum Psikolojisi) programında tamamladım. Ferhunde Öktem, Gonca Soygüt Pekak, John Read, Mary Boyle, David Harper, Eric Gentry, Deanne Bell gibi alanında değerli hocalarımızdan eğitim alma fırsatına sahip oldum.

Lisans eğitimim süresince; Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniğinde stajyer, Ankara Üniversitesi Otizm Tani, Tedavi ve Araştırma Merkezi'nde asistan psikolog olarak görev aldım. Gazi Üniversitesi Çocuk İhmal ve İstismarını Önleme Derneği Gençlik Kolu üyesi olup, ihmal, istismar ve aile içi şiddet durumlarında nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda alanında uzman hocalarımızdan eğitimler aldım. Turk Kızılayı afet gönüllüsüydüm.

2014 yılında Hacettepe'den mezun oldum. Özel bir danışmanlık merkezinde psikoterapist olarak bir yıl çalıştım. Daha sonra özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde ailelere psikolojik destek verme ve özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin eğitim programlarını geliştirme ve takibinden sorumlu psikolog olarak çalıştım. 2015-2016 eğitim öğretim yılı bahar döneminde özel bir üniversitenin PDR bölümü, psikopatoloji dersinden sorumlu öğretim üyesi olarak görev aldım.

2016 yılında Ingiltere'ye taşındım. Yüksek lisans ve klinik süpervizyon eğitimlerimi burada tamamladım.

Terapi seanslarını eklektik yaklaşımı benimseyerek yetişkinlerle trauma-informed, attachment-informed odaklı şekillendirmekteyim. Bilişsel davranışçı terapi, kabul ve kararlılık terapisi, duygu odaklı terapi, öz-şefkat ve mindfulness tekniklerini de terapiye dahil etmekteyim. Ayrıca, aile terapisi ve toplum psikolojisi eğitimlerim bireyin sorunlarını sistematik bir şekilde değerlendirmenin önemini göstermiş olup; ekonomik, politik, kültürel, dini ve bireysel pek çok etkenin hayat kalitemizi şekillendirdiğini ve bütün bunlar göz önüne alınarak bir yol haritası çizilmesi gerektiğine inanıyorum ve terapilerimde sistematik değerlendirmenin yer almasına özen gösteriyorum.

Etik değerler çerçevesinde çalışmanın öneminin bilincinde olup, Türkiye'deki öğrencilik ve iş hayatım süresince Türk Psikologlar Derneği üyesi idim. Şu anda da Ingiliz Psikoloji Topluluğu (The British Psychological Society) üyeliğim bulunmaktadır.

Sunulan Hizmetler

Stres Yönetimi

155 Seans tamamlanmış

Stres herhangi bir tehlike anında vücudun gösterdiği doğal bir reaksiyondur. Tehlikeyle ilgili gözlenen durum gerçek bir tehlike olabileceği gibi zihnin “tehlikeli olarak algıladığı” bir durum da olabilir. Stresle sürekli ama etkisiz bir mücadele durumu ise duygusal ve fiziksel tükenmeyi getirir. Stres yönetimi ve stresle başa çıkmayı öğrenebiliriz. Gelin birlikte mücadele edelim!

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Panik Atak

32 Seans tamamlanmış

Kalp çarpıntısı, nefes darlığı, terleme ve baş dönmesi gibi semptomları içerebilen panik ataklar, yaşam kalitesi üzerinde yoğun bir etkiye sahip olabilir. Bilişsel Davranışçı Terapi ile bu durumun üstesinden gelebiliriz.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Bağlanma Problemleri

48 Seans tamamlanmış

Yetişkinlerdeki bağlanma problemleri, çocuklukta çözülmemiş bağlanma sorunlarından veya travmatik deneyimlerden kaynaklanabilir. Bu sorunlar nedeniyle, kişi güvenli ilişkiler kurmayı ve sürdürmeyi zor veya imkansız bulabilir. Bu nedenle, bağlanma sorunları terapisi, insanların yeni hikayeler yaratmalarına ve mevcut davranış kalıplarını değiştirmelerine yardımcı olarak, geçmişten gelen travma ve diğer sorunlara çözüm üretmeye odaklanır.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Göç ve Uyum Problemleri

4 Seans tamamlanmış

İnsanlar bir yerden diğerine göç ettiklerinde ait oldukları kültürün bilgilerini ve iletişim biçimlerini yanlarında taşırlar. Yeni kültüre yerleştiklerinde, kültürel kimlikleri değişmeye ve içinde bulunulan ortama uyum sağlamaya çalışır. Bu süreçte aidiyet duygusunun kazanılması zorlayıcı ve uzun süreli olabilir. Bu adaptasyon sürecini kolaylaştımak için sunulan terapi hizmetidir.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Kimlik Bunalımı

4 Seans tamamlanmış

Hayatımız boyunca değiştiğimiz için kim olduğunuzu sorgulamak tamamen normaldir. Bununla birlikte, bu sorgulama günlük düşüncelerinizi, rutinlerinizi ve hayatınızın işlevselliğini etkilemeye başladığında, kimlik bunalımı yaşıyor olabilirsiniz.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite

28 Seans tamamlanmış

ADHD, bireyin beynindeki kimyasal yapıdaki farklılıklardan kaynaklanan bir durum olarak kabul edilir. Dikkatinizi yönlendirmek ve duyguları düzenlemek için mücadele ederken günlük yaşamınızı bunaltıcı hissettirebilir. Terapi altta yatan fiziksel koşulların yanı sıra psikolojik ve davranışsal koşulların anlaşılmasına yardımcı olur. İlaç tedavisine ek olarak terapi duygusal dürtüleri, zaman yönetimini, organizasyon ve zaman planlamasını nasıl geliştireceğinizi öğrenebileceğiniz ve ADHD semptomlarını yönetme sürecini kolaylaştıcı bir alan sunar.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Öfke Kontrolü

29 Seans tamamlanmış

Öfke tamamen normal, genellikle sağlıklı bir duygudur. Ancak kontrolden çıkıp yıkıcı hale geldiğinde, kişisel ilişkilerinizde ve günlük yaşamınızda sorunlara yol açabilir; öngörülemeyen ve güçlü bir duygunun merhametine kalmış gibi hissetmenize neden olabilir. Terapi, öfkenizi anlamanıza ve kontrol etmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Yaşam Koçluğu

12 Seans tamamlanmış

Yaşam koçluğu mevcut durumu analiz ederek, karşılaştığınız sınırlayıcı inançları ve diğer potansiyel zorlukları ve engelleri belirleyerek ve hayatınızda belirli sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir yaklaşımdır. Kişiye özel bir eylem planı oluşturarak büyümenize yardımcı olur.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Sesli Arama ile Danışmanlık

8 Seans tamamlanmış

Görüntülü seansa kendini hazır hissetmeyen danışanlar için sunulan sesli arama ile terapi hizmeti.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Ebeveyn Danışmanlığı

2 Seans tamamlanmış

Ebeveyn danışmanlığı, aile ile çocukların yaşadığı çatışmaları çözmek, çocuk yetiştirme sürecinde ebeveynleri desteklemek amaçlı sunulan terapi hizmetidir.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Bireysel Terapi

376 Seans tamamlanmış

Günlük yaşantınızda, iş ve bireysel ilişiklerinizde veya kendinizle iletişiminizde bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünüyorsanız bireysel terapi ile bu durumu birlikte inceleyebiliriz.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Öz-Şefkat ve Özgüven Geliştirme

14 Seans tamamlanmış

Başkalarına karşı anlayış ve tahammül gösterebilirken, kendimize karşı eleştirel ve güven kırıcı iç sesimizi, daha pozitif ve daha huzurlu hale getirebilir, kendimize şefkatle yaklaşmayı öğrenebiliriz.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Yas Danışmanlığı

3 Seans tamamlanmış

Partner, aile üyesi, arkadaş veya evcil hayvan, bizim için önemli olan birini kaybetmek duygusal olarak yıkıcı olabilir. Yavaş yavaş kayıpla yüzleşirken bir dizi fiziksel ve duygusal süreçten geçmek doğaldır. Yas, herkesi farklı şekillerde etkiler ve her türlü duyguyu deneyimlemek mümkündür. Hissetmenin doğru ya da yanlış yolu yoktur. Keder, başka türden kayıplar veya koşullardaki değişiklikler nedeniyle de ortaya çıkabilir. Kayıp ve kayıpla baş etme, kabullenme, özellikle karmaşık yas ve ertelenmiş yas süreçlerini birlikte çözüp, kabullenerek, kaybımızın ağırlığı olmadan hayatımıza devam etmeyi öğrenebiliriz.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Depresyon

17 Seans tamamlanmış

Depresyon, bir kişinin nasıl düşündüğünü, hissettiğini ve davrandığını olumsuz yönde etkileyen ciddi bir durumdur. Normal üzüntünün aksine, klinik depresyon kalıcıdır, sıklıkla kişinin zevk alma veya tatmin olma becerisine ve günlük yaşamın işleyişine önemli ölçüde müdahale eder. Kronik keyifsizlik konusunda etkililiği kanıtlanmış Mindfulness ve Bilişsel Terapi yöntemi ile içinde bulunduğumuz zorlayıcı durumla baş edebiliriz.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

6 Seans tamamlanmış

Hemen her birey hayatının belirli döneminde travmatik yaşantı ile karsılaşabilir. TSSB bireyin yaşadığı travma ile baş etmekte güçlük çekmesi olarak da yorumlanabilir. Rahatsız edici veya zorlayıcı deneyimle ilgili kabuslar, flashback'ler, uykusuzluk, gerginlik, travmatik yaşantıyı hatırlatan etmenlerden kaçınma, yalnızlık hissi ve mutsuzluk gibi belirtileri yaşıyorsanız, psikolojik destek almak, rahatsız edici yaşantının hazmedilmesini kolaylaştırır.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Kaygı ve Endişe

36 Seans tamamlanmış

Hepimiz zaman zaman endişeleniriz, hafif ve orta dereceli endişe tamamen normal ve sahip olunması sağlıklı bir duygudur. Bununla birlikte yoğun endişe farklıdır. Semptomların uzun bir süre boyunca devam ettiği bu durumda, önlem alınmaz ise, kaygı hayatınızı ele geçirmeye başlayabilir ve arkadaşlarınızla görüşmek, dışarı çıkmak, sunum yapmak, temizlik yapmak, günlük hayatın parçası olan veya bir zamanlar sevdiğiniz şeyleri yapmak katlanılması güç durumlar haline gelebilir. Kaygı ve fobileri ortaya çıkaran ve devam ettiren koşulların belirlenmesi, fiziksel ve zihinsel gevşemeyi öğrenme bu süreçle baş etmeyi kolaylaştırıcı olacaktır.

3000.00 ₺

40 dakika

Randevu Alınız

Aile ve Çift Terapisi

42 Seans tamamlanmış

Evliliğinizde veya ilişkinizde birbirinizle konuşmanın gittikçe zorlaştığını, tartışmaların arttığını, birbirinize güvenmenin veya hemfikir olmanın zorlaştığını, ilişkinizde artık sıcaklık ya da yakınlık olmadığını hissediyor olabilirsiniz. Belki çocuklarınız vardır ve ilişkinizin onlar üzerindeki etkisinden endişe duyuyorsunuzdur. Aile ve çift terapisi, bireysel ve ailesel davranış dili, ilişkiye uyum süreci ve sorunlarla baş etme becerileri için çevresel faktörler göz önüne alınarak yapılandırılan terapi yöntemidir. Aile, arkadaşlık, iş veya romantik ilişkilerde karşılaştığınız sorunların üstesinden birlikte gelebilir, ilişkilerimizi geliştirebiliriz.

3500.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

60 Dakika Seans

9 Seans tamamlanmış

4500.00 ₺

60 dakika

Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Psikoterapist Private Practice

  2016-2020

  2016 yılı itibariyle Türkçe ve İngilizce olarak danışan görmekteyim.

 • Psikolog Berem Dede Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

  2015-2016

  Psikolog olarak görev aldığım kurumda, bireysel aile görüşmeleri ve aile terapisi, psikodrama ile aileleri özel eğitim konusunda bilinçlilendirme eğitimleri, çocuk istismarı farkındalık eğitimleri gerçekleştirdim. Sınıflardaki krizlere müdahale, ve öğrencilerin yakından takibini, ve öğretmenlere ABA tekniklerinin uygulanması eğitimlerini verdim.

 • Öğretim Görevlisi/Konuk Hoca Ipek Universitesi

  2015-2016

  2015-2016 yılı bahar döneminde, PDR bölümü psikopatoloji dersinden sorumlu hoca olarak gorev aldım.

 • Asistan Psikolog Ankara Universitesi Otizm Tanı Tedavi Uygulama ve Araştırma Merkezi

  2014-2014

  Otizm destek eğitim gruplarında asistan psikolog olarak 4 ay gorev yaptım, bu sürede ABA (Applied Behavioural Analysis) tekniklerinin uygulanmasını, özel eğitim programı geliştirilmesini ve ailelere stresle başa çıkma eğitimlerinin uygulanmasını öğrendim.

 • Afet Gonullusu Turk Kizilayi

  2014-2014

  2014 Soma maden kazasında, gönüllü psikolog olarak görev aldım. Kazazede ve yakınlarına bire bir veya grup terapisi seansları gerçekleştirdim. Kazazedelere travma bilgilendireme eğitimleri düzenledim.

 • Psikolog SNL Danışmanlık

  2014-2015

  Özel danışmanlık merkezinde psikoterapist olarak çalıştım. Bilişsel Davranışçı Terapi ve psiko-drama yöntemlerini kullanarak kaygı, travma, yeme bozukluğu, depresyon gibi konularda bireysel psikoterapi seansları gerçekleştirdim.

 • Stajyer Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  2013-2013

  Psikiyatri kliniğinde bireysel terapilerde gözlemci, grup terapilerinde ise asistan olarak stajımı tamamladım.

Eğitim

 • Hacettepe Universitesi 03.10.2010 - 09.06.2014

  Lisans

  Diploma Onaylandı

 • University of East London 09.09.2018 - 09.10.2019

  Yüksek Lisans

  Diploma Onaylandı

Sertifikalar & Seminerler

 • Advanced Training for Trauma Treatment of Complex PTSD 16.07.2021

  Instructor: J. Eric Gentry

 • Managing Mental Health and Stress 23.05.2020

  Stress Yönetimi

  Sertifika Onaylandı

 • Dialectical Behavior Therapy: A Mindfulness Intensive 22.05.2020

  Diyalektik Davranış Terapisi

  Sertifika Onaylandı

 • Counselling Clients Affected by the COVID-19 Pandemic 19.05.2020

  COVID-19 salginindan etkilenen bireylere danismanlik

  Sertifika Onaylandı

 • Solution Based Counselling Practitioner Certificate 16.05.2020

  Çözüm Odaklı Danismanlik uygulayici sertifikasi

  Sertifika Onaylandı

 • CBT Practitioner Certificate 09.05.2020

  Bilissel-Davranisci Terapi Uygulayicisi Sertifikasi

  Sertifika Onaylandı

 • Ayrilik, Kayip ve Yas ile Psikoterapotik Calisma 30.11.2015

  Turk Psikologlar Dernegi

 • Psikodrama 11.05.2014

  Katilim Belgesi

  Sertifika Onaylandı

 • Drama 26.05.2013

  Kurs Bitirme Belgesi

  Sertifika Onaylandı

Yorumlar

  Online Psikolog | Online Terapi Asiye Bozdemir Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir https://www.turkceterapi.com
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 22 Mayıs 2022 14:08
  Asiye Hanim, hem sakinligiyle hem bilgisiyle mükemmel bir psikolog. Kendisiyle tanismadan önce cok uzun bir süre bu yardimi almaktan cekinmistim ancak su an keske cok daha önce baslasaydim diyorum. Her seyden önce beni anladigini, izledigi methodlarla bana gösteriyor böylece kendime dair bir cok seyi hem ögreniyorum hem de bir takim degisiklikler yapmak icin harekete geciyorum. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:53
  Terapi sürecine Asiye Hanımla başladığım ve onunla karşılaştığım için kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum. Asiye Hanım'ın bilgisi, ilgisi, yaklaşımı, iletişimi ve yöntemleri bu süreçte kendimi oldukça rahat, güvende ve olumlu hissettiriyor. Kendimi hiçbir yargılanma kaygısı olmadan açıkça, rahatça ve özgürce ifade edebiliyorum. Ayrıca mesleğini gönülden ve etik kurallara uygun bir şekilde icra ettiği için kendisine bir danışanı olarak saygı duyuyorum. İlk seanstan itibaren uyguladığımız yöntemler sayesinde farklı bir bakış açısı kazandığımı, farkındalığımın, hayat kalitemin arttığını, sorunlarımın çözülmeye başladığını ve sonuç alabildiğimi somut bir şekilde gözlemleyebiliyorum. Kendisine burdan bir kez daha teşekkür ediyorum. Desteğe ihtiyaç duyan herkese Asiye Hanım'ı hiç tereddüt etmeden tavsiye ediyorum.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:53
  Asiye hanımla tanışmadan önce terapiye ve psikologlara karşı büyük ölçüde önyargılara sahiptim. Ancak yaşadığım öfke problemi hayatımı çok olumsuz etkiliyordu arkadaşlarımın bile bu yüzden benden uzaklaşmaya başlamasıyla çok zor zamanlar geçiriyordum. Tavsiye üzerine çekinerek Asiye hanımdan seans almaya başladım ilk seanstan önyargılarım ve endişelerime rağmen çözüm almaya başladım. Nefes egzersizleri ve sağladığı kişisel farkındalık sayesinde öfkeme hakim olabilmeye ve daha gerçekçi çözümler üretebilmeye başladım ve beraberinde artan yaşam kalitemden ve yavaş yavaş yerine gelmeyen başlayan özgüvenim de benim için çok anlam taşıyor.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:11
  Bu benim deneme seyansindan sonraki ilk seyansim. Kendimi rahat hissettiğim bir görüşme oldu . Cok tesekkur ederim Asiye hanim. İlerleyen seyanslarda görüşmek dileğiyle.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 14 Mart 2021 13:09
  Daha önce de terapiye gitmiş ve terapinin problemlerim üzerinde işe yaramadığını düşünerek kendimden umudu kesmişken Asiye Hanımla görüşmelere başladık. Başta önyargılarımdan dolayı kendisine zorluk çıkarsamda beni anlayarak, dinleyerek, yargılamadan aramızda ilişki kurdu ve yaklaşımı sayesinde hayatımı sorgulayarak problemlerimin nerelerde olduğunu görmemi, kendimi keşfetmemi, yaptıklarımın altındaki sebepleri ve travmalarımı bulmamı ve çözüm yolları üretmemi sağladı. Henüz bitmiş değil ama bu kadarı bile hayatımda köklü değişikliklere sebep oldu kendisine çok teşekkür ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 14 Ocak 2021 06:19
  Asiye fikirlerine, yorumlarına ve bilgisine oldukça güvendiğim bir meslektaşım. Hem eğitimi hem de alandaki tecrübesiyle yetkinliğini kanıtlamış ve gönül rahatlığı ile başvurabileceğiniz bir klinik psikolog.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 12 Ocak 2021 12:08
  Asiye is an excellent advisor, a great listener, and provides great observations / feedback. Asiye has already made a difference in my life, especially in these difficult times. Asiye respects my time and always controls me. I highly recommend her! Thank you for your great work!
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 07 Ocak 2021 13:47
  İyi bir terapist bulmak gerçekten zorlu bir süreç. Bu yüzden Asiye Hanım ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisi etik ilkelere uygun olarak çalışan, mesleğini severek yapan çok özenli bir insan. Bunun yanında alanında oldukça donanımlı olduğunu terapi sırasındaki yaklaşımlarından anlamaktayım. Kendimde gördüğüm ve beni bir hayli memnun eden olumlu gelişmeleri kendisine borçluyum. Bu nedenle Asiye Hanım'a çok teşekkür ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 06 Ocak 2021 01:44
  One of the best choices I made in 2021 was to start Turkish therapy consultancy. Thank you very much to my consultant Asiye for her help. According to my study schedule, online consulting was perfect for me. Five stars out of five stars for me.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 04 Ocak 2021 12:33
  Asiye Hanım ile 2 seansımızı bitirdik. Kaygı düzeyimde azalma hissediyorum. Endişelendiğim zaman olayları daha somut bir şekilde değerlendirebiliyorum. Hayata karşı daha pozitifim. Herkese Asiye Hanım'ı tavsiye ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 29 Aralık 2020 08:35
  Asiye hanımla aylar önce seansa başladım. İlk başlarda terapiye karşı çekincelerim olsa da Asiye hanım ile bunu aşmayı başardım. Başvurduğum problem ile ilgili de çok yol katettik. Kendisine minnetarım.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 28 Aralık 2020 13:06
  Asiye Hanım ile yaşadığım bir travma sonucu aşamadığım sorunlarım için görüşmeye başladık. En çok benim ile güven ilişkisi kurması ve bunu önemsemesinden memnun kaldım. Önceki terapistlerimde olamadığım kadar kendimi rahat hissettim. Bu zorlu süreci benim için çok kolaylaştırdı. Kullandığı terapi yaklaşımı üslubu beni çok rahatlattı ve adım atabilmemi sağladı. Kendi potansiyelimi farketmemi sağladığı ve bu travmayı sindirmeme yardım ettiği için ona minnettarım.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 11 Mayıs 2020 17:59
  Onun danışanı olmak sanırım hayatımdaki en büyük şanslardan biri. Müthiş bilgi birikimi ve özgeçmişinin yanı sıra şahane bir insan. Mesleğine aşkla bağlı olduğunu ilk seanslarda görebilirsiniz. Anksiyetemde müthiş oranda azalma ile hayat kalitemi %50 azaltan bu şahane insana teşekkürle...
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 04 Ocak 2023
  My sessions with Ms. Asiye have been very productive, even though it has been a short time. She is warm, friendly and provides a sense of confidence - I look forward to continuing to work together.
  Değerlendirme: 4.5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 25 Mayıs 2022
  Olumlu gecti.
  Değerlendirme: 4.5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 18 Mayıs 2022
  İlk seansımız olumlu geçti. Teşekkürler
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 30 Eylül 2021
  Verimli ve güzel bir seans oldu çok teşekkür ederim Asiye hanim.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 31 Temmuz 2021
  Asiye Hanim gercekten sahane bir terapist. Cok guleryuzlu ve sicakkanli. Sorunlarinizi anlatirken inceleniyor ya da yargilaniyormus hissine kapilmiyorsunuz. Alaninda ne kadar yetkin oldugundan bahsetmiyorum bile. Cesitli terapiler uyguluyor ve size kendinizi cok iyi hissettiriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 08 Temmuz 2021
  İşine saygılı bir psikolog, zamanı verimli şekilde kullanıyor, ilgili ve farklı teknik ve önerilerle her açıdan bütünsel yaklaştığına inanıyorum. Teşekkürler
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 22 Nisan 2021
  Deneme seansını az önce geeçekleştirdik. Asiye hanımın güven veren bir yüzü ve sesinin olması ilk etapta iyi geliyor insana. Açıklamaları, çizilen yol ve izlediği çalışma yöntemleri konusunda yaptığı konuşma oldukça tatmin ediciydi. Onunla bu yolculuğa çıkmak için bana gereken güveni sağladı. Teşekkür ederim.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 04 Nisan 2021
  Onceki seanslar gibi bu seans da guzeldi. Sorunlara pozitif bakabilmeyi, endiselerimden olabildigince kurtulmayi ogrendim. Tesekkur ediyorum.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 31 Mart 2021
  Dürüstlüğü ve meslek etiğine bağlılığı için teşekkür ederim.Profesyonel bir şekilde değerlendirdi.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 08 Mart 2021
  7.seansımızı tamamladık. Gayet güzel ilerliyoruz. Asiye hanım, kendimi keşfetmek, öfke kontrolü ve kaygılarım konusunda bana yol gösteriyor. Tavsiye ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 20 Şubat 2021
  Asiye Bozdemir ile 15 dakikalik tanisma gorusmesi surecinde sicak kanli, anlayisli ve bilgiliydi. Dinledigini ve anladigini hissetmek umut verici. Birlikte calisabilecegimizi umuyorum.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 17 Şubat 2021
  Asiye hanım çok tatlı ve samimi bir yaklaşımda bulundu. Deneme seansı olduğu için pek fazla bir yorum yapamam şu an ama ileride olacak asıl seanslardan sonra genel olarak ne düşündüğüm ve ne hissettiğim konusunda daha detaylı bir yorum yapacağım. Teşekkürler.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 12 Şubat 2021
  Asiye hocamın seanslarının sayesinde her geçen gün öfkemi ve diğer problemlerimin sebebini zamanla anlıyor , birlikte çözüm yolları buluyoruz . Sayesinde daha çok huzur buldum ve hayatı anladım ...
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 16 Ocak 2021
  Çok memnun kaldığım bir terapi süreci yaşıyorum. 2-3 ay gibi kısa bir sürede,kendimde ve duygu durumumda olan gelişim ve değişimler inanılmaz derecede pozitif. Danışmanım Asiye hanıma,yeniden hayata dönmemi sağlayan eşsiz yardımlarından dolayı, sonsuz teşekkürler.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 13 Ocak 2021
  Asiye hanım çok ilgili ve bilgili. Tanışma seansı iyi geçti. Umarım güzel sonuçlara ulaşırız.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 12 Ocak 2021
  Bireysel terapi Asiye is an excellent advisor, a great listener, and provides great observations / feedback. Asiye has already made a difference in my life, especially in these difficult times. Asiye respects my time and always controls me. I highly recommend her! Thank you for your great work!
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 25 Aralık 2020
  Asiye Hanım çok güleryüzlü, pozitif ve anlayışlı birisi. Problem hakkında her detayı incelemesini takdir ettim.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 18 Kasım 2020
  Asiye hanım ile ilk sayansimiz kendisi cok guler yüzlü bir hanım efendi
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Klinik Psikolog Asiye Bozdemir " Yorum Tarihi: 23 Ekim 2020
  Güzel bir ilk seans oldu. Genellikle iletişim kurmakta zorlanan birisi olmama rağmen,rahat bir görüşme oldu.Tesekkurler.Diger seanslarda gorusmek dileğiyle.
 • Online Psikolog | Online Terapi

  E***C*****

  Danışan 22 Mayıs 2022 14:08 Asiye Hanim, hem sakinligiyle hem bilgisiyle mükemmel bir psikolog. Kendisiyle tanismadan önce cok uzun bir süre bu yardimi almaktan cekinmistim ancak su an keske cok daha önce baslasaydim diyorum. Her seyden önce beni anladigini, izledigi methodlarla bana gösteriyor böylece kendime dair bir cok seyi hem ögreniyorum hem de bir takim degisiklikler yapmak icin harekete geciyorum. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  M****S******

  Danışan 10 Şubat 2022 09:53 Terapi sürecine Asiye Hanımla başladığım ve onunla karşılaştığım için kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum. Asiye Hanım'ın bilgisi, ilgisi, yaklaşımı, iletişimi ve yöntemleri bu süreçte kendimi oldukça rahat, güvende ve olumlu hissettiriyor. Kendimi hiçbir yargılanma kaygısı olmadan açıkça, rahatça ve özgürce ifade edebiliyorum. Ayrıca mesleğini gönülden ve etik kurallara uygun bir şekilde icra ettiği için kendisine bir danışanı olarak saygı duyuyorum. İlk seanstan itibaren uyguladığımız yöntemler sayesinde farklı bir bakış açısı kazandığımı, farkındalığımın, hayat kalitemin arttığını, sorunlarımın çözülmeye başladığını ve sonuç alabildiğimi somut bir şekilde gözlemleyebiliyorum. Kendisine burdan bir kez daha teşekkür ediyorum. Desteğe ihtiyaç duyan herkese Asiye Hanım'ı hiç tereddüt etmeden tavsiye ediyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S****O****

  Danışan 10 Şubat 2022 09:53 Asiye hanımla tanışmadan önce terapiye ve psikologlara karşı büyük ölçüde önyargılara sahiptim. Ancak yaşadığım öfke problemi hayatımı çok olumsuz etkiliyordu arkadaşlarımın bile bu yüzden benden uzaklaşmaya başlamasıyla çok zor zamanlar geçiriyordum. Tavsiye üzerine çekinerek Asiye hanımdan seans almaya başladım ilk seanstan önyargılarım ve endişelerime rağmen çözüm almaya başladım. Nefes egzersizleri ve sağladığı kişisel farkındalık sayesinde öfkeme hakim olabilmeye ve daha gerçekçi çözümler üretebilmeye başladım ve beraberinde artan yaşam kalitemden ve yavaş yavaş yerine gelmeyen başlayan özgüvenim de benim için çok anlam taşıyor.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  M*****I***

  Danışan 10 Şubat 2022 09:11 Bu benim deneme seyansindan sonraki ilk seyansim. Kendimi rahat hissettiğim bir görüşme oldu . Cok tesekkur ederim Asiye hanim. İlerleyen seyanslarda görüşmek dileğiyle.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  T****S**

  Danışan 14 Mart 2021 13:09 Daha önce de terapiye gitmiş ve terapinin problemlerim üzerinde işe yaramadığını düşünerek kendimden umudu kesmişken Asiye Hanımla görüşmelere başladık. Başta önyargılarımdan dolayı kendisine zorluk çıkarsamda beni anlayarak, dinleyerek, yargılamadan aramızda ilişki kurdu ve yaklaşımı sayesinde hayatımı sorgulayarak problemlerimin nerelerde olduğunu görmemi, kendimi keşfetmemi, yaptıklarımın altındaki sebepleri ve travmalarımı bulmamı ve çözüm yolları üretmemi sağladı. Henüz bitmiş değil ama bu kadarı bile hayatımda köklü değişikliklere sebep oldu kendisine çok teşekkür ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  N****D*****

  Meslektaş 14 Ocak 2021 06:19 Asiye fikirlerine, yorumlarına ve bilgisine oldukça güvendiğim bir meslektaşım. Hem eğitimi hem de alandaki tecrübesiyle yetkinliğini kanıtlamış ve gönül rahatlığı ile başvurabileceğiniz bir klinik psikolog.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B****S****

  Danışan 12 Ocak 2021 12:08 Asiye is an excellent advisor, a great listener, and provides great observations / feedback. Asiye has already made a difference in my life, especially in these difficult times. Asiye respects my time and always controls me. I highly recommend her! Thank you for your great work!

 • Online Psikolog | Online Terapi

  s****a******

  Danışan 07 Ocak 2021 13:47 İyi bir terapist bulmak gerçekten zorlu bir süreç. Bu yüzden Asiye Hanım ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisi etik ilkelere uygun olarak çalışan, mesleğini severek yapan çok özenli bir insan. Bunun yanında alanında oldukça donanımlı olduğunu terapi sırasındaki yaklaşımlarından anlamaktayım. Kendimde gördüğüm ve beni bir hayli memnun eden olumlu gelişmeleri kendisine borçluyum. Bu nedenle Asiye Hanım'a çok teşekkür ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B****S****

  Danışan 06 Ocak 2021 01:44 One of the best choices I made in 2021 was to start Turkish therapy consultancy. Thank you very much to my consultant Asiye for her help. According to my study schedule, online consulting was perfect for me. Five stars out of five stars for me.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B****B****

  Danışan 04 Ocak 2021 12:33 Asiye Hanım ile 2 seansımızı bitirdik. Kaygı düzeyimde azalma hissediyorum. Endişelendiğim zaman olayları daha somut bir şekilde değerlendirebiliyorum. Hayata karşı daha pozitifim. Herkese Asiye Hanım'ı tavsiye ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  Danışan 29 Aralık 2020 08:35 Asiye hanımla aylar önce seansa başladım. İlk başlarda terapiye karşı çekincelerim olsa da Asiye hanım ile bunu aşmayı başardım. Başvurduğum problem ile ilgili de çok yol katettik. Kendisine minnetarım.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  H*******D******

  Danışan 28 Aralık 2020 13:06 Asiye Hanım ile yaşadığım bir travma sonucu aşamadığım sorunlarım için görüşmeye başladık. En çok benim ile güven ilişkisi kurması ve bunu önemsemesinden memnun kaldım. Önceki terapistlerimde olamadığım kadar kendimi rahat hissettim. Bu zorlu süreci benim için çok kolaylaştırdı. Kullandığı terapi yaklaşımı üslubu beni çok rahatlattı ve adım atabilmemi sağladı. Kendi potansiyelimi farketmemi sağladığı ve bu travmayı sindirmeme yardım ettiği için ona minnettarım.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S************H****

  Danışan 11 Mayıs 2020 17:59 Onun danışanı olmak sanırım hayatımdaki en büyük şanslardan biri. Müthiş bilgi birikimi ve özgeçmişinin yanı sıra şahane bir insan. Mesleğine aşkla bağlı olduğunu ilk seanslarda görebilirsiniz. Anksiyetemde müthiş oranda azalma ile hayat kalitemi %50 azaltan bu şahane insana teşekkürle...

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S******U****

  Bireysel Terapi 04 Ocak 2023 My sessions with Ms. Asiye have been very productive, even though it has been a short time. She is warm, friendly and provides a sense of confidence - I look forward to continuing to work together.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B*****T****

  Aile ve Çift Terapisi 25 Mayıs 2022 Olumlu gecti.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B*****T****

  Aile ve Çift Terapisi 18 Mayıs 2022 İlk seansımız olumlu geçti. Teşekkürler

 • Online Psikolog | Online Terapi

  M*****I***

  Depresyon 30 Eylül 2021 Verimli ve güzel bir seans oldu çok teşekkür ederim Asiye hanim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B***

  Stres Yönetimi 31 Temmuz 2021 Asiye Hanim gercekten sahane bir terapist. Cok guleryuzlu ve sicakkanli. Sorunlarinizi anlatirken inceleniyor ya da yargilaniyormus hissine kapilmiyorsunuz. Alaninda ne kadar yetkin oldugundan bahsetmiyorum bile. Cesitli terapiler uyguluyor ve size kendinizi cok iyi hissettiriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****S***

  Öz-Şefkat ve Özgüven Geliştirme 08 Temmuz 2021 İşine saygılı bir psikolog, zamanı verimli şekilde kullanıyor, ilgili ve farklı teknik ve önerilerle her açıdan bütünsel yaklaştığına inanıyorum. Teşekkürler

 • Online Psikolog | Online Terapi

  N***

  Deneme Seansi 22 Nisan 2021 Deneme seansını az önce geeçekleştirdik. Asiye hanımın güven veren bir yüzü ve sesinin olması ilk etapta iyi geliyor insana. Açıklamaları, çizilen yol ve izlediği çalışma yöntemleri konusunda yaptığı konuşma oldukça tatmin ediciydi. Onunla bu yolculuğa çıkmak için bana gereken güveni sağladı. Teşekkür ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B****

  Yaşam Koçluğu 04 Nisan 2021 Onceki seanslar gibi bu seans da guzeldi. Sorunlara pozitif bakabilmeyi, endiselerimden olabildigince kurtulmayi ogrendim. Tesekkur ediyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B****Y*****

  Deneme Seansi 31 Mart 2021 Dürüstlüğü ve meslek etiğine bağlılığı için teşekkür ederim.Profesyonel bir şekilde değerlendirdi.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****S***A*D***

  Bireysel Terapi 08 Mart 2021 7.seansımızı tamamladık. Gayet güzel ilerliyoruz. Asiye hanım, kendimi keşfetmek, öfke kontrolü ve kaygılarım konusunda bana yol gösteriyor. Tavsiye ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  M***G*******

  Deneme Seansi 20 Şubat 2021 Asiye Bozdemir ile 15 dakikalik tanisma gorusmesi surecinde sicak kanli, anlayisli ve bilgiliydi. Dinledigini ve anladigini hissetmek umut verici. Birlikte calisabilecegimizi umuyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S****K*****

  Deneme Seansi 17 Şubat 2021 Asiye hanım çok tatlı ve samimi bir yaklaşımda bulundu. Deneme seansı olduğu için pek fazla bir yorum yapamam şu an ama ileride olacak asıl seanslardan sonra genel olarak ne düşündüğüm ve ne hissettiğim konusunda daha detaylı bir yorum yapacağım. Teşekkürler.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  E***T****

  Öfke Kontrolü 12 Şubat 2021 Asiye hocamın seanslarının sayesinde her geçen gün öfkemi ve diğer problemlerimin sebebini zamanla anlıyor , birlikte çözüm yolları buluyoruz . Sayesinde daha çok huzur buldum ve hayatı anladım ...

 • Online Psikolog | Online Terapi

  T****

  8 Seans Bireysel Terapi Paketi 16 Ocak 2021 Çok memnun kaldığım bir terapi süreci yaşıyorum. 2-3 ay gibi kısa bir sürede,kendimde ve duygu durumumda olan gelişim ve değişimler inanılmaz derecede pozitif. Danışmanım Asiye hanıma,yeniden hayata dönmemi sağlayan eşsiz yardımlarından dolayı, sonsuz teşekkürler.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****S***A*D***

  Ebeveyn Danismanligi 13 Ocak 2021 Asiye hanım çok ilgili ve bilgili. Tanışma seansı iyi geçti. Umarım güzel sonuçlara ulaşırız.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B****

  Ebeveyn Danismanligi 12 Ocak 2021 Bireysel terapi Asiye is an excellent advisor, a great listener, and provides great observations / feedback. Asiye has already made a difference in my life, especially in these difficult times. Asiye respects my time and always controls me. I highly recommend her! Thank you for your great work!

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B****

  Yaşam Koçluğu 25 Aralık 2020 Asiye Hanım çok güleryüzlü, pozitif ve anlayışlı birisi. Problem hakkında her detayı incelemesini takdir ettim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  I*******S*****

  Aile ve Çift Terapisi 18 Kasım 2020 Asiye hanım ile ilk sayansimiz kendisi cok guler yüzlü bir hanım efendi

 • Online Psikolog | Online Terapi

  T****

  Deneme Seansi 23 Ekim 2020 Güzel bir ilk seans oldu. Genellikle iletişim kurmakta zorlanan birisi olmama rağmen,rahat bir görüşme oldu.Tesekkurler.Diger seanslarda gorusmek dileğiyle.Uzmanımız için yorumunuzu gönderin


Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.Bloglarım

 • Online Psikolog | Online Terapi Grounding Tekniği ile Gevşeme

  Grounding Tekniği ile Gevşeme

  Kendimizi stresli, kaygili veya gergin hissettiğimiz zamanlarda kullanabileceğimiz gevşeme egzersizlerinden biri olan grounding tekniği nedir, nasıl uygulanır?

 • Online Psikolog | Online Terapi Korona Döneminde Kaygı

  Korona Döneminde Kaygı

  Ev karantinaları, okulların açılma tarihinin belirsizliği, çalışanların ücretsiz izne ayrılması, küçük işletmelerin geleceğinin belirsizliği, yakınlarımızın veya kendimizin virüse yakalanma endişesi.... Tüm bunlar gün geçtikçe dozu artan bir kaygıya neden olabilir.

 • Online Psikolog | Online Terapi Benimle Oynar Mısın?

  Benimle Oynar Mısın?

  Yaşlandığımız için oyun oynamayı bırakmayız, oyun oynamayı bıraktığımız için yaşlanırız. Oyun çocukların bilişsel gelişiminin önemli bir parçası olduğu gibi, yetişkinlerin stresle baş etme becerileri ile de ilişkilidir, çünkü oyun özgürce keşfetmek demektir. Evimizdeki veya içimizdeki çocuk bizi oyuna çağırıyor, hadi, salçalı ekmeklerimizi hazırlayıp yanlarına koşalım.