Online Psikolog | Online Terapi | Uzman Psk. Danışman Kamuran Birlik profil sayfası ve uzmanlık alanları
 
Online Psikolog | Online Terapi Kamuran Birlik Uzman Psk. Danışman Kamuran Birlik
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Kamuran Birlik
İstanbul, Türkiye

   UTC+03:00

Uzman Psk. Danışman Kamuran Birlik

Female
Çevrim Dışı
"Psikoloji"

Ücretler

20 dakika
150.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

En düşük saatlik ücret
400.00 ₺


Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

Ben Uzman Psikolojik Danışman&EMDR Terapisti Kamuran Birlik. 1983 yılı Kayseri doğumluyum. Evliyim 2009 doğumlu bir oğlum ve 1 yaşında köpeğim var. İstanbul'da yaşıyorum. Özel bir okulda rehberlik birim koordinatörü olarak görev yapıyorum.

2000 yılında Fatma Kemal Timuçin Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Gazi üniversitesini bölüm birincisi olarak kazandım. Ardından Selçuk Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Yüksek lisans bitirme proje konum 'Boşanmanın Çocuk Ruh Sağlığı Üzerindeki Etkisi'.

2005 yılından beri aktif olarak, ara vermeden 11-19 yaş grubu çocuk ve ergen, ebeveyn danışmanlığı, yetişkin terapisi yapmaktayım.

Terapi sırasında kullandığım test ve terapi tekniklerinden kısaca bahsetmem gerekirse:

Rorschach ve Projektif Testler Derneğinden PsiknalistDr. Neslihan Zabcı'dan ' Rorschach, CAT,TAT Testleri ile çocuğun ruhsal işleyişinin değerlendirilmesi eğitimini aldım. Terapilerimde danışanlara bu testleri uygulamaktayım. Rorschach, CAT, TAT Terapi sırasında özellikle erken dönem ilişki ve ruhsal yapılanmayla ilgili önemli veriler aldığım sıkça kullandığım testler.  

American Psyhological Association Sertifikalı 'Rasyonel Duygucu ve Davranışçı Terapi&Bilişsel Davranışçı Terapi&Çocuk ve ergenlerde tedavi&Yeme bozukluğu' eğitimimi tamamladım. Terapilerimde öfke kontrolü, sınav kaygısı, depresyon, duygu durum regülasyonu... vb. konularda RDDT kullanmaktayım. 

DBE EMDR Institute EMDR 1. Düzey eğitimimi tamamladım. Danışanlarımla boşanma sonrasında oluşan duygusal sğreçler, travma, korku, yoğun kaygı, sınav kaygısı, özgül fobiler, olumsuz benlik tasarımları ( yetersizlik, değersizlik, mükemmeliyetçilik, çaresizlik... vb. konularda) EMDR Terapisini yoğun olarak kullanıyorum. Danışana ev ödevi vermeden, seans içinde egzersizler ve çift yönlü uyarımlarla hızlı sonuç aldığımız bir teknik olduğunu paylaşmak isterim.

 

 

Sunulan Hizmetler

Rorschach&TAT

Her türlü rahatsızlık ve kişilik yapılanmasının temel sebeplerini anlayabilmek aynı zamanda ruhsal sürecinizle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilmek için birlikte uygulanan Rorschach ve Tat testlerini uygulayabilir sonuçlarına göre uygun bir terapi planı yapabiliriz.

400.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Rorschach&CAT Testi

7 yaş öncesi çocuklarda ruhsal yapılanmayı anlayabilmek Rorschach&CAT Testi yapılır.

400.00 ₺

60 dakika

Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Rehberlik Birim Koordinatörü Arel Koleji

  2010-2021

  Arel Kolejinde 11 yıldır Psikolojik Danışman ve Rehberlik Birim Koordinatörü olarak görev yapıyorum.

 • Rehber Öğretmen Haznedar Birey Dershanesi

  2007-2010

  Ortaokul ve lise öğrencileriyle çalıştım

 • Rehber Öğretmen Kayseri Uğur Dershanesi

  2006-2007

  lise öğrencilerine rehber öğretmenlik yaptım

 • Rehber Öğretmen Ankara Açı Dershanesi

  2005-2006

  Ortaokul öğrenci grubu ile çalıştım.

Eğitim

 • Gazi Üniversitesi 12.09.2002 - 02.10.2006

  Lisans

  Diploma Onaylandı

 • Selçuk Üniversitesi 02.10.2006 - 14.05.2008

  Yüksek Lisans

  Diploma Onaylandı

Sertifikalar & Seminerler

 • okulum nerede: zaman, mekan, ilişkiler 20.02.2021

  okulum nerede: zaman, mekan, ilişkiler

  Sertifika Onaylandı

 • Psikanalitik perspektifte öykü alma 16.02.2021

  Psikanalitik perspektifte öykü alma

  Sertifika Onaylandı

 • Ölüm ve Yas Psikolojisi Eğitimi 2. Modül 15.03.2020

  Ölüm ve Yas Psikolojisi Eğitimi 2. Modül

  Sertifika Onaylandı

 • Ölüm ve Yas Psikolojisi Eğitimi 1. Modül 14.03.2020

  Ölüm ve Yas Psikolojisi Eğitimi 1. Modül

  Sertifika Onaylandı

 • RASYONEL DUYGUCU ve DAVRANIŞÇI TERAPİ 17.12.2016

  Terapi eğitimi&bilişsel terapi&yeme bozukluğu 1 yıl süpervizyon aldım

Yorumlar

  Online Psikolog | Online Terapi Kamuran Birlik Uzman Psk. Danışman Kamuran Birlik https://www.turkceterapi.com
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psk. Danışman Kamuran Birlik " Yorum Tarihi: 15 Eylül 2021 10:45
  Kamuran hocam ile onun koordonatorlugunde rehberlik ogretmeni olarak calistim. Mesleki gelisimime katkilarinin yaninda kisisel problemlerimde de herzaman danistigim ve danismaya devam ettigim cok onemli bir insandir kendisi. Ona yonlendirdigim butun danisanlardan olumlu donusler aldim ve aliyorum. Ailemdeki kisileri ve sevdiklerimi gozum kapali ona yonlendiriyorum. Siz de sorunlarinizda basa cikma da empati yetenegi gelismis, sizi anlayan, alaninda uzman birini ariyorsaniz Kamuran hocama danismaktan cekinmeyin. Ayrica EMDR sonuc veren bir tedavi yontemidir, eger gercekten yasadiginiz sorunlar icin bir cozum ariyorsaniz bu tedavi yontemini ve Kamuran hocayi mutlaka oneriyorum.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psk. Danışman Kamuran Birlik " Yorum Tarihi: 15 Eylül 2021 10:44
  Kamuran hanimdan panik atagimla ilgili destek aldim ilgi alakasi ve yonlendirmelerinden cok memnun kaldim. Cok basarili. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Ataklarim azaldi cok daha iyi hissediyorum. Emdr kesinlikle ise yarıyor. Sayesinde cok iyiyim.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psk. Danışman Kamuran Birlik " Yorum Tarihi: 05 Eylül 2021 10:24
  Kamuran Hoca, içtenliği ve samimiyetiyle kişiye kendini iyi hissettiriyor. Tecrübesi sayesinde de kısa sürede sonuç alabiliyorsunuz. Kendisine teşekkürü borç biliyorum.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psk. Danışman Kamuran Birlik " Yorum Tarihi: 04 Eylül 2021 17:47
  İşinde uzman çok samimi ve içten bir psikolog, danışanları için elinden geleni değil en iyisini yapmak için var gücüyle çalışıyor emekleriniz için çok teşekkürler Kamuran hanım.Herşeyin en güzelini en iyisini hak eden güzel yürekli danışmanım.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psk. Danışman Kamuran Birlik " Yorum Tarihi: 04 Eylül 2021 17:16
  Yeme bozukluklari üzerine terapi aldım. Yıllarca gittiğim diyetisyenler sonuç veriyordu fakat tekrar eskiye dönmem çok kısa sürüyordu. Kamuran hanimla yaptığımız 3 seanstan sonra artık eskiye dönmemek harika bir sonuç benim için. Asla yeme krizleri yaşamıyorum. Online faydası olup olmamasi konusunda kararsızdim fakat kesinlikle harika bir danışan kendisi. Tekrardan teşekkür ediyorum kendisine
 • Online Psikolog | Online Terapi

  C****Ç****

  Meslektaş 15 Eylül 2021 10:45 Kamuran hocam ile onun koordonatorlugunde rehberlik ogretmeni olarak calistim. Mesleki gelisimime katkilarinin yaninda kisisel problemlerimde de herzaman danistigim ve danismaya devam ettigim cok onemli bir insandir kendisi. Ona yonlendirdigim butun danisanlardan olumlu donusler aldim ve aliyorum. Ailemdeki kisileri ve sevdiklerimi gozum kapali ona yonlendiriyorum. Siz de sorunlarinizda basa cikma da empati yetenegi gelismis, sizi anlayan, alaninda uzman birini ariyorsaniz Kamuran hocama danismaktan cekinmeyin. Ayrica EMDR sonuc veren bir tedavi yontemidir, eger gercekten yasadiginiz sorunlar icin bir cozum ariyorsaniz bu tedavi yontemini ve Kamuran hocayi mutlaka oneriyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  L****E***

  Danışan 15 Eylül 2021 10:44 Kamuran hanimdan panik atagimla ilgili destek aldim ilgi alakasi ve yonlendirmelerinden cok memnun kaldim. Cok basarili. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Ataklarim azaldi cok daha iyi hissediyorum. Emdr kesinlikle ise yarıyor. Sayesinde cok iyiyim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  D****K*******

  Danışan 05 Eylül 2021 10:24 Kamuran Hoca, içtenliği ve samimiyetiyle kişiye kendini iyi hissettiriyor. Tecrübesi sayesinde de kısa sürede sonuç alabiliyorsunuz. Kendisine teşekkürü borç biliyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****A*****

  Danışan 04 Eylül 2021 17:47 İşinde uzman çok samimi ve içten bir psikolog, danışanları için elinden geleni değil en iyisini yapmak için var gücüyle çalışıyor emekleriniz için çok teşekkürler Kamuran hanım.Herşeyin en güzelini en iyisini hak eden güzel yürekli danışmanım.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  N*******A*******

  Danışan 04 Eylül 2021 17:16 Yeme bozukluklari üzerine terapi aldım. Yıllarca gittiğim diyetisyenler sonuç veriyordu fakat tekrar eskiye dönmem çok kısa sürüyordu. Kamuran hanimla yaptığımız 3 seanstan sonra artık eskiye dönmemek harika bir sonuç benim için. Asla yeme krizleri yaşamıyorum. Online faydası olup olmamasi konusunda kararsızdim fakat kesinlikle harika bir danışan kendisi. Tekrardan teşekkür ediyorum kendisineUzmanımız için yorumunuzu gönderin


Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.