Online Psikolog | Online Terapi | Klinik Psikoterapist Nilüfer Şişman profil sayfası ve uzmanlık alanları
 
Online Psikolog | Online Terapi Nilüfer Şişman Klinik Psikoterapist Nilüfer Şişman
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Nilüfer Şişman
Illinois, Amerika Birleşik Devletleri

   UTC+03:00

Klinik Psikoterapist Nilüfer Şişman

Female
Çevrim Dışı
"Psikoloji"

Danışan

6

Seans

21

Ücretler

30 dakika
375.0 ₺ 500.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

En düşük saatlik ücret
750.0 ₺ 1000.00 ₺


Randevu Alınız Takvimi Göster

TÜM HİZMETLERDE
%25 İNDİRİM
24 Eylül 23:30 - 8 Ekim 23:00 TARİHLERİ ARASINDA
Kampanya Notu : Bu indirim paket seanslarda geçerli değildir.

Terapist Hakkında

 İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimimi 2007 yılında onur derecesi ile  tamamladım.Vakıf Gureba Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü, Balıklı Rum Hastanesi Madde Bağımlılığı Klinikleri ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hasteneleri'nde stajlarımı gerçekleştirdim. İlk uzmanlık eğitimimi, İstanbul Üniversitesi'nde ‘Yetenek ve Kariyer Danışmanlığı’ üzerine yüksek onur derecesi ile . İkinci uzmanlığımı ise Gelişim Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji üzerine yüksek onur derecesi ile gerçekleştirdim.
Mezun olduktan hemen sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi olan Kadın ve Aile Sağlığı Merkezleri’nde danışanlara bireysel terapi, çift terapisi ve grup terapisi hizmetinin yanında aile ve yetişkinlerle çalıştım. Proje sonrasında özel bir hastanede göreve başladım ve aynı dönemde bir eğitim şirketi olan ‘Tepe Güvenlik ‘ şirketinde personellere kişisel gelişim eğitimleri verdim. İki görevi koordine bir şekilde yaklaşık 8 yıl sürdürdüm.Sonrasında özel bir danışmanlık kurumunda hizmet vermeye başladım ve 2017 yılından itibaren yetişkin, çift ve aile psikoterapisi hizmeti vermeye ve kurum eğitimleri yapmaya devam etmekteyim. Zeka ve kişilik testi uygulamaları ile birlikte görüşmelerimi yürütmekteyim.Ayrıca çalışmalarımı Özşefkat-Özgüven, Mindfulness pratikleri ve nefes-farkındalık meditasyonları ile desteklemekteyim.
Yayınlamış olduğum yaklaşık 100 tane telifli makalem çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde, dergi ve gazetelerde yer almaktadır.

 Kullandığım Terapi Yöntemlerin’den bazıları;

Somatik Deneyimleme
Bilişssel Davranışçı Terapi
Şema Terapisi
Cinsel Terapi
Emdr Terapi
Stratejik Aile Terapisi
Çözüm Odaklı Terapi
Esnek Dayanıklılık İle Güçlendirme
Mindfulness


Terapi Eğitimleri:
Şema Terapi
Bilişsel Davranışçı Terapi EMDR Duyarsızlaştırma Terapi Mindfullness Terapi
Stratejik Aile Terapisi
Çözüm Odaklı Terapi
Cinsel Terapi (LGBT dahil)
Aile DanışmanlığıSunulan Hizmetler

Tüm hizmetlerde %25 indirim. (Paketler hariç)

Depresyon

Depresyon bir duygudurum bozukluğudur. Kişinin günlük faaliyetlerini yerine getirmesini engelleyen üzüntü, kayıp ya da öfke duygularıyla tetiklenir. 20 kişiden 1'ini etkilediği tahmin edilen hastalık, her insanda farklı seyreder. Günlük çalışmanızı engelleyebilir, daha düşük üretkenliğe neden olabilir, ilişkileri bozabilir ve bazı sağlık durumlarını da etkileyebilir

750.0 ₺

1000.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Kaygı bozuklukları

Kaygılar, vücudumuzun strese karşı verdiği doğal tepkilerdir. Geleceğe karşı duyduğumuz korkularımız ve endişelerimizdir. Mesela topluluk önünde konuşma yapacak olmak ya da işimizin ilk günü, çoğu insanın gergin ve korkulu hissetmesine neden olabilir. Ancak duyduğumuz endişe aşırıysa ve uzun süreli olup yaşamımızı zorlaştırıyorsa bu durum kaygı bozukluklarını da beraberinde getirir. Kaygı bozuklukları diğer adı ile anksiyete, kişilerin çevrelerindeki ya da kendi vücutlarındaki belli uyaranları tehlike ve tehdit olarak yorumlanması sonucu kontrol edilemeyen sıkıntı, korku, endişe ve gerginlik hissetmeleri sonucunda bu hisleri doğuran olay ve durumlardan kaçınma davranışlarına verilen isimdir. Kişinin tehlike ya da tehdit altında endişelenmesi, korkması veya kaygılanması tamamen doğal bir içgüdüdür. Titreme, çarpıntı, gerginlik, terleme veya baş dönmesi gibi bedensel tepkiler de kaygı göstergeleridir. Ancak bu göstergelerin şiddetli olması, uzun süre devam edip kontrolden çıkması anksiyete bozukluğunun göstergesidir.

750.0 ₺

1000.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Bireysel Psikoterapi Seansı Genel Danışmanlık

Danışanla beraber ilerleyen, güven duygusuyla birlikte gelişen; törepatik ilişki kurularak birebir devam eden terapi türüdür. Bireysel terapide danışanın istediği herhangi bir konu üzerinde konuşulabilir ve terapi buna göre şekillenir. Bunlar günlük problemlerden, ilişkisel problemlere, özgüven sorunları, kaygı bozuklukları, stres, depresyon, travmatik yaşantılar, iletişim problemleri gibi daha birçok farklı konudan oluşabilir. Bireysel terapi, kişinin keşfedilmeyi bekleyen benliğine, iç dünyasına yaptığı bir yolculuktur diyebiliriz. Bu yolculukta nihai hedef; kişide oluşan psikolojik sorunların giderilmesi, sağlıksız savunmaların yerini olgun savunmalara bırakarak kişinin yaşantısını keşfetmesi ve daha doyumlu, mutlu isteklerini gerçekleştiren bir hayat sürmesinin önünün açılması amaçlanmaktadır

750.0 ₺

1000.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Takıntı Bozuklukları

Obsesyonların yani takıntıların içerikleri oldukça çeşitli olabilir. Yaygın olarak görülen obsesyonların ve karşılığında başvurulan kompulsiyonların bazıları şunlardır:Bulaşma, kirlenme, şüphe vb...Takıntılar sadece davraışlar olarak ortaya çıkmaz, bazı düşünceler de takıntı içeriğine girmektedirler

750.0 ₺

1000.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Öfke Kontrol Sorunları

Öfkeyi doğru ifade etme becerisini "öfke kontrolü" olarak adlandırabiliriz. Peki, bu kontrolü sağlamak kolay mıdır? Öfke kontrolü nasıl sağlanır? Öfke kontrolü nasıl sağlanır Öfkeyi kontrol etmenin amacı, insanın bu duygusunu saldırgan davranışlara dönüştürmeden, kendisine ve çevresine zarar vermeden doğru olarak ifade etme becerisini kazanabilmesidir. Peki, bu kontrolü sağlamak kolay mıdır? Yetersizlik, acizlik, kıskançlık, korku, endişe, yalnızlık, itilmişlik ve de anlaşılamamak öfkeyi ortaya çıkaran duygulardır. Öfkenin kaynağı olan bu duyguları paylaşabildiğiniz, anlayabildiğiniz ve doyurabildiğinizde aktarımı da daha olumlu olacaktır. İ

750.0 ₺

1000.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Çift Terapisi-Evlilik –Aile Danışmanlığı

Çift terapisi, çiftlerin kurdukları yakın ilişkiye ve birbirlerini daha iyi anlayabilmelerine odaklanır. Her birey sosyal, kültürel ve aile yaşantılarından elde ettiği deneyimlerle birbirlerinden farklı davranış ve karakter özellikleri göstermektedir. Bu yüzden çift terapisinde, bireyin davranış ve benliğindeki sorunlar ilişkinin kendisine bizzat yansıyacağı için ilişki içeriğinden bağımsızlaşamaz. İlişkilerde sorunların çözümünde çiftlerin birbirlerini daha iyi anlaması ve bu doğrultuda gösterdikleri esnekliğin rolü büyüktür. Çift terapisinde terapist; ilişkiyi aynalayarak çiftin sorunlarını anlaması ve kendileri için sağlıklı kararlar verebilmelerini amaçlamaktadır. Terapide daha çok iletişim sorunları, aile olma ve rolleri benimseme, eşlerin aileleriyle olan sorunları, zaman ayırma, çatışma, aldatma, güven sorunları, kıskançlık, cinsel sorunlar üzerinde durulur.

937.5 ₺

1250.00 ₺

60 dakika

Randevu Alınız

Cinsel Danışmanlık

Cinsel Problemler hemen hemen her bireyde zaman zaman görülebilen sorunların başında gelmektedir. Kadın ve erkeklerin sağlık bir cinsel hayat sürmelerine engel olabilen bu rahatsızlık psikolojik, kültürel, sosyal ve çoğu zaman tıbbi durumlara bağlık olarak gelişebilmektedir. Cinsel isteksizlik eşlerin arasındaki uyum, anlayış ve farklı yaklaşımlarla ilişkiden kaynaklanan sorunlara yol açabilir. Cinsel isteksizlik toplumumuzda en çok kadınlarda görülüyor olsa da, erkeklerde de oldukça yüksek bir oranda ortaya çıkabilmektedir. Erkeklerde yaşanan sertleşme sorunu, erken boşalma ya da boşalmada güçlük çekme gibi durumlar erkeği cinselliğe karşı soğutabiliyor.

1125.0 ₺

1500.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Şefkat/Özşefkat ve Mindfulness Terapisi

Terapilerimi Özşefkat-Özgüven, Mindfulness pratikleri ve nefes-farkındalık meditasyonları ile desteklemekteyim. Mindfulness, yaşadığın anı ve o anda etrafında gerçekleşenleri oldukları gibi fark etmek anlamına geliyor. Algılarını yeterince açıp zihinden geçen düşünceleri, vücudun hissettiklerini, kısacası gerçekleşenleri anlamak ve yargılamadan onlarla kalabilme durumudur. Mindfulness için insanda eskiden beri olan doğal bir yetenek diyebiliriz. Ancak zamanla edindiğimiz farklı alışkanlıklar ve davranışlarla insanın bu yeteneği git gide zayıflamış. Bu yüzden de aslında “mindfulness” güçlendirilmesi gereken bir özellik. Mindfulness özelliğimiz geliştikçe zihnin berraklığı artar, yaşadıklarımız ve amaçlarımız netlik kazanır. Bilinçli farkındalığımız gelişir.

1125.0 ₺

1500.00 ₺

60 dakika

Randevu Alınız

1 Aylık Görüşme Paketi

1 aylık görüşmelerin oldugu paketlendirme

6500.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • KLİNİK PSİKOLOG ACIBADEM HASTANELERİ

  2017-2019

  KLİNİK PSİKOTERAPİ

 • KLİNİK PSİKOLOG MELTEM HASTANELERİ GRUBU

  2007-2017

  KLİNİK PSİKOTERAPİ

 • EĞİTİM PSİKOLOGU TEPE GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU

  2007-2017

  EĞİTİM PSİKOLLOGU

Eğitim

 • AYDIN ÜNİVERSİTESİ-AİLE DANIŞMANIĞI SERTİFİKASYONU 21.10.2003 - 05.05.2017

  Yüksek Lisans

  Diploma Onaylandı

 • HALİÇ ÜNİVERSİTESİ 28.10.2003 - 06.06.2007

  Lisans

  Diploma Onaylandı

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 07.09.2015 - 05.05.2017

  Yüksek Lisans

  Diploma Onaylandı

 • SAĞLIK BAKANLIĞI HASTA-DANIŞAN GÖRME SERTİFİKASYONU 07.09.2015 - 26.01.2022

  Yüksek Lisans

  Diploma Onaylandı

 • GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ 03.01.2020 - 26.01.2022

  Yüksek Lisans

  Diploma Onaylandı

Sertifikalar & Seminerler

 • Esnek Dayanıklılık ve Öz Düzenleme Semineri 27.01.2019

  Funda Battle

  Sertifika Onaylandı

 • Çocuk Mahremiyeti ve Koruma İlkeleri 18.11.2018

  Çocuklar Güvende Projesi

  Sertifika Onaylandı

 • Aile Danışmanlığı 29.09.2018

  Aydın Üniversitesi

  Sertifika Onaylandı

 • Bütünleyici Rorscach Sistemi Temel Eğitimi 11.10.2017

  Düşünce Davranış Değişim ve Eğitim Merkezi

  Sertifika Onaylandı

 • Negatiflik Temizliği Öfke ve Affetme 04.10.2017

  Heal Your Life semineri

  Sertifika Onaylandı

 • Viyana Tesst Sistemi ve Trafik Bataryası Testleri 19.09.2014

  Psikotek Danışmanlık

  Sertifika Onaylandı

 • WISC-R Eğitimi 05.10.2012

  Türk Psikologlar Derneği

  Sertifika Onaylandı

 • 20. İnsan Yönetimi Kongresi 03.10.2012

  Peryön

  Sertifika Onaylandı

 • Denver 11 Gelişim Tarama Testi 14.01.2009

  Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği

  Sertifika Onaylandı

 • Emdr ve Başağrısı Eğitimi 07.08.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Akran Süpervizyonu 14.07.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Emdr Eğitimi 30.06.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Akran Süpervizyonu 16.06.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • 10 saatlik emdr süpervizyonu 02.06.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Stratejik Aile Terapisi Süpervizyonu 25.05.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Emdr Basic Trainning 09.05.2008

  DBE Sertifika

  Sertifika Onaylandı

 • Baş ağrısına Emdr ile Tedavi 07.05.2008

  DBE Sertifika

  Sertifika Onaylandı

 • Emdr Eğitimi 04.05.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi 24.02.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Travma Teorisi ve Tedavi Yöntemleri 24.02.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi 10.02.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Yetişkinlerle Danışmanlık ve İlk Görüşme Eğitimi 09.02.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Progressive Counting Travma Çözümleme Tekniği Eğitimi 04.02.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Yetişkin Psikopatolojisi Eğitimi 28.01.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Denver 11 Gelişim Tarama Testi 26.01.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Çocuk Psikopatolojisi Eğitimi 21.01.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Rahatlama Teknikleri 20.01.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Psikolojik Değerlendirme Ölçekleri 19.01.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Temel Danışmanlık Becerileri Eğitimi 13.01.2008

  Medar Sağlık Hizmetleri

  Sertifika Onaylandı

 • Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetki Belgesi 01.10.2007

  Sağlık Bakanlığı

  Sertifika Onaylandı

 • United Planet Global Caring Award 07.07.2007

  Gönüllülük

  Sertifika Onaylandı

 • Objektif Testler 23.04.2007

  Psikolojik Test Derneği

  Sertifika Onaylandı

 • Öfke Eğitimi 10.02.2007

  Tpd

  Sertifika Onaylandı

 • 1. Psikodrama Günleri 20.01.2007

  Psikoterapi ve Grup Terapileri Derneği

  Sertifika Onaylandı

 • 8. Ulusal Pdr Kongresi 21.09.2005

  Marmara Üniversitesi Kongre

  Sertifika Onaylandı

Yorumlar

  Online Psikolog | Online Terapi Nilüfer Şişman Klinik Psikoterapist Nilüfer Şişman https://www.turkceterapi.com
  Değerlendirme: 5 - "Klinik Psikoterapist Nilüfer Şişman " Yorum Tarihi: 20 Temmuz 2022 19:41
  Nilüfer ile tanışıklığımız lise sıralarındadır.Onda hep gözlemlediğim; çevresine karşı hep iyi niyetli, nazik ve yardım sever olmuştur.Güler yüzlü, pozitif bir insandır.Tanıdıklarımı hiç düşünmeden onun profesyonelliğine emanet edebilirim.Çünkü karakteri itibari ile inanıyorum ki mesleğini en iyi şekilde yerine getiriyordur.Ki daha evvel dialoglarımızdan birinde; adlarına yardım istediğim bi aile idi.Nilüfere çok teşekkür ederim ki onlar için bana çok yardımcı oldu ve biliyorum ki yapabileceği en iyisini yaptı.İnanıyorum ki gelecek; ona daha güzel ve başarılı zamanlar getirecektir.
  Değerlendirme: 5 - "Klinik Psikoterapist Nilüfer Şişman " Yorum Tarihi: 20 Temmuz 2022 19:40
  Nilüfer Hanımla iş gereği tanıştık. Editörü olduğum siteye psikoloji alanında haftalık köşe yazısı ve özel dosya çalışmaları hazırlıyor. Pek çok kişiyle çalışma imkanımız olmasına rağmen konulara bakış açısının çeşitliliği, insanlara ve olaylara yargılamadan çözüm odaklı yaklaşması ve disiplinli olması nedeniyle kendisini tercih ettik. Zaman ilerledikçe yanılmadığımızı da gördük. Ayrıca oldukça rahat iletişim kurabilen, sıcacık bir insan. Ona rahatlıkla güvenebilirsiniz. Bunun yanısıra mesleğine olan sevgisini gözlerinden görebilir, onunla çalıştıkça sağlam bir iş ahlakı taşıdığını anlayabilirsiniz. Zaman ilerledikçe tecrübeleriyle doğru orantılı başarısının da artacağından eminim. Bu azim, disiplin ve iş sevgisiyle Nilüfer, alanında oldukça önemli işlere imza atacaktır.
  Değerlendirme: 5 - "Klinik Psikoterapist Nilüfer Şişman " Yorum Tarihi: 20 Temmuz 2022 19:38
  NİLÜFER ŞİŞMAN'ı lise yıllarımda tanıdım. Tesadüf bu ya aynı mesleği tercih ettiğimiz yetmedi, aynı bölümü hatta aynı okulu tercih ettik. Üniversitedede sürdü bir çok paylaşım...Halada sürmekte.... Yönlendirmeye ihtiyaç duyduğum bir çok danışanımı gözüm arkada kalmadan kendisine yönlendirmekteyim. Çünkü biliyorumki NİLÜFER ŞİŞMAN elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak ve mesleğinin hakkını vermeye çalışacaktır. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan bireylerin çekinmeden danışabilecekleri biridir kendisi. Lise yıllarımdan beri hayatıma dahil olan meslektaşımı dilerim çok daha iyi yerlerde görürüm...
  Değerlendirme: 5 - "Klinik Psikoterapist Nilüfer Şişman " Yorum Tarihi: 20 Temmuz 2022 19:36
  Psikoloğumla bir kaç ay önce tanıştım ve hayatımı kendisiyle tanışmadan önce - sonra diye ayırabilirim.Sadece bir doktor olarak değil bir arkadaş gibi yaklaştı bana ve yaşadığım zor günleri onun sayesinde yenmeye başladım.Kendime olan güvenimi yeniden psikoluğum sayesinde kazandım.Kendisiyle hala görüşmekteyim ve randevu günlerimizi iple çekiyorum diyebilirim.Çünkü onunla konuştuğumla gerçekten beni rahatlatıyor ve bana çok içten ,çok samimi davranıyor.Hem bu kadar tatlı ve mesleğinde bu kadar iyi bir psikolog bulduğum için kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum.Ona bir kez daha teşekkür ediyorum.Hiç düşünmeden herkese tavsiye edebilirm..:)
  Değerlendirme: 5 - "Klinik Psikoterapist Nilüfer Şişman " Yorum Tarihi: 20 Temmuz 2022 19:32
  Tedaviye başlayalı çok olmadı ama fark edebiliyorum aradaki farkı buda hiç şüphesiz nilüfer hanim sayesinde oldu beni gerçekten anlıyor ve bana yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Kendisini ilk gördüğüm de o kadar sıcak ve güler yüzlü karşıladı ki an ne derdim varsa anlattım. Yardımcı olması sadece seanslarda kalmadı ne zaman zor bir durumda kalsam kendisine rahatlıkla mesaj attım ve cevabını almadığım gün olmadı. Rahatlık herkese tavsiye ederim. Şunu da demeden geçmek istemiyorum ben zor biriyimdir kolay kolay birini begenmem:))
  Değerlendirme: 5 - "Klinik Psikoterapist Nilüfer Şişman " Yorum Tarihi: 05 Temmuz 2022 21:05
  Merhaba Nilüfer hanımdan psikoterapi desteği aldık. Çok aydınlatıcı bilgiler veriyor. Psikoterapi ve psikoeğitim birlikte yaptık. Teşekkürler
 • Online Psikolog | Online Terapi

  S****

  Arkadaş 20 Temmuz 2022 19:41 Nilüfer ile tanışıklığımız lise sıralarındadır.Onda hep gözlemlediğim; çevresine karşı hep iyi niyetli, nazik ve yardım sever olmuştur.Güler yüzlü, pozitif bir insandır.Tanıdıklarımı hiç düşünmeden onun profesyonelliğine emanet edebilirim.Çünkü karakteri itibari ile inanıyorum ki mesleğini en iyi şekilde yerine getiriyordur.Ki daha evvel dialoglarımızdan birinde; adlarına yardım istediğim bi aile idi.Nilüfere çok teşekkür ederim ki onlar için bana çok yardımcı oldu ve biliyorum ki yapabileceği en iyisini yaptı.İnanıyorum ki gelecek; ona daha güzel ve başarılı zamanlar getirecektir.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  P****Y*****

  Meslektaş 20 Temmuz 2022 19:40 Nilüfer Hanımla iş gereği tanıştık. Editörü olduğum siteye psikoloji alanında haftalık köşe yazısı ve özel dosya çalışmaları hazırlıyor. Pek çok kişiyle çalışma imkanımız olmasına rağmen konulara bakış açısının çeşitliliği, insanlara ve olaylara yargılamadan çözüm odaklı yaklaşması ve disiplinli olması nedeniyle kendisini tercih ettik. Zaman ilerledikçe yanılmadığımızı da gördük. Ayrıca oldukça rahat iletişim kurabilen, sıcacık bir insan. Ona rahatlıkla güvenebilirsiniz. Bunun yanısıra mesleğine olan sevgisini gözlerinden görebilir, onunla çalıştıkça sağlam bir iş ahlakı taşıdığını anlayabilirsiniz. Zaman ilerledikçe tecrübeleriyle doğru orantılı başarısının da artacağından eminim. Bu azim, disiplin ve iş sevgisiyle Nilüfer, alanında oldukça önemli işlere imza atacaktır.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  M***E******

  Meslektaş 20 Temmuz 2022 19:38 NİLÜFER ŞİŞMAN'ı lise yıllarımda tanıdım. Tesadüf bu ya aynı mesleği tercih ettiğimiz yetmedi, aynı bölümü hatta aynı okulu tercih ettik. Üniversitedede sürdü bir çok paylaşım...Halada sürmekte.... Yönlendirmeye ihtiyaç duyduğum bir çok danışanımı gözüm arkada kalmadan kendisine yönlendirmekteyim. Çünkü biliyorumki NİLÜFER ŞİŞMAN elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak ve mesleğinin hakkını vermeye çalışacaktır. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan bireylerin çekinmeden danışabilecekleri biridir kendisi. Lise yıllarımdan beri hayatıma dahil olan meslektaşımı dilerim çok daha iyi yerlerde görürüm...

 • Online Psikolog | Online Terapi

  G****Ç****

  Danışan 20 Temmuz 2022 19:36 Psikoloğumla bir kaç ay önce tanıştım ve hayatımı kendisiyle tanışmadan önce - sonra diye ayırabilirim.Sadece bir doktor olarak değil bir arkadaş gibi yaklaştı bana ve yaşadığım zor günleri onun sayesinde yenmeye başladım.Kendime olan güvenimi yeniden psikoluğum sayesinde kazandım.Kendisiyle hala görüşmekteyim ve randevu günlerimizi iple çekiyorum diyebilirim.Çünkü onunla konuştuğumla gerçekten beni rahatlatıyor ve bana çok içten ,çok samimi davranıyor.Hem bu kadar tatlı ve mesleğinde bu kadar iyi bir psikolog bulduğum için kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum.Ona bir kez daha teşekkür ediyorum.Hiç düşünmeden herkese tavsiye edebilirm..:)

 • Online Psikolog | Online Terapi

  G*****D.

  Danışan 20 Temmuz 2022 19:32 Tedaviye başlayalı çok olmadı ama fark edebiliyorum aradaki farkı buda hiç şüphesiz nilüfer hanim sayesinde oldu beni gerçekten anlıyor ve bana yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Kendisini ilk gördüğüm de o kadar sıcak ve güler yüzlü karşıladı ki an ne derdim varsa anlattım. Yardımcı olması sadece seanslarda kalmadı ne zaman zor bir durumda kalsam kendisine rahatlıkla mesaj attım ve cevabını almadığım gün olmadı. Rahatlık herkese tavsiye ederim. Şunu da demeden geçmek istemiyorum ben zor biriyimdir kolay kolay birini begenmem:))

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S*

  Danışan 05 Temmuz 2022 21:05 Merhaba Nilüfer hanımdan psikoterapi desteği aldık. Çok aydınlatıcı bilgiler veriyor. Psikoterapi ve psikoeğitim birlikte yaptık. TeşekkürlerUzmanımız için yorumunuzu gönderin


Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.Bloglarım