Online Psikolog | Online Terapi | Psikolojik Danışman Metin  KILIÇ profil sayfası ve uzmanlık alanları
Türkçe Terapi
Online Psikolog | Online Terapi Metin KILIÇ Psikolojik Danışman Metin KILIÇ
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Metin KILIÇ
Aydın, Türkiye

   UTC+03:00

Psikolojik Danışman Metin KILIÇ

Female
Çevrim Dışı
"Psikoloji"

Danışan

48

Seans

148

Ücretler

30 dakika
50.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

En düşük saatlik ücret
100.00 ₺

Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

Çeşitli kurum ve kuruluşlarda 28 yıl Psikolojik Danışman olarak ve bunun yanında home ofis olarak çocuk, genç, Yetişkin ve ailelerle çalıştıktan sonra 3 yıldır kurucusu olduğum Değişim Psikolojik Danışmanlık merkezi nde çalışmalarımı sürdürmekteyim... Günlük hayatın karmaşası içerisinde bazen doğru bir nefes almayı, aldığımız nefesin farkına varmayı, kendimizi ve yaşadıgımız güzellikleri farkedebilmeye ne kadar çok ihtiyacımız vardır oysa... Bütün bunlar için...Bireysel danışmanlık, çift ve evlilik danışmanlığı, çocuk, ergen ve ebeveyn danışmanlığı alanlarında hizmet vermekteyim... Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa süreli çözüm odaklı terapi, Hipnoterapi, EFT, EMDR gibi etkili yöntemlerle çalışmaktayım...

Sunulan Hizmetler

 • Corona Fobi

  6 Seans tamamlanmış

  Corona salgınının yarattığı anksiyete durumunun üstesinden gelmek için...

  100.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Anlık Mesajlaşma ile Danışmanlık

  12 Seans tamamlanmış

  İlk etapta görüntülü ya da telefon ile terapiden çekinen danışanlarla gerçekleştirdiğimiz bir çalışmadır...

  150.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Öfke kontrolü

  1 Seans tamamlanmış

  Öfkeyi doğru ifade etme becerisini "öfke kontrolü" olarak adlandırabiliriz. Peki, bu kontrolü sağlamak kolay mıdır? Öfke kontrolü nasıl sağlanır? Öfke kontrolü nasıl sağlanır Öfkeyi kontrol etmenin amacı, insanın bu duygusunu saldırgan davranışlara dönüştürmeden, kendisine ve çevresine zarar vermeden doğru olarak ifade etme becerisini kazanabilmesidir. Peki, bu kontrolü sağlamak kolay mıdır? Yetersizlik, acizlik, kıskançlık, korku, endişe, yalnızlık, itilmişlik ve de anlaşılamamak öfkeyi ortaya çıkaran duygulardır. Öfkenin kaynağı olan bu duyguları paylaşabildiğiniz, anlayabildiğiniz ve doyurabildiğinizde aktarımı da daha olumlu olacaktır. İşte bu beceriyi kazanmak için...

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Takıntı

  1 Seans tamamlanmış

  Obsesyonların yani takıntıların içerikleri oldukça çeşitli olabilir. Yaygın olarak görülen obsesyonların ve karşılığında başvurulan kompulsiyonların bazıları şunlardır:Bulaşma, kirlenme, şüphe vb...

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Özgüven Sorunları

  2 Seans tamamlanmış

  Özgüven insana güç verir, enerjisini artırır ve daha fazla çaba göstermeye özendirir. Başarı için ilham kaynağıdır. Başarılarımızla gurur duymamızı ve onlardan keyif almamızı sağlar. Peki özgüven nasıl artırılır?

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Alkol Bağımlılığı

  Alkol kullanımı insanlığın tarihi kadar eski olmasına rağmen alkol bağımlılığının bir hastalık olarak algılanması son zamanlarda gerçekleşmiştir. Bağımlılık sendromu tanımı ilk kez alkol bağımlılığı için yapılmıştır. Alkol kullanımı sırasında ortaya çıkan ve kişinin önceden değer verdiği davranışlarına öncelik kazanan birçok fizyolojik, davranışsal ve bilişsel değişikliklerle belirli bir durumdur. Bağımlılık sendromunun ana tanımlayıcı özelliği alkol almak için istek olmasıdır. Bu istek sık sık alkol alma isteğinden önüne geçilmez bir alkol alma isteğine kadar değişen ölçülerde olabilir. Dünya sağlık örgütü tanı ölçütlerine göre (ICD10) aşağıdakilerden üç ya da daha fazlası son bir yıl içinde kişide bulunuyorsa o zaman o kişi alkol bağımlısıdır denir. Alkole bağımlılık derecesinde ihtiyaç hissetmenizi sağlayan duygu ve düşüncelerinizi kontrol etmenizi bilinçaltı çalışma ile çözebilmenizi sağlayabiliriz...

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Kilo Kontrolü

  Aslında kilo vermenin tek şartı günlük alınan kalori miktarını kısıtlamak, harcanan kalori miktarını ise arttırmaktır. Üstelik bu, tamamen kişinin kontrolünde olan bir durumdur; kimse bize zorla bir şeyler yediremez. Bu basit gerçeğe rağmen kilo vermek veya verdiği kiloyu korumak neden kişiye bu kadar zor gelir? Çünkü ;bizim yeme duygusunu yenemediğimiz sürece gerçek anlamda aşırı yemek duygusuna yenik düşeceğiz... Bunun kontrolü bilinçaltı çalışma ile duyguyu kontrol ile mümkündür...

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Bireysel Terapi

  1 Seans tamamlanmış

  Danışanla beraber ilerleyen, güven duygusuyla birlikte gelişen; törepatik ilişki kurularak birebir devam eden terapi türüdür. Bireysel terapide danışanın istediği herhangi bir konu üzerinde konuşulabilir ve terapi buna göre şekillenir. Bunlar günlük problemlerden, ilişkisel problemlere, özgüven sorunları, kaygı bozuklukları, stres, depresyon, travmatik yaşantılar, iletişim problemleri gibi daha birçok farklı konudan oluşabilir. Bireysel terapi, kişinin keşfedilmeyi bekleyen benliğine, iç dünyasına yaptığı bir yolculuktur diyebiliriz. Bu yolculukta nihai hedef; kişide oluşan psikolojik sorunların giderilmesi, sağlıksız savunmaların yerini olgun savunmalara bırakarak kişinin yaşantısını keşfetmesi ve daha doyumlu, mutlu isteklerini gerçekleştiren bir hayat sürmesinin önünün açılması amaçlanmaktadır.

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Ergen Terapisi

  Kısaca tanımlamak gerekirse birey hem çocukluktan çıkarak büyümeye hem de bu dönemin getirdiği çatışmalarla birlikte kendi yolunu çizmeye çalışmaktadır. Ergenlikteki sorunlar gelecekteki davranışlarımızı belirlemede kilit rol oynadığı için bu dönem psikoterapiye başlamak çok önemlidir. Ergen terapisinde ailenin tutumu ve davranışlarının doğru olması da bireyin gelişimine katkı sağlar. Bu süreç birçok yeni duygu ve deneyimi de beraberinde getirir. Ayrıca ergenlik döneminde bireyler fiziksel, zihinsel, ahlaki ve duygusal olarak da sürekli değişim geçirmektedir. Sosyal sorunlar, ailesel çatışmalar, duygusal olarak anlaşılamama, özgüven eksikliği, takıntılar, dikkat eksikliği, sınav ve başarı kaygısı ergen terapisinde sık sık gündeme gelmektedir.

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Yaşam Koçluğu

  Yaşam Koçluğu, danışanların hayat içinde huzursuzlukları ya da memnuniyetsizliklerini gidermede veya hafifletmede yardımcı olur. Onlara özsaygı sorunlarında ve arzularına amaçlarına ulaşma konusunda yardımcı olur.

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Öğrenci Koçluğu

  Başarısız öğrenci yoktur! Sadece kendine ve öğrenme yeteneğine güvenmeyen öğrenci vardır. Herkesin kendine özgü bir potansiyeli var. Bu potansiyeli fark ederek ortaya çıkarmak öğrenci koçluğu çalışmasının özünü oluşturmaktadır.

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Sınav Kaygısı

   Sınav kaygısı; öğrencinin olumsuz otomatik düşüncelerinin etkisinde kalarak yaşadığı yoğun kaygı ve korku durumudur. ... Bu kaygı durumu da kişinin başarı performansını düşürür. Sınav Kaygısını meydana getiren duygu ve düşünceyi ortaya çıkarmak ve bunlarla başermesini sağlamak için yapılan bir terapi...

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Çocuk, Genç, Yetişkin Terapisi

  <div><h1>Ebeveyn Danışmanlığı</h1></div>Bebeklik, çocukluk ve ergenlik dönemleri, gelişimin çok hızlı olduğu dönemlerdir. Bu dönemlerdeki gelişim ve büyüme hızı; bebeğin bakımı, süt emmesi, doyurulması, uyku düzeni, duygu durumu, süt bırakması, diş çıkarması, yürümesi, konuşması, tuvalet eğitimi, kreşe başlaması, sosyalleşmesi, okula başlaması, ders çalışma alışkanlığı kazanması, cinsel gelişim gibi birçok gelişimsel krizi de beraberinde getirir. Bunların yaşanması normaldir ve önleyici-bilgilendirici danışmanlık hizmetleriyle,&nbsp; etkin anne-baba tutumlarıyla atlatılabilir.Ebeveyn danışmanlığı; hamilelik, bebeklik, çocukluk ve ergenlik dönemlerinde çocukları sağlıklı bir biçimde yetiştirmeye yardımcı olur. Çocuğun karşılanması gereken ihtiyaçları, &nbsp;gelişim özellikleri, hangi davranışın normal hangi davranışın anormal olduğunu ayırt etme, çocuğun yaşına uygun gelişiminin sağlıklı bir şekilde ilerleyip ilerlemediğini belirleme ve sosyal-duygusal gelişimi yerinde olan çocuk yetiştirmek için sağlıklı, işlevsel ebeveynlik becerileri konularında verilen danışmanlık hizmetidir.

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Kaygı bozuklukları

  Kaygılarımız, vücudumuzun strese karşı verdiği doğal tepkilerdir. Geleceğe karşı duyduğumuz korkularımız ve endişelerimizdir. Mesela topluluk önünde konuşma yapacak olmak ya da işimizin ilk günü, çoğu insanın gergin ve korkulu hissetmesine neden olabilir. Ancak duyduğumuz endişe aşırıysa ve uzun süreli olup yaşamımızı zorlaştırıyorsa bu durum kaygı bozukluklarını da beraberinde getirir. Kaygı bozuklukları diğer adı ile anksiyete, kişilerin çevrelerindeki ya da kendi vücutlarındaki belli uyaranları tehlike ve tehdit olarak yorumlanması sonucu kontrol edilemeyen sıkıntı, korku, endişe ve gerginlik hissetmeleri sonucunda bu hisleri doğuran olay ve durumlardan kaçınma davranışlarına verilen isimdir. Kişinin tehlike ya da tehdit altında endişelenmesi, korkması veya kaygılanması tamamen doğal bir içgüdüdür. Titreme, çarpıntı, gerginlik, terleme veya baş dönmesi gibi bedensel tepkiler de kaygı göstergeleridir. Ancak bu göstergelerin şiddetli olması, uzun süre devam edip kontrolden çıkması anksiyete bozukluğunun göstergesidir.

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Depresyon

  Depresyon bir duygudurum bozukluğudur. Kişinin günlük faaliyetlerini yerine getirmesini engelleyen üzüntü, kayıp ya da öfke duygularıyla tetiklenir. 20 kişiden 1'ini etkilediği tahmin edilen hastalık, her insanda farklı seyreder. Günlük çalışmanızı engelleyebilir, daha düşük üretkenliğe neden olabilir, ilişkileri bozabilir ve bazı sağlık durumlarını da etkileyebilir.

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Sosyal fobi

  Sosyal fobi adı da verilen sosyal anksiyete bozukluğu, kişinin sosyal durumlara karşı aşırı ve akıl almaz derecede korku duyduğu bir tür rahatsızlık...

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Panik atak

  2 Seans tamamlanmış

  Panik atak, bir an boyunca yaşanan korku nöbeti olarak tanımlanabilir. Buna, kişinin bedeninde bir anda hissettiği korku veren belirtiler diyebiliriz ki, bunlar nöbet gibi gelişiyor.

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • İlişki Yönetimi

  3 Seans tamamlanmış

  Dikkat! İlişki yönetimi yaşam kalitesini belirliyor. İşte doğru iletişim kurma ve ilişki yönetimi kurmak, geliştirmek ve sürdürmek için önemli bir adım atmak için...

  220.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Cinsel İsteksizlik

  Acıbadem Sağlık Grubu FOR INTERNATIONAL PATIENTS TIBBİ DANIŞMA FİYAT SOR ANLAŞMALI KURUMLAR İNSAN KAYNAKLARI Kurumsal Bilgiler Sponsorluklar Hastaneler Tıbbi Birimler İlgi Alanları Doktorlar Medikal Teknolojiler Yatırımcı Özel Bilgilendirilmiş Onamlar İletişim Web ve Tıbbi Yayın Kurulu Acıbadem Anne Bebek TR Ana Sayfa>İlgi Alanları>Cinsel İsteksizlik Cinsel İsteksizlik Cinsel İsteksizlik Genel Tanıtım Nedenleri Tanı Yöntemleri Tedavi Yöntemleri Tıbbi Birimler Genel Tanıtım Cinsel isteksizlik hemen hemen her bireyde zaman zaman görülebilen sorunların başında gelmektedir. Kadın ve erkeklerin sağlık bir cinsel hayat sürmelerine engel olabilen bu rahatsızlık psikolojik, kültürel, sosyal ve çoğu zaman tıbbi durumlara bağlık olarak gelişebilmektedir. Cinsel isteksizlik eşlerin arasındaki uyum, anlayış ve farklı yaklaşımlarla ilişkiden kaynaklanan sorunlara yol açabilir. Cinsel isteksizlik toplumumuzda en çok kadınlarda görülüyor olsa da, erkeklerde de oldukça yüksek bir oranda ortaya çıkabilmektedir. Erkeklerde yaşanan sertleşme sorunu, erken boşalma ya da boşalmada güçlük çekme gibi durumlar erkeği cinselliğe karşı soğutabiliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için...

  220.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Aile ve Çift Terapisi

  8 Seans tamamlanmış

  Çift terapisi, çiftlerin kurdukları yakın ilişkiye ve birbirlerini daha iyi anlayabilmelerine odaklanır. Her birey sosyal, kültürel ve aile yaşantılarından elde ettiği deneyimlerle birbirlerinden farklı davranış ve karakter özellikleri göstermektedir. Bu yüzden çift terapisinde, bireyin davranış ve benliğindeki sorunlar ilişkinin kendisine bizzat yansıyacağı için ilişki içeriğinden bağımsızlaşamaz. İlişkilerde sorunların çözümünde çiftlerin birbirlerini daha iyi anlaması ve bu doğrultuda gösterdikleri esnekliğin rolü büyüktür. Çift terapisinde terapist; ilişkiyi aynalayarak çiftin sorunlarını anlaması ve kendileri için sağlıklı kararlar verebilmelerini amaçlamaktadır. Terapide daha çok iletişim sorunları, aile olma ve rolleri benimseme, eşlerin aileleriyle olan sorunları, zaman ayırma, çatışma, aldatma, güven sorunları, kıskançlık, cinsel sorunlar üzerinde durulur.

  220.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Cinsel Terapi

  Cinsel terapi alanında eğitim almış psikologlar tarafından cinsellikle ilgili problem yaşayan birey veya çiftlerle yürütülen terapi sürecidir. Cinsel sorunların çözümünde sorunun varlığını kabul etmek çok önemlidir. Bununla birlikte sorunun kaynağını bilmek kişiye fayda sağlayacaktır. Cinsel problemler psikolojik, sosyal, kültürel ve organik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Ayrıca, cinsellikle ilgili duygular, düşünceler, ikili ilişkiler ve kültürel tabular cinsel yaşamı etkilemektedir. Cinsel terapide öncelikli amaç cinsel yaşamı olumsuz etkileyen etkenleri belirleyerek, üzerinde konuşmak ve yanlış inançları değiştirmektir. Cinsel terapi yapılandırılmış bir süreçtir ancak terapide cinsellik dışında bireyin ya da çiftin hayatını etkileyen diğer faktörler de konuşulur. Cinsellikle ilgili sık yaşanan sorunlar; cinsel isteksizlik, ereksiyon sorunları, erken boşalma ya da boşalamama, vajinismus olarak görülmektedir.

  220.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Evlilik Terapisi

  2 Seans tamamlanmış

  Evlilik danışmanlığı, çiftlerin ilişkilerindeki çeşitli sorun ve tıkanıklıkları anlama, çözme ve aralarındaki ilişkiyi geliştirmelerine yönelik bir danışmanlık hizmetidir. Çiftlere yönelik yapılan bu danışmanlık hizmetinde iletişim kurma, çatışma çözme, farklılıkları uzlaştırabilme ve sağlıklı tartışma becerileri kazandırma amaçlanmaktadır. Yapılan bu danışmanlık hizmeti, ilişkide yaşanan pek çok krizin çözülmesi ve ilişkinin onarılmasına hizmet ettiği gibi, devam etmesi mümkün olmayan ilişkilerin sağlıklı bir şekilde bitirilebilmesine de yardımcı olabilir.

  220.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Bireysel Terapi 5 seans

  46 Seans tamamlanmış

  Terapi sürecinin daha düzenli ve ekonomik olması için tercih edilmelidir...

  900.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Aile, İlişki,Cinsel terapi 5 li paket

  2 Seans tamamlanmış

  Terapi sürecinin daha düzenli ve ekonomik olması için tercih edilmelidir...

  1000.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Bireysel Terapi 10 seans

  14 Seans tamamlanmış

  Daha düzenli ve ekonomik olması için tercih edilmelidir 

  1700.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Aile, İlişki,Cinsel Terapi 10 lu paket

  10 Seans tamamlanmış

  Terapi sürecinin daha düzenli ve ekonomik olması için tercih edilmelidir... 

  1900.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Psikolojik Danışman /Kurucu Değişim Psikolojik Danışmanlık

  2017-2020 İstanbul Türkiye

  Kurucusu olduğum Değişim Psikolojik Danışmanlık merkezi nde Çocuk, Genç, Yetişkin ve Aile Danışmanı olarak çalışmalarımı sürdürdüm... 

 • Psikolojik Danışman M.E.B çeşitli ortaöğretim kurumları

  1989-2017 İstanbul Türkiye

  M.E.B na bağlı ortaöğretim kurumları...

Eğitim

 • İnönü 10.09.1983 - 14.09.1988

  Lisans

  Diploma Yüklendi

Sertifikalar & Seminerler

 • Aile Eğitimi 0-18 yaş 12.02.2016

  M.E.B. 40 saat

  Sertifika Yüklendi

 • Aile Arabulucuğu 28.12.2014

  İzmir Katip Çelebi Üniversitesi -40 saat

  Sertifika Yüklendi

 • Aile Danışmanlığı Sertifikası 28.12.2014

  İzmir Katip Çelebi Üniversitesi - 450 saat

  Sertifika Yüklendi

 • İleri Düzey Hipnoz Eğitimi 10.03.2013

  Trans Eğitim Danışmanlık. Mehmet Başkak 60 saae

  Sertifika Yüklendi

 • Aile Eğitimi 7-19 yaş 18.01.2013

  M.E.B. 40 saat

  Sertifika Yüklendi

 • Hızlı Hipnoz Teknikleri 09.12.2012

  Trans Eğitim Danışmanlık. Mehmet Başkak 10 saat

  Sertifika Yüklendi

 • Temel Hipnoz Eğitimi 09.06.2012

  Akdeniz Hipnoz Akademisi -Şeref Kadıoğlu, Mehmet Ulusal -40 saat

  Sertifika Yüklendi

 • Sınav Kaygısı Eğitimi 09.02.2011

  Okan Üniversitesi

  Sertifika Yüklendi

 • Temel yetenekler testi 9-11 yaş 17.11.2006

  M.E.B.90 saat

  Sertifika Yüklendi

 • Psiko-sosyal okul programı 04.04.2003

  M.E.B.

  Sertifika Yüklendi

 • RAM da kullanılan testler 30.06.1989

  M.E.B. 120 saat

Yorumlar

 • Psikolojik Danışman Metin KILIÇ ArjinConnors Rating: 5 out of 5 Part2: Maalesef ne toplumsal beklentiler ne de içine doğulan kültür hala terapinin bilimsel gerçekliği ve gerekliliğini tam olarak kabul etmiyor (bu işler öyle eş, dost, ahbap kontenjanından halledilmez, bilginize yine de) olsa da unutulmaması gereken bir şey var ki kimse bu yaşama elinde bir kullanma klavuzu ile gelmiyor, amma velakin bizler de çamaşır makinası değiliz, sendelemekten daha normal ne olabilir ki bizler için! Bu noktada yardım istemek ve almak hepimizin en doğal hakkı, bunu unutmamız lazım diye düşünüyorum. Hiçbir şey yapmayanlar hata yapmazlar...Sağlıcakla kalın.
  Online Psikolog | Online Terapi

  A****C******

  Danışan 10 Ağustos 2020 17:07 Part2: Maalesef ne toplumsal beklentiler ne de içine doğulan kültür hala terapinin bilimsel gerçekliği ve gerekliliğini tam olarak kabul etmiyor (bu işler öyle eş, dost, ahbap kontenjanından halledilmez, bilginize yine de) olsa da unutulmaması gereken bir şey var ki kimse bu yaşama elinde bir kullanma klavuzu ile gelmiyor, amma velakin bizler de çamaşır makinası değiliz, sendelemekten daha normal ne olabilir ki bizler için! Bu noktada yardım istemek ve almak hepimizin en doğal hakkı, bunu unutmamız lazım diye düşünüyorum. Hiçbir şey yapmayanlar hata yapmazlar...Sağlıcakla kalın.

 • Psikolojik Danışman Metin KILIÇ ArjinConnors Rating: 5 out of 5 Part 1: Sanırım, hepimizin farklı farklı hayalleri olmasına rağmen biz insanlar korkularımızda, endişelerimizde ortak kümede daha rahat buluşabiliyoruz, en basitinden birçoğumuz durumu reddetmekte hiç tereddüt etmiyoruzdur diye düşünüyorum. Asıl olan ise korkularımızı yargılanmadan açıklayabileceğimiz, bize yardımcı olabilmek için çabalayan, bizi anlamak için uğraşan birisinin yanımızda olmasının pek de mümkün olmaması derdim; eğer bir terapistiniz yok ise! Benim için bu durumda anahtar isim Metin bey oluyor, çünkü bana yardımcı olabilmek adına elinden geleni yapan bir profesyonel var karşımda, anlayışla dinleyen, kendi çözümlerimi üretmemi sağlayan, ünvanının gerçekten de hakkını veren bir insan. Yeniden teşekkürler Metin Bey.
  Online Psikolog | Online Terapi

  A****C******

  Danışan 10 Ağustos 2020 17:07 Part 1: Sanırım, hepimizin farklı farklı hayalleri olmasına rağmen biz insanlar korkularımızda, endişelerimizde ortak kümede daha rahat buluşabiliyoruz, en basitinden birçoğumuz durumu reddetmekte hiç tereddüt etmiyoruzdur diye düşünüyorum. Asıl olan ise korkularımızı yargılanmadan açıklayabileceğimiz, bize yardımcı olabilmek için çabalayan, bizi anlamak için uğraşan birisinin yanımızda olmasının pek de mümkün olmaması derdim; eğer bir terapistiniz yok ise! Benim için bu durumda anahtar isim Metin bey oluyor, çünkü bana yardımcı olabilmek adına elinden geleni yapan bir profesyonel var karşımda, anlayışla dinleyen, kendi çözümlerimi üretmemi sağlayan, ünvanının gerçekten de hakkını veren bir insan. Yeniden teşekkürler Metin Bey.

 • Psikolojik Danışman Metin KILIÇ AtahanBACAK Rating: 5 out of 5 Yaklaşık 2 yıldır devam eden ve adım adım ayrılığa doğru giden ilişkimiz için Metin Kılıç ile görüştük. Daha ilk seansta anlamadığımız yada anlamamak için direndiğimiz problemleri idrak etmemizi sağladı. Önerileri ve yönlendirmeleri ile artık sarmaşık haline gelen ilişkimizin düzelmesine vesile oldu. Siz de kendi aranızda bir çözüme ulaşamadığını , sonunun iyi bitmeyeceğini düşünüyorsanız önce bir Metin Kılıç'a danışın. Göreceksiniz ki aslında öyle değilmiş. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim.
  Online Psikolog | Online Terapi

  A*****B****

  Danışan 06 Ağustos 2020 06:07 Yaklaşık 2 yıldır devam eden ve adım adım ayrılığa doğru giden ilişkimiz için Metin Kılıç ile görüştük. Daha ilk seansta anlamadığımız yada anlamamak için direndiğimiz problemleri idrak etmemizi sağladı. Önerileri ve yönlendirmeleri ile artık sarmaşık haline gelen ilişkimizin düzelmesine vesile oldu. Siz de kendi aranızda bir çözüme ulaşamadığını , sonunun iyi bitmeyeceğini düşünüyorsanız önce bir Metin Kılıç'a danışın. Göreceksiniz ki aslında öyle değilmiş. Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim.

 • Psikolojik Danışman Metin KILIÇ Adad Rating: 5 out of 5 Metin Kılıç, mesleğini inanilmaz derecede özveriyle yapan ve işin içinde olan hatta mesleğinin hakkını sonuna kadar veren biri olduğunu düşünüyorum.Ilk seansta bile ses tonuyla sanki sizi yıllardır taniyor hissini o kadar başarılı bir şekilde yansıtıyor ki karşınızda sizi tüm samimiyetiyle dinleyen biri olduğunu cok net olarak görebiliyorsunuz. Emin olun o hissi hissediyor olmanız bile sizlerde cok fazla değişimi birlikte getirecektir.Tercih yaparken bir an bile şüpheye düşmeden Metin Kılıç ile iletisime gecmelisiniz.Kendisine tüm danışanlarına katacağı her sey icin basta kendi adıma sonrasında tüm danisanlar adına teşekkürlerimi sunmak istiyorum.
  Online Psikolog | Online Terapi

  A*a*

  Danışan 04 Ağustos 2020 17:22 Metin Kılıç, mesleğini inanilmaz derecede özveriyle yapan ve işin içinde olan hatta mesleğinin hakkını sonuna kadar veren biri olduğunu düşünüyorum.Ilk seansta bile ses tonuyla sanki sizi yıllardır taniyor hissini o kadar başarılı bir şekilde yansıtıyor ki karşınızda sizi tüm samimiyetiyle dinleyen biri olduğunu cok net olarak görebiliyorsunuz. Emin olun o hissi hissediyor olmanız bile sizlerde cok fazla değişimi birlikte getirecektir.Tercih yaparken bir an bile şüpheye düşmeden Metin Kılıç ile iletisime gecmelisiniz.Kendisine tüm danışanlarına katacağı her sey icin basta kendi adıma sonrasında tüm danisanlar adına teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

 • Psikolojik Danışman Metin KILIÇ EcemEkşi Rating: 5 out of 5 Çok tecrübeli, hızlı ve çözüm odaklı. Çokta güzel örneklerle yardımcı oluyor, daha ilk seansta çözmemi sağladı.çok ama çok teşekkür ederim.
  Online Psikolog | Online Terapi

  E***E***

  Danışan 01 Ağustos 2020 10:43 Çok tecrübeli, hızlı ve çözüm odaklı. Çokta güzel örneklerle yardımcı oluyor, daha ilk seansta çözmemi sağladı.çok ama çok teşekkür ederim.

 • Psikolojik Danışman Metin KILIÇ KardelenTürkel Rating: 5 out of 5 İlk seansta bile güzel enerjisini hissedip yasadıgınız cok durumların aslında metin hocayla ne kadar kolay aşabileceginize inanmak. Hayata daha güzel ve yeni bakış açısı ile bakmak. Uzun süre kendisinden terapi almayı düşünüyorum iyiki varsınız hocam
  Online Psikolog | Online Terapi

  K*******T*****

  Danışan 28 Temmuz 2020 12:42 İlk seansta bile güzel enerjisini hissedip yasadıgınız cok durumların aslında metin hocayla ne kadar kolay aşabileceginize inanmak. Hayata daha güzel ve yeni bakış açısı ile bakmak. Uzun süre kendisinden terapi almayı düşünüyorum iyiki varsınız hocam

 • Psikolojik Danışman Metin KILIÇ Ülkü Rating: 5 out of 5 Bu zorlu süreçte içinden çıkılmaz bir hal almıştı kendime yaşattıklarım.Duyduğum haberlerle,sevdiklerime bir şey olacak korkusuyla başa çıkamıyordum. Yardım almak istedim ve bir araştırmaya girdim.Onlıne olarak bu süreç nasıl yönetilir pek tahmin edemesem de şimdi iyi ki ilk adımı atmışım diyorum. Daha ilk seansta beni tanıyan,anlayan,bana bilinçaltıyla ilgili bir çok şey öğreten Metin Bey’e cok teşekkür ediyorum.Yarım saatlik Deneme Seansı bile o kadar iyi gelmişti ki tüm gün o enerjiyle dolaştım. Ve şimdi seanslarımıza başladık.Her şey Metin Bey’in desteğiyle çok daha güzel olacak buna çok inanıyorum.
  Online Psikolog | Online Terapi

  Ü***

  Danışan 02 Temmuz 2020 22:32 Bu zorlu süreçte içinden çıkılmaz bir hal almıştı kendime yaşattıklarım.Duyduğum haberlerle,sevdiklerime bir şey olacak korkusuyla başa çıkamıyordum. Yardım almak istedim ve bir araştırmaya girdim.Onlıne olarak bu süreç nasıl yönetilir pek tahmin edemesem de şimdi iyi ki ilk adımı atmışım diyorum. Daha ilk seansta beni tanıyan,anlayan,bana bilinçaltıyla ilgili bir çok şey öğreten Metin Bey’e cok teşekkür ediyorum.Yarım saatlik Deneme Seansı bile o kadar iyi gelmişti ki tüm gün o enerjiyle dolaştım. Ve şimdi seanslarımıza başladık.Her şey Metin Bey’in desteğiyle çok daha güzel olacak buna çok inanıyorum.

 • Psikolojik Danışman Metin KILIÇ Rümeysa Kısa Rating: 5 out of 5 Metin Beyle zor bir vaktimde tanıştım, gerçekten kendimi şanslı hissediyorum. Metodları hızlı sonuçlar aldırıyor, bilgi ve deneyim olarak fazlasıyla tatmin edici, takdir edilesi bir meslek profesyoneli olduğunu düşünüyorum, insan olaraksa işine içtenlikle emek harcadığını hissediyorsunuz. Kendi adıma çok memnun ve minnettarım, teşekkür ederim.
  Online Psikolog | Online Terapi

  R******K***

  Danışan 02 Temmuz 2020 22:29 Metin Beyle zor bir vaktimde tanıştım, gerçekten kendimi şanslı hissediyorum. Metodları hızlı sonuçlar aldırıyor, bilgi ve deneyim olarak fazlasıyla tatmin edici, takdir edilesi bir meslek profesyoneli olduğunu düşünüyorum, insan olaraksa işine içtenlikle emek harcadığını hissediyorsunuz. Kendi adıma çok memnun ve minnettarım, teşekkür ederim.

 • Psikolojik Danışman Metin KILIÇ ÜlküY. Rating: 5 out of 5 Bu zorlu süreçte içinden çıkılmaz bir hal almıştı kendime yaşattıklarım.Duyduğum haberlerle,sevdiklerime bir şey olacak korkusuyla başa çıkamıyordum. Yardım almak istedim ve bir araştırmaya girdim.Onlıne olarak bu süreç nasıl yönetilir pek tahmin edemesem de şimdi iyi ki ilk adımı atmışım diyorum. Daha ilk seansta beni tanıyan,anlayan,bana bilinçaltıyla ilgili bir çok şey öğreten Metin Bey’e cok teşekkür ediyorum.Yarım saatlik Deneme Seansı bile o kadar iyi gelmişti ki tüm gün o enerjiyle dolaştım. Ve şimdi seanslarımıza başladık.Her şey Metin Bey’in desteğiyle çok daha güzel olacak buna çok inanıyorum.
  Online Psikolog | Online Terapi

  Ü***Y.

  Danışan 14 Haziran 2020 17:22 Bu zorlu süreçte içinden çıkılmaz bir hal almıştı kendime yaşattıklarım.Duyduğum haberlerle,sevdiklerime bir şey olacak korkusuyla başa çıkamıyordum. Yardım almak istedim ve bir araştırmaya girdim.Onlıne olarak bu süreç nasıl yönetilir pek tahmin edemesem de şimdi iyi ki ilk adımı atmışım diyorum. Daha ilk seansta beni tanıyan,anlayan,bana bilinçaltıyla ilgili bir çok şey öğreten Metin Bey’e cok teşekkür ediyorum.Yarım saatlik Deneme Seansı bile o kadar iyi gelmişti ki tüm gün o enerjiyle dolaştım. Ve şimdi seanslarımıza başladık.Her şey Metin Bey’in desteğiyle çok daha güzel olacak buna çok inanıyorum.

 • Psikolojik Danışman Metin KILIÇ Zelihaİpek Rating: 5 out of 5 Huzur verici ve kendinizi yapabileceğiniz herşeye inandıran bir ses tonu var. Yargısız, sorgusuz sualsiz sizi olduğunuz gibi bilen tek kişi... Ve sizi olduğunuz kişi için suçlamayan, daha da kişiliğinizin oturmasına yardımcı olan ve sizin olmak istediğiniz duruma yavaş yavaş getiren tamamlayıcı bir etken, toparlanmanın zorluklarını aşmaya kademe kademe küçük adımlarla devam etmeyi sağlayan, ve sizi daha önce hiç tanımamış olmasına rağmen, sizin onu daha önce tanımamış olmanıza rağmen inanılmaz güven veren bir insan... Desteği benim için yadsınamaz, ve müthiş bir deneyim olarak hayatımda iz bırakacak bir ruh doktoru...
  Online Psikolog | Online Terapi

  Z*****İ***

  Danışan 10 Haziran 2020 13:57 Huzur verici ve kendinizi yapabileceğiniz herşeye inandıran bir ses tonu var. Yargısız, sorgusuz sualsiz sizi olduğunuz gibi bilen tek kişi... Ve sizi olduğunuz kişi için suçlamayan, daha da kişiliğinizin oturmasına yardımcı olan ve sizin olmak istediğiniz duruma yavaş yavaş getiren tamamlayıcı bir etken, toparlanmanın zorluklarını aşmaya kademe kademe küçük adımlarla devam etmeyi sağlayan, ve sizi daha önce hiç tanımamış olmasına rağmen, sizin onu daha önce tanımamış olmanıza rağmen inanılmaz güven veren bir insan... Desteği benim için yadsınamaz, ve müthiş bir deneyim olarak hayatımda iz bırakacak bir ruh doktoru...



Uzmanımız için yorumunuzu gönderin

Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.

Bloglarım

 • Online Psikolog | Online Terapi Çocuklarımızı Kıyaslamak

  Çocuklarımızı Kıyaslamak

  En büyük iletişim hatalarından birisi de Kıyaslamaktır... Bu hem kişilik gelişimleri, hem de özgüven açısından çok önemlidir..

 • Online Psikolog | Online Terapi ANLA,ANLAT,ANLAŞ

  ANLA,ANLAT,ANLAŞ

  İnsanlar hep anlaşılmamaktan, yanlış anlaşılmaktan yakınırlar. Bir çok insan kendisinin ya anlaşılmadığını, ya da yanlış anlaşıldığını ifade eder dururlar…