Online Psikolog | Online Terapi | Uzman Psikolog Hilal Şahin profil sayfası ve uzmanlık alanları
 
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Hilal Şahin
Tekirdağ, Türkiye

   UTC+03:00

Uzman Psikolog Hilal Şahin

Female
Çevrim İçi
"Psikoloji"

Danışan

178

Seans

886

Ücretler

15 dakika
1200.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

15 dakika içinde Terapi

Bu seçenek sadece online psikologlarımızla hemen görüşmek istediğinizde geçerlidir. Hemen görüşmek için bu adımdan ilerleyiniz. Hemen Terapi


En düşük saatlik ücret
1425.0 ₺ 1500.00 ₺


Randevu Alınız Takvimi Göster

TÜM HİZMETLERDE
%5 İNDİRİM
30 Aralık 12:00 - 26 Aralık 22:00 TARİHLERİ ARASINDA
Kampanya Notu : Bu indirim deneme seansında ve paket seanslarda geçerli değildir.

Terapist Hakkında

Hakkında
Uzman Psikolog Hilal Şahin, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans Eğitimini İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamladıktan sonra Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Aile Danışmanlığı ve Eğitimi bölümünde tezli ve bölüm birincisi olarak tamamlamıştır. Yurt dışında Psikoloji alanında çeşitli araştırmalarda bulunmuş ve bilimsel çalışmalarda yer almıştır. Uzun bir süre İstanbul'da psikolog olarak çalıştıktan sonra Anka Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinde Psikoterapist olarak çalışmıştır. Vuslat TV kanalında psikoterapiyle ilgili olan "Psikiyatri Gündemi" isimli programda Psikiyatrist Reşat Önal'a eşlik etmiştir.

Etkili Olduğu Alanlar

- Aile ve Evlilik Danışmanlığı 

- Öfke ve stres kontrolü

- Kaygı Bozukluğu

- Panik atak ve Panik Bozukluk

- Kişilik Bozuklukları

- Cinsel İşlev Bozuklukları

- Kriz ve Krize Müdahale

- Bağımlılık

- Spor Psikolojisi

- Bireysel Danışmanlık

- Kurumsal Danışmanlık

- Ayrılma ve Bağlanma

- İlişki sonrası deformasyonu önleme

- Yas süreci ve sevdiğini kaybetme korkusu.

- Çocuklarda Oyun çağı, okul öncesi ve sonrası eğitim.

- Motivasyon becerilerini geliştirme teknikleri

- Doğru Girişimcilik modülleri.

- Bireylerin var olan yeteneklerinin, bireye fark ettirilmesi ve ortaya çıkartılması.

- Aile ve çiftler arasında etkili iletişim kurma çalışmaları.

- Ergenlikteki Davranışlar.

-Depresyon

-Agarofobi

-Fobik Bozukluklar

-Çocukluk Çağı Sorunları

-Alt İslatma

-Kardeş Kıskançlığı

-Tırnak Yeme

-İletişim Sorunları

-Postpartum Depresyon

-Bilişsel Davranışçı Terapi

-Gestalt Terapi

-Çözüm Odaklı Terapi

-Grup Terapisi

-Psikanalitik Terapisi

Sunulan Hizmetler

Tüm hizmetlerde %5 indirim. (Paketler hariç)

30 Dakikalık Psikoterapi Seansı

38 Seans tamamlanmış

1425.0 ₺

1500.00 ₺

30 dakika

Randevu Alınız

30 Dakikalık Sesli Psikoterapi Seansı

12 Seans tamamlanmış

1425.0 ₺

1500.00 ₺

30 dakika

Randevu Alınız

Öfke Kontrolü

98 Seans tamamlanmış

Öfke tedavi edilmesi gereken bir durumdur. Çünkü öfkeli birey iletişim kurmaktan kaçınır, iletişim kurduğunda ise karşı tarafı dinlemekten kaçınır, kırıcı ve yargılayıcıdır. Kimi zaman öfkenin sonucunda karşı tarafa zarar verme gibi durumlarda görülmektedir. Öfke kontrolü tedavisinde amaç bireyin öfkesini yatıştırabilmeyi sağlamaktır. Bunun olabilmesi için öncelikle öfkenin neden kaynaklandığı belirlenmelidir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Panik Atak

24 Seans tamamlanmış

Panik atak endişe, korku, sıkıntı duygularını içinde bulunduran, çoğu zaman nöbetler şeklinde ortaya çıkan bir rahatsızlıktır. Panik atak nedir, psikolojik midir diye bakılınca psikolojik olarak olabildiği gibi bazı hastalıklarla birlikte de görülebildiği söylenebilir. Kişi ani bir nöbette ve tamamen korku içindedir. Kalbinde bir sorun olduğunu, kalp krizi geçireceğini ve hatta çoğu zaman öleceğini düşünür. Belirtileri ağızda kuruma, hızlı nefes alma, boğulma hissi, elde ve bütün vücutta yoğun karıncalanma şeklindedir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Sosyal Fobi

6 Seans tamamlanmış

Aynı zamanda sosyal fobi olarak da adlandırılan sosyal anksiyete bozukluğu bireyin günlük normal etkileşimler sürecinde başkaları tarafından gözlem altına alınmaktan veya yargılanmaktan korkmasından dolayı ortaya çıkan yoğun anksiyete, korku, özbilinç ve utanç duygularına verilen isimdir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Özgüven Sorunları

54 Seans tamamlanmış

Özgüven Sorunları; kendinden şüphe duymak, pasiflik, boyun eğme, aşırı uyum gösterme, yalnızlık, eleştirilere karşı hassas olma, güvensizlik, depresyon, aşağılık duygusu ve sevilmediğini hissetme gibi kavramlarla tanımlanabilir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Kişilik Bozuklukları

13 Seans tamamlanmış

Kişilik bozuklukları üç kümede ele alınır. A kümesi (paranoid kişilik bozukluğu, şizoid kişilik bozukluğu, şizotipal kişilik bozukluğu), B kümesi (antisosyal kişilik bozukluğu, borderline kişilik bozukluğu, histriyonik kişilik bozukluğu, narsisistik kişilik bozukluğu), C kümesi (çekingen kişilik bozukluğu, bağımlı kişilik bozukluğu, obsesif kompulsif kişilik bozukluğu) şeklinde betimlenebilir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Yas Danışmanlığı

4 Seans tamamlanmış

Normal yas süreci genelde altı ile yirmi dört ay kadar sürer ve zaman içinde yatışır. Yas sürecinin ileri dönemlerinde bu yaşantıların sürmesi patolojik yasın belirtisi olabilir. Patolojik yas; genel olarak yas tepkilerinde gecikme ya da uzama durumunda ortaya çıkar. Uyku ve iştahta bozulmalar görülebilir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Uyku Bozuklukları

4 Seans tamamlanmış

Uyku günlük yaşamın bir sure için kesintiye uğraması ya da boşa geçen zaman değildir. Zihinsel ve fiziksel sağlığımızı her gün yenilememiz için önemli olan ve yaşamımızın üçte birini kapsayan aktif bir dönemdir. Yaklaşık 85 türde uyku hastalığı vardır. Çoğu yaşam kalitesinin azalmasına ve kişinin sağlığında bozulmaya neden olur. Uyku bozuklukları trafik ve mesleki kazalara neden olabilmesi nedeniyle bir halk sağlığı sorunudur. Bazı uyku bozuklukları uykuya dalma veya sürdürme güçlüğüne yol açar. Diğer uyku bozuklukları gündüz aşırı uykululuğa neden olur. Vücudun biyolojik saati ile ilgili sorunlar kişilerin günün yanlış zamanında uykulu olmasına neden olur. Uykuda yürüme, altını ıslatma, kabuslar ve diğer sorunlar da uykuyu kesintiye uğratabilir. Bazı uyku hastalıkları ise yaşamı tehdit edici boyuttadır.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Boşanma Terapisi

9 Seans tamamlanmış

Boşanma terapisi; çiftlerin baş etme güçlülüğü yaşadıkları durumlarla ilgili olarak, ilişki içersinde gerek bireysel kişilik özelliklerinden kaynaklanan sorunlardan olsun, gerekse ilişkiye müdahil olan aile büyüklerinden kaynaklanan durumlar olsun, ilişiki içersindeki problemlerin oluş biçimine ayna tutarak, çiftlerin nasıl hareket etmeleri gerektiğini gösteren bir terapi şeklidir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Öğrenci Koçluğu

8 Seans tamamlanmış

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu, okul döneminde öğrenciye içsel potansiyelini keşfetmesi, kendini tanıması, çalışma becerileri geliştirmesi yolunda rehberlik eden ve bu sayede başarı potansiyelini ve yaşam becerilerini ortaya çıkarmasını sağlayan bir koçluk hizmetidir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Kilo Kontrolü

1 Seans tamamlanmış

Aslında zayıflamak için ne yapmak gerektiğini hepimiz çok iyi biliyoruz: Aldığımız kalori harcadığımız kaloriden daha az olduğu zaman kilo veririz. Bu kadar basit bir formülü olmasına rağmen neden bir türlü kilo veremiyoruz veya verdiğimiz kiloyu kısa süre içerisinde geri alıyoruz? Çünkü kilo vermemize engel olan veya kilo almamıza neden olan düşünce ve davranış kalıplarımız var. Bunları değiştirmediğimiz sürece hayatımızın belirli dönemlerinde diyet yapıp, bir miktar kilo verip, sonra da bu verdiğimiz kiloları (hatta daha fazlasını) almaya devam edeceğiz. Bu kısır döngü ne kadar tanıdık, değil mi?

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Kumar Bağımlılığı

2 Seans tamamlanmış

Kumar, bir bireyin daha da değerli bir şey elde etme umuduyla değerli bir şeyi riske atmasıdır. Kumar bağımlılığı, kişinin hayatını olumsuz etkilemesine rağmen kumar oynamaya devam etmesi duyduğu için kontrol edilemez bir dürtüdür. Kumar bağımlılık yapar çünkü beynin ödül sistemini uyuşturucu veya alkol gibi uyarır. Aslında, kumar bağımlılığı dünya çapında en yaygın dürtü kontrol bozukluğudur.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Kişisel Gelişim

15 Seans tamamlanmış

Kişisel Geliişim; rutinden farklı olarak kişinin bilinçli olarak yaptığı, kendisini daha iyiye götürmek için gerçekleştirdiği pozitif çabalanın sonucu gerçekleşen değişimdir. Kişisel gelişim isteği insanın şuanki hal ve durumunu yeterli bulmaması ya da daha iyisini olabileceğini düşünmesi, hissetmesi ve istemesiyle başlar. Kişi, kendini biraz daha öteye taşımak ister. İşte bu tetiklenme anıdır!

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Tükenmişlik Sendromu

30 Seans tamamlanmış

Tükenmişlik sendromu bireyin normal şartlarda kariyerinden, arkadaşlıklarından veya aile etkileşimlerinden aldığı keyfi ve başarı duygusunu azaltan ve bireysel kimliğin kaybedildiğine inanılmasına yol açan bir zihinsel ve fiziksel tükenme durumudur. Aynı zamanda bir iş hayatı stresi türüdür.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Yaşam Koçluğu

29 Seans tamamlanmış

Yaşam koçluğu, danışan kişinin potansiyelinin en üst limitlerine çıkmasını ve yaşam hedeflerine ulaşmasını sağlayan profesyonel bir rehberlik sistemidir. Yaşam koçluğu çalışmaları kapsamında kişisel gelişim ve kariyer planları üzerinde durulur.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Bipolar Bozukluk

3 Seans tamamlanmış

Bipolar bozukluk diğer bir adıyla manik-depresif bozukluk kişinin ruh hali, enerjisi, konsantrasyonu ve günlük yapılan aktivitelerini yerine getirme becerisini etkileyen bir psikolojijk-psikiyatrik bir rahatsızlıktır. Bipolar bozukluk, kişinin bir anda kendini çok iyi hissederken, bir süre sonra içine kapanık bir hale gelmesine neden olabilir. Bipolar bozukluk, kişinin manik depresyon tanımına da uyan ruh hallerine bürünmesine sebep olabilir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Stres Yönetimi

16 Seans tamamlanmış

Stres yönetimi, bir kişinin stres düzeyini, özellikle de kronik stresi, genellikle günlük işleyişin iyileştirilmesi amacıyla ve güdüsüyle kontrol etmeyi amaçlayan geniş bir teknikler ve psikoterapiler yelpazesidir. Stres, her bireyin durumsal faktörlerine göre değişen çok sayıda fiziksel ve zihinsel semptom üretir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Bireysel Psikoterapi

67 Seans tamamlanmış

Bireysel terapi danışanın psikoterapistiyle birebir olarak çalışmasıdır. Amaç kişinin, kendisini somatik tepkiler, davranışlar, inanışlar, ilişki problemleri veya duygular olarak gösteren iç sancılarını hafifletmeye yöneliktir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

50 Dakikalık Sesli Görüşme Seansı

14 Seans tamamlanmış

Görüntülü görüşmeyi tercih etmeyen danışanlarım bu servisi tercih edebilir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Travma ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Boşanma Danışmanlığı

2 Seans tamamlanmış

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Fobiler

Bir duruma karşı duyulan korkunun kişinin günlük hayatını olumsuz yönde etkilemesine fobi denir. Fobiler insanlarda sıklıkla görülen anksiyete bozukluklarıdır. Fobisi bulunan insanlara fobik de denilebilir. Her canlı tehikeli olduğunu algıladığı ve varlığını, yaşamını tehdit eden durumlardan içgüdüsel olarak kaçınır.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Motivasyon Eksikliği

Motivasyon eksikliği bir işi yapmaya yönelik yeterli istek, ilgi, heves ve coşkunun olmaması durumudur. Yetersiz motivasyon başarıyı ve üretkenliği engelleyen en büyük etkenlerden biridir. Kariyerinde başarı elde etmek isteyen her yaştan bireyin performans gösterebilmesi için motivasyona ihtiyacı vardır.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

İletişim Sorunları

5 Seans tamamlanmış

İletişim problemleri, aile içinde veya özel ilişkilerde her iki tarafından duygu ve düşüncelerini açıklıkla ifade etmemesi ve tarafların birbirlerinin beklentilerini karşılayamaması sonucu ortaya çıkar. İletişim de oluşan problemler bazen taraflar arasında iletişimin tamamen kopmasına bile sebebiyet verebilir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Depresyon

77 Seans tamamlanmış

Depresyon, sürekli bir üzüntü ve ilgi kaybına neden olan bir duygu durum bozukluğudur. Depresyon aynı zamanda majör depresif bozukluk veya klinik depresyon olarak da adlandırılır. Bu durumdan muzdarip bireylerin hissettikleri, düşünceleri ve davranışları etkilenir ve bunlardan dolayı çeşitli duygusal veya fiziksel sorunlar ortaya çıkabilir. Normal günlük aktiviteler yaparken sorun yaşanabilir ve bazen hayat yaşamaya değmez gibi gelebilir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Kaygı Bozukluğu

7 Seans tamamlanmış

Anksiyete bir diğer adıyla kaygı bozukluğu, psikolojik bir rahatsızlıktır. Günlük hayatımızda ara sıra anksiyete yaşamak olağandır. Çünkü zaman içerisinde karşı karşıya kaldığımız olaylardan ötürü endişelenebilir ya da gelecek ile ilgili maddi-manevi anlamda kaygılar duyabiliriz. Günlük yaşamda kaygı duymak her ne kadar normal olsa da, dozunda bir aşırılık mevcutsa o zaman tıbbi bir hastalıktan söz edebiliriz.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

İlişki Sorunları

41 Seans tamamlanmış

İlk zamanlarda çok keyifli ve eğlenceli geçen ilişkilerde zaman içinde bir takım problemler çıkabiliyor. Yaşam yoğunluğu, günlük stresler ve ekonomik sıkıntılar ilişkilerin hızlı başlayıp hızlı bitmesine neden olabiliyor. Karşılaşılan problemlerden biri de çiftlerin birbirine sürekli küsmesi ve iletişimi tamamen kesmesi ilişkiyi sekteye uğratabiliyor. Bunların üstesinden gelebilmenin başlıca yolu da doğru bir iletişim kurabilmektir. Bu nedenle, eğer ilişkinizde problemler olduğunu düşünüyor, sorunlarınızı çözemediğinizi fark ediyorsanız, büyük bir ihtimalle ilişkinizde iletişim sorunları yaşanıyor demektir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Lgbt Terapi

LGBT'lere yönelik terapi, LGBT bireylerin toplumsal, ilişkisel, ailevi, akademik, iş ve hayatlarının her yönüyle ilgili psikolojik destek sağlayan bir yardım ve tedavi türüdür.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Coronafobi

1 Seans tamamlanmış

Pandeminin neden olduğu kaygılı düşünce maalesef zihinlerde koronavirüsten daha hızlı yayılıyor. Bazı kişiler, Covid-19 ve virüsten korunma yollarına aşırı odaklanma sonucu abartılı ve anormal davranışlar sergileyebiliyor. Korku, panik, çaresizlik, umutsuzluk, belirsizlik ve öfke duyguları arasında gelgitler yaşayan kişinin ruh sağlığı da olumsuz etkileniyor.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Ebeveyn Danışmanlığı

6 Seans tamamlanmış

Ebeveyn Danışmanlığı, hamilelik, bebeklik, çocukluk ve ergenlik döneminde çocuklarınızı sağlıklı bir biçimde yetiştirmenize yardımcı olan danışmanlık türüdür. Ebeveyn danışmanlığı çocuk ve ergenlerle çalışmanın ayrılmaz bir parçasıdır.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

İlişki Danışmanlığı

9 Seans tamamlanmış

Çiftlerin ilişkilerinde çeşitli sebeplerle yaşadıkları problem ve çatışmaları ele alan bir terapi şeklidir. ... Kimi çiftler ilişkilerindeki bir kriz sonrası başvururken kimileri ilişkilerini güçlendirmek ve birbirlerini daha iyi tanımak için de başvurabilirler.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Sınav Kaygısı

Sınav kaygısı; öncesinde öğrenilen bilginin sınav sırasında etkili bir biçimde kullanılmasına engel olan ve başarının düşmesine yol açan yoğun kaygı olarak tanımlanır.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Koronafobi

Koronavirüsün tetiklediği korkular çeşitlidir hem kişiden kişiye hem de pandemi sürecine dair toplumsal değişimlere bağlı dönüşüp değişebilir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Bağımlılık Terapisi

1 Seans tamamlanmış

Bağımlılık terapisi kişinin problemi ve problemine ilişkin düşünce hatalarının farkına varması ile başlar. Daha sonra kişinin problem geliştirdiği madde veya davranıştan yoksun kalmasını başarması ve yaşamı boyunca bunu sürdürmesi için psikososyal destek almasına teşvik edilir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Stres Yönetimi

16 Seans tamamlanmış

Stres yönetimi, bir kişinin stres düzeyini, özellikle de kronik stresi, genellikle günlük işleyişin iyileştirilmesi amacıyla ve güdüsüyle kontrol etmeyi amaçlayan geniş bir teknikler ve psikoterapiler yelpazesidir. Stres, her bireyin durumsal faktörlerine göre değişen çok sayıda fiziksel ve zihinsel semptom üretir.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Panik Bozukluk

2 Seans tamamlanmış

Hiçbir neden yokken birdenbire başlayan göğüs ağrısı, göğüste sıkışma, çarpıntı, nefes alamama, terleme, titreme, üşüme ya da ürperme, bazen de bulantı ya da karın ağrısı, baş dönmesi, dengesizlik; düşecek ya da bayılacakmış gibi olma, uyuşma ya da karıncalanma gibi belirtiler, kişiyi dehşet içinde bırakır. O an “kalp krizi” geçirdiğini ya da felç geçirmekte olduğunu zannederek yoğun bir “ölüm korkusu” ya da “felç olma korkusu” yaşar. Bazen de başında bir tuhaflık, sersemlik, kendisini ya da çevresini bir garip ya da değişik hissetme gibi duyguların ortaya çıkmasıyla, “kontrolünü kaybetmeye” ya da “çıldırmaya başladığını” düşünerek kendisine ya da çevresindekilere bir zarar vermekten korkmaya başlar.

2850.0 ₺

3000.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Aile ve Çift Terapisi

38 Seans tamamlanmış

Aile ve çift terapisi; değişim ve gelişimi sağlamak adına, aileler ve çiftler arasındaki yakın ilişkinin çalışıldığı, psikoterapinin bir dalıdır. Bireylerin diğer insanlarla kurdukları ilişkiler, ruh sağlıkları ve duygusal doyumları açısından çok önemlidir. Özellikler ebeveyn, eş ve çocuklar gibi kişilerle kurulan yakın ilişkilerde, bu rol daha belirgin bir hal alır. Bu yakın ilişkilerden birisi olan evlilik ilişkisinde, eşler zaman zaman çatışmalar, zorlu ve sıkıntılı dönemler yaşayabilirler. Aile ve çift terapisinde amaç, aile içinde ve çiftler arasında yaşanan zorlu ve sıkıntılı süreçlerin ele alınarak çatışmaların çözülebilmesi ve tüm aile üyelerinin sağlıklı yönde değişiminin ve gelişiminin sağlanmasıdır. Hem aile içi ilişkileri düzenlenmesi hem de diğer insanlar ve durumlar ile ilişkilerin düzenlenmesi hedeflenmektedir. Ülkemizde aile ve çift terapisi son yıllarda giderek artan bir öneme sahiptir. Bireyler, sıkıntılı ve zor olan döngülerinden kurtulabilmek için tüm sistemde meydana gelebilecek bir değişime ihtiyaç duymaktadırlar. Terapistler, aile üyelerinin birbirlerine yardım edebilmeleri için yapıcı yollar bulmasına yardım ederler. Her bir üyenin sıkıntısı aile sistemi içinde değerlendirilir.

3705.0 ₺

3900.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Uzman Psikolog Malatya Küçük Şeyler Anaokulu

  2017-2019

  Malatya Küçük Şeyler Anaokulu- Uzman Psikolog

 • Psikolog-Sorumlu Müdür Özel Bir Meşale Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

  2016-2018

  Psikolog- Sorumlu Müdür

 • Psikolog Dilkonmer

  2015-2016

  Psikolog

 • Psikolog Balıklı Rum Hastanesi

  2013-2014

  Anatolia Polikliniği

 • Stajyer Psikolog Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  2012-2013

  Bağımlılık Kliniği- Saatçi Kliniği

 • Stajyer Psikolog İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi

  2011-2012

  Nöropsikoloji Laboratuvarı

Eğitim

 • İstanbul Bilim Üniversitesi 15.09.2011 - 25.05.2015

  Lisans

 • İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 14.09.2015 - 24.03.2017

  Yüksek Lisans

Sertifikalar & Seminerler

 • Educert Biometric Face Reading and Profiling Basic Training Certificate 07.03.2020

  Biyometrik Profil Tanımlama ve Yüz Okuma Eğitimi

 • Joven Academia Erdoğan Arıkan, Tijen Karaş,Ahmet Koşkan,Mustafa Açıkgöz 15.03.2018

  Beden Dili ve Diksiyon, Topluluk Önünde Konuşma, Kişisel Markalaşma, Girişimcilik

 • APAMER Çocuklar için Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi 02.04.2016

  Yrd. Doç.Dr. Nevin DÖLEK

 • Be Positive Çocuk Değerlendirme Testleri 07.08.2014

  Bender Gestalt, Metropolitan, Louisa Duss, AGTE

 • 18. Ulusal Psikoloji Kongresi 06.06.2014

  Uludağ Üniversitesi

 • South Africa International House/Language Lab- English Language Lab Education Johannesburg 31.05.2014

  Language Lab

 • İstanbul Psikiyatri Enstitüsü-Psikiyatri ve Klinik Psikoloji Seminerleri 14.05.2014

  İstanbul Psikiyatri Enstitüsü

 • Psikoloji Günleri-3 12.07.2013

  İstanbul Üniversitesi

 • Varoluşçu Terapi ve Çocukluk Çağı Obezite, Psikososyal Travmalar ve Yeme Bozukluklarının Gelişmesi, Çocuklarda DEHB 22.03.2013

  Arel Üniversitesi

 • Klinik ve Adli Psikoloji Derneği 18.01.2013

  Travma ve Travma Sonrası Stres Bozukluğunun Bilişsel Davranışçı Terapisi

Yorumlar

  Online Psikolog | Online Terapi Hilal Şahin Uzman Psikolog Hilal Şahin https://www.turkceterapi.com
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 03 Mayıs 2022 13:48
  Hilal Hanım ile 3 seans yaptık ve ilk seanstan itibaren konulara bakış açım değişmeye başladı. Seans sonrası kendimi rahatlamış ve pozitif hissediyorum ve bir sonraki seansı sabırsızlıkla bekliyorum. İyi ki varsınız Hilal hanım.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 13 Mart 2022 18:42
  Hilal Hanım ile yaklaşık 4 aydır görüşüyorum ve bana kendisi çok iyi geliyor. Iyi ki kendisini tanımışım. Teşekkürler
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:27
  Hilal hanımı tanıdığım için çok şanslıyım.Terapiden sonra kəndimi çok çok iyi hiss ediyorum.iyiki tanıdım sizin gibi profsenel bir therapisti.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:27
  Bir insan bu kadar mı güler yüzlü olur. İlk konuşmamızda hemen bana o güveni ve sıcaklığı hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim, sevgili Hilal hanım.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:27
  Hilal hanımla geçirdiğim seanslar sonrası kendimi çok daha iyi, sakin ve pozitif hissediyorum. Olaylara farklı açıdan bakmanıza sağlıyor. Çok iyi bir dinleyici ve güleryüzlü. Çok memnun ve mutluyum.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:26
  Hilal hanım ile görüşmelere yeni başladım. Kendimdeki değişimi görmeye başladım , konulara farklı bakış açılarıyla yaklaşmamda yardımcı olduğu için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:11
  Gerçekten beni bu dünyada anlayan tek insan ve mükemmel bir psikolog.. Hem bir sırdaş hem bir arkadaş tadında ve nokta atışları ile her sorunu çözebiliyor... Gerçekten rahatlatıyor.... Çok teşekkür ederim hilal hanımcm
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 26 Ocak 2022 18:55
  Bir süredir danışıp fikir alıyorum; ben çok memnunum kaldım. Tavsiye ediyorum.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 20 Ocak 2022 12:20
  Daha ilk seanstan itibaren bana dunya ve kendim hakkinda hic goremedigim bir bakis acisi gosterebildi. her hafta seanslarimi iple cekiyorum
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 14 Aralık 2021 15:36
  Hilal hanımdan terapi aldığım için çok mutluyum. Həyatımdakı dəyişimin bu kadar çabuk olacağına inanmazdım.Hilal hanıma çok teşekkür ediyorum.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 13 Ekim 2021 09:36
  2. görüşmem olmasına rağmen senelerdir tanıyormuş hissi yaratan tavsiye ve öngörüleriyle inanılmaz biri :)
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 11 Ekim 2021 06:08
  Ilk seanstan itibaren yasadigim problemleri cozmemde cok yardimi oldu ve kendisiyle konustuktan sonra kendimi daha iyi hissettigimi farkettim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 24 Temmuz 2021 10:11
  Hayatta en önemli şey anlaşılmaktır ve bunuda en iyi sağladığım yer hilal hanımın o güler yüzü tebessümü ve gözlerindeki beni anlayan bakışları... Gerçekten mesleğinde çok başarılı bir psikolog ve arkadaş tadında seans bağımlılık yapıyor :)
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 21 Temmuz 2021 18:22
  Hilal hanıma içsel yolculuğumda profesyonelligi ile kılavuz olup samimiyeti ile yoluma ışık tuttuğu için çok teşekkür ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 03 Haziran 2021 17:02
  Hilal Hanım siz kendinizi gerçekten çaresiz ve ne söyleyeceğinizi bilmez bir şekilde hissediyor olsanız dahi size ses tonu ve yaklaşımıyla o kadar yol gösterici oluyor ki, tahmin bile edemeyeceğiniz bir rahatlığa ve huzura kavuşmuş buluyorsunuz kendinizi..
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 11 Mayıs 2021 20:30
  Hilal hocamla uzun bir süredir düzenli olarak seanslara devam ediyorum. Uzun zamandır aradığım yönde bir ilişki geliştirebildik. Dinlemesi, önerdikleri, psikoloji alanındaki yetkinliği ile her seansın sonunda huzurlu ve mutlu oluyorum. Kendisine teşekkürlerimi bir de buradan iletmek istedim.
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 07 Mayıs 2021 09:05
  Çok güzel bir görüşme oldu. Teşekkürler
  Değerlendirme: 5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 06 Mayıs 2021 16:31
  Alandaki gelişmeleri takip ederek hem mesleki hem de kişisel gelişimini devam ettiğini bildiğim değerli meslektaşımı güvenle tavsiye ederim.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 15 Ocak 2024
  Cok basarili guleryuzlu
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 01 Kasım 2023
  Çok uzak yollardan kalbime dokunan doktorum Hilal hanım… ilk terapiden bu kadar rahatlayabileceğim aklıma asla gelmezdi. Tereddüt etmeden öneriyorum
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 30 Mayıs 2023
  Hilal Hanım'dan yıllardır destek alıyoruz. Nerelerden nerelere geldik, payı büyüktür.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 28 Mart 2023
  Deneme seans güzel geçti
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 28 Temmuz 2022
  Hilal hanım ile konuşmak destek almak çok iyi geldi, çok memnun kaldım ve tekrar randevu aldım. İyiki onu seçmişim.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 10 Mart 2022
  Devam ediyoruz
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 01 Mart 2022
  ilk seans idi. bende saygi uyandirdigi icin devamli seansa karar verdim ve bir sonraki seansi simdiden onayladim.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 20 Şubat 2022
  Sabırlı, saygılı, bilgili ve en önemlisi terapi almamın sebebi olan problemlerime ışık tuttuğu için Hilal hanımı kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler!
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 02 Şubat 2022
  Yol göstericiliği sayesinde yavaş yavaş hayatımın nasıl olması gerektiğine karar veriyorum. Bunun için kendisine çok teşekkür ederim
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 19 Ocak 2022
  Yaptığımız her seans sonunda farkındalığımın arttığını hissettim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 06 Ocak 2022
  Ben çok teşekkür ederim Hilal hanımla tanışdığım için. Bu terapi bana çok iyi geldi, iyiki tanıdım Hilal hanım gibi iyi və profsenel bir therapisti .
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 05 Ocak 2022
  Ben çok memnunum; teşekkürler
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 24 Aralık 2021
  Her zaman ki gibi yine mükemmel bir seanstı teşekkür ederim
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 17 Aralık 2021
  yerinde sorular ile bakış açınızı değiştiren ve size bir ayna olan , sizi gerçekten dinleyen içten samimi ve güler yüzlü bir insan. teşekkür ederim her şey için
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 06 Aralık 2021
  Hilal hanım ile her seanstan sonra kendimi daha iyi hissediyorum, farkındalığımı arttırmama yardımcı oluyor.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 03 Aralık 2021
  Güzel bir ilk seans oldu. Genellikle iletişim kurmakta zorlanan birisi olmama rağmen,rahat bir görüşme oldu.Tesekkurler.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 13 Kasım 2021
  her seansta farkli ama dogru bildigim dusuncelere yol acmami sagliyor
  Değerlendirme: 4.5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 22 Ekim 2021
  Seans sonrası kendimi gerçekten iyi hissettiğimi farkettim .Sonraki seansımızı iple cekiyorum.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 18 Ekim 2021
  Bugün Hilal hanım ile ilk görüşmemi yaptım ve çok güzel bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum. Kendisiyle konuşurken kendimi çok rahat hissettim. Önümüzdeki terapi sürecinin benim için verimli geçiceğine inanıyorum.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 18 Ağustos 2021
  Hilal Hanımla güzel ve verimli bir iletişim gerçekleştirdim, kendisi çok iyi bir dinleyici ve çözüm odaklı..
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 27 Haziran 2021
  Yine oldukça verimli bir seans geçirdim. Hilal hanım sadece işinde başarılı psikolog değil, aynı zamanda sizi ve durumunuzu gerçekten anlayarak ona göre gerekli bilgiyi etkileyici bir şekilde sunan bir kimse.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 09 Haziran 2021
  Hilal Hanım oldukça iyi bir dinleyici ve çok iyi tespitler yaparak olayları daha iyi anlamanızı ve yorumlamanızı sağlıyor. Oldukça güler yüzlü ve karşısında kendinizi sıkılmadan ifade edebiliyorsunuz. Kendisi ile terapi sürecini severek sürdürmekteyim
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 04 Haziran 2021
  Aslında kronik olan bir yaranın çok akut bir hareketliliği sonrasında fırlatıldığım dipte bana bir aydınlık bulup işaretleyen bunu da düzgün diksiyonu ve berrak ses rengiyle besleyip "yeniden" diyebilmem için ışığını esirgemeyen Hilal Hanım'a sabrı, inceliği ve konuya hakimiyeti için çok çok teşekkür ediyorum. Işığınız hiç sönmesin.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 25 Mayıs 2021
  Kendimi iyi hissetmeme sebep olduğunuz icin tesekkurler
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 22 Mayıs 2021
  Aile terapisi alıyoruz ve inanılmaz yararlarını gördük. Sorunu olsun olmasın bir çok aileye Hilal hanımı tavsiye ederim.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 16 Mayıs 2021
  Her terapiyi verimli ve keyifli kılan Hilal Hanım, iyi ki varsınız.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 16 Mayıs 2021
  Kimsenin olamayacağı kadar iyi bir dinleyici.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 16 Mayıs 2021
  Hilal Hanım ile aylardır çalışıyoruz. Çok yol katettik beraber. Terapilerin verimli geçmesini sağladığı, profesyonelliği için çok teşekkürler.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 15 Mayıs 2021
  Terapistimizin dokunuşlarıyla iyi yolda ilerlediğimizi düşünüyorum. Teşekkür ederiz.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 10 Mayıs 2021
  Hilal Hanim'la konusmaktan, esimle iliskimi en iyiye ve guzele tasimaktaki yardimindan son derece memnunum. Iliskimiz adina uyandirdigi farkindalik, guler yuzu, cozume odakli ogutleri, gosterdigi yol, beklentilerimin en ust seviyesinde. Kendisini tanidigim icin cok sansli hissediyorum ve cok tesekkur ediyorum.
  Değerlendirme: 4.5 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 07 Mayıs 2021
  Çok güzel bir görüşme oldu. Çok yararli oldu. Seanslara devam edeceğim
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Hilal Şahin " Yorum Tarihi: 04 Mayıs 2021
  Kendimi rahat hissettiğim bir görüşme oldu. Hilal hanıma teşekkür ediyorum.
 • Online Psikolog | Online Terapi

  M*****G****

  Danışan 03 Mayıs 2022 13:48 Hilal Hanım ile 3 seans yaptık ve ilk seanstan itibaren konulara bakış açım değişmeye başladı. Seans sonrası kendimi rahatlamış ve pozitif hissediyorum ve bir sonraki seansı sabırsızlıkla bekliyorum. İyi ki varsınız Hilal hanım.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  A***A****

  Danışan 13 Mart 2022 18:42 Hilal Hanım ile yaklaşık 4 aydır görüşüyorum ve bana kendisi çok iyi geliyor. Iyi ki kendisini tanımışım. Teşekkürler

 • Online Psikolog | Online Terapi

  Nə****Mə*ə**ə***

  Danışan 10 Şubat 2022 09:27 Hilal hanımı tanıdığım için çok şanslıyım.Terapiden sonra kəndimi çok çok iyi hiss ediyorum.iyiki tanıdım sizin gibi profsenel bir therapisti.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  H*****S*****

  Danışan 10 Şubat 2022 09:27 Bir insan bu kadar mı güler yüzlü olur. İlk konuşmamızda hemen bana o güveni ve sıcaklığı hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim, sevgili Hilal hanım.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S*E*

  Danışan 10 Şubat 2022 09:27 Hilal hanımla geçirdiğim seanslar sonrası kendimi çok daha iyi, sakin ve pozitif hissediyorum. Olaylara farklı açıdan bakmanıza sağlıyor. Çok iyi bir dinleyici ve güleryüzlü. Çok memnun ve mutluyum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  H****Y*****

  Danışan 10 Şubat 2022 09:26 Hilal hanım ile görüşmelere yeni başladım. Kendimdeki değişimi görmeye başladım , konulara farklı bakış açılarıyla yaklaşmamda yardımcı olduğu için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****Y*****

  Danışan 10 Şubat 2022 09:11 Gerçekten beni bu dünyada anlayan tek insan ve mükemmel bir psikolog.. Hem bir sırdaş hem bir arkadaş tadında ve nokta atışları ile her sorunu çözebiliyor... Gerçekten rahatlatıyor.... Çok teşekkür ederim hilal hanımcm

 • Online Psikolog | Online Terapi

  P*****A*******

  Danışan 26 Ocak 2022 18:55 Bir süredir danışıp fikir alıyorum; ben çok memnunum kaldım. Tavsiye ediyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  E***I*******

  Danışan 20 Ocak 2022 12:20 Daha ilk seanstan itibaren bana dunya ve kendim hakkinda hic goremedigim bir bakis acisi gosterebildi. her hafta seanslarimi iple cekiyorum

 • Online Psikolog | Online Terapi

  N*****M*********

  Danışan 14 Aralık 2021 15:36 Hilal hanımdan terapi aldığım için çok mutluyum. Həyatımdakı dəyişimin bu kadar çabuk olacağına inanmazdım.Hilal hanıma çok teşekkür ediyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  D****U***E****

  Danışan 13 Ekim 2021 09:36 2. görüşmem olmasına rağmen senelerdir tanıyormuş hissi yaratan tavsiye ve öngörüleriyle inanılmaz biri :)

 • Online Psikolog | Online Terapi

  D****B*****

  Danışan 11 Ekim 2021 06:08 Ilk seanstan itibaren yasadigim problemleri cozmemde cok yardimi oldu ve kendisiyle konustuktan sonra kendimi daha iyi hissettigimi farkettim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****Y*****

  Danışan 24 Temmuz 2021 10:11 Hayatta en önemli şey anlaşılmaktır ve bunuda en iyi sağladığım yer hilal hanımın o güler yüzü tebessümü ve gözlerindeki beni anlayan bakışları... Gerçekten mesleğinde çok başarılı bir psikolog ve arkadaş tadında seans bağımlılık yapıyor :)

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S*****A******

  Danışan 21 Temmuz 2021 18:22 Hilal hanıma içsel yolculuğumda profesyonelligi ile kılavuz olup samimiyeti ile yoluma ışık tuttuğu için çok teşekkür ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  L*****Ö******

  Danışan 03 Haziran 2021 17:02 Hilal Hanım siz kendinizi gerçekten çaresiz ve ne söyleyeceğinizi bilmez bir şekilde hissediyor olsanız dahi size ses tonu ve yaklaşımıyla o kadar yol gösterici oluyor ki, tahmin bile edemeyeceğiniz bir rahatlığa ve huzura kavuşmuş buluyorsunuz kendinizi..

 • Online Psikolog | Online Terapi

  N*****D***

  Danışan 11 Mayıs 2021 20:30 Hilal hocamla uzun bir süredir düzenli olarak seanslara devam ediyorum. Uzun zamandır aradığım yönde bir ilişki geliştirebildik. Dinlemesi, önerdikleri, psikoloji alanındaki yetkinliği ile her seansın sonunda huzurlu ve mutlu oluyorum. Kendisine teşekkürlerimi bir de buradan iletmek istedim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  M******

  Danışan 07 Mayıs 2021 09:05 Çok güzel bir görüşme oldu. Teşekkürler

 • Online Psikolog | Online Terapi

  K****D******

  Danışan 06 Mayıs 2021 16:31 Alandaki gelişmeleri takip ederek hem mesleki hem de kişisel gelişimini devam ettiğini bildiğim değerli meslektaşımı güvenle tavsiye ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S****B****

  Panik Bozukluk 15 Ocak 2024 Cok basarili guleryuzlu

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S****

  30 Dakikalık Psikoterapi Seansı 01 Kasım 2023 Çok uzak yollardan kalbime dokunan doktorum Hilal hanım… ilk terapiden bu kadar rahatlayabileceğim aklıma asla gelmezdi. Tereddüt etmeden öneriyorum

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S*

  Ebeveyn Danışmanlığı 30 Mayıs 2023 Hilal Hanım'dan yıllardır destek alıyoruz. Nerelerden nerelere geldik, payı büyüktür.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  C****

  Deneme Seansı 28 Mart 2023 Deneme seans güzel geçti

 • Online Psikolog | Online Terapi

  G**P****

  Boşanma Terapisi 28 Temmuz 2022 Hilal hanım ile konuşmak destek almak çok iyi geldi, çok memnun kaldım ve tekrar randevu aldım. İyiki onu seçmişim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  k***

  Öfke Kontrolü 10 Mart 2022 Devam ediyoruz

 • Online Psikolog | Online Terapi

  k***

  Öfke Kontrolü 01 Mart 2022 ilk seans idi. bende saygi uyandirdigi icin devamli seansa karar verdim ve bir sonraki seansi simdiden onayladim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  A****

  Panik Atak 20 Şubat 2022 Sabırlı, saygılı, bilgili ve en önemlisi terapi almamın sebebi olan problemlerime ışık tuttuğu için Hilal hanımı kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler!

 • Online Psikolog | Online Terapi

  Z*****I***İ*******

  Özgüven Sorunları 02 Şubat 2022 Yol göstericiliği sayesinde yavaş yavaş hayatımın nasıl olması gerektiğine karar veriyorum. Bunun için kendisine çok teşekkür ederim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  Z*****I***İ*******

  Özgüven Sorunları 19 Ocak 2022 Yaptığımız her seans sonunda farkındalığımın arttığını hissettim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  Nə****Mə*ə**ə***A*ə*

  5 Seanslık Paket Bireysel Psikoterapi 06 Ocak 2022 Ben çok teşekkür ederim Hilal hanımla tanışdığım için. Bu terapi bana çok iyi geldi, iyiki tanıdım Hilal hanım gibi iyi və profsenel bir therapisti .

 • Online Psikolog | Online Terapi

  P*****

  Kişisel Gelişim 05 Ocak 2022 Ben çok memnunum; teşekkürler

 • Online Psikolog | Online Terapi

  l****a******

  5 Seanslık Paket Bireysel Psikoterapi 24 Aralık 2021 Her zaman ki gibi yine mükemmel bir seanstı teşekkür ederim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  l****a******

  5 Seanslık Paket Bireysel Psikoterapi 17 Aralık 2021 yerinde sorular ile bakış açınızı değiştiren ve size bir ayna olan , sizi gerçekten dinleyen içten samimi ve güler yüzlü bir insan. teşekkür ederim her şey için

 • Online Psikolog | Online Terapi

  I****

  Bireysel Psikoterapi 06 Aralık 2021 Hilal hanım ile her seanstan sonra kendimi daha iyi hissediyorum, farkındalığımı arttırmama yardımcı oluyor.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  Nə****Mə*ə**ə***A*ə*

  5 Seanslık Paket Bireysel Psikoterapi 03 Aralık 2021 Güzel bir ilk seans oldu. Genellikle iletişim kurmakta zorlanan birisi olmama rağmen,rahat bir görüşme oldu.Tesekkurler.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  E***

  Depresyon 13 Kasım 2021 her seansta farkli ama dogru bildigim dusuncelere yol acmami sagliyor

 • Online Psikolog | Online Terapi

  t****

  Deneme Seansı 22 Ekim 2021 Seans sonrası kendimi gerçekten iyi hissettiğimi farkettim .Sonraki seansımızı iple cekiyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  I****

  Bireysel Psikoterapi 18 Ekim 2021 Bugün Hilal hanım ile ilk görüşmemi yaptım ve çok güzel bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum. Kendisiyle konuşurken kendimi çok rahat hissettim. Önümüzdeki terapi sürecinin benim için verimli geçiceğine inanıyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B***

  İlişki Sorunları 18 Ağustos 2021 Hilal Hanımla güzel ve verimli bir iletişim gerçekleştirdim, kendisi çok iyi bir dinleyici ve çözüm odaklı..

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****O***

  İlişki Sorunları 27 Haziran 2021 Yine oldukça verimli bir seans geçirdim. Hilal hanım sadece işinde başarılı psikolog değil, aynı zamanda sizi ve durumunuzu gerçekten anlayarak ona göre gerekli bilgiyi etkileyici bir şekilde sunan bir kimse.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****O***

  Aile ve Çift Terapisi 09 Haziran 2021 Hilal Hanım oldukça iyi bir dinleyici ve çok iyi tespitler yaparak olayları daha iyi anlamanızı ve yorumlamanızı sağlıyor. Oldukça güler yüzlü ve karşısında kendinizi sıkılmadan ifade edebiliyorsunuz. Kendisi ile terapi sürecini severek sürdürmekteyim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  D******Ü***

  Tükenmişlik Sendromu 04 Haziran 2021 Aslında kronik olan bir yaranın çok akut bir hareketliliği sonrasında fırlatıldığım dipte bana bir aydınlık bulup işaretleyen bunu da düzgün diksiyonu ve berrak ses rengiyle besleyip "yeniden" diyebilmem için ışığını esirgemeyen Hilal Hanım'a sabrı, inceliği ve konuya hakimiyeti için çok çok teşekkür ediyorum. Işığınız hiç sönmesin.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  L*****

  Aile ve Çift Terapisi 25 Mayıs 2021 Kendimi iyi hissetmeme sebep olduğunuz icin tesekkurler

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S******A******

  Aile ve Çift Terapisi 22 Mayıs 2021 Aile terapisi alıyoruz ve inanılmaz yararlarını gördük. Sorunu olsun olmasın bir çok aileye Hilal hanımı tavsiye ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S*

  Depresyon 16 Mayıs 2021 Her terapiyi verimli ve keyifli kılan Hilal Hanım, iyi ki varsınız.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S*

  İlişki Sorunları 16 Mayıs 2021 Kimsenin olamayacağı kadar iyi bir dinleyici.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S*

  Kişilik Bozuklukları 16 Mayıs 2021 Hilal Hanım ile aylardır çalışıyoruz. Çok yol katettik beraber. Terapilerin verimli geçmesini sağladığı, profesyonelliği için çok teşekkürler.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  Y****

  Aile ve Çift Terapisi 15 Mayıs 2021 Terapistimizin dokunuşlarıyla iyi yolda ilerlediğimizi düşünüyorum. Teşekkür ederiz.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  E***A*

  Aile ve Çift Terapisi 10 Mayıs 2021 Hilal Hanim'la konusmaktan, esimle iliskimi en iyiye ve guzele tasimaktaki yardimindan son derece memnunum. Iliskimiz adina uyandirdigi farkindalik, guler yuzu, cozume odakli ogutleri, gosterdigi yol, beklentilerimin en ust seviyesinde. Kendisini tanidigim icin cok sansli hissediyorum ve cok tesekkur ediyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  M******G**

  İlişki Danışmanlığı 07 Mayıs 2021 Çok güzel bir görüşme oldu. Çok yararli oldu. Seanslara devam edeceğim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  Y****

  Tanışma Seansı 04 Mayıs 2021 Kendimi rahat hissettiğim bir görüşme oldu. Hilal hanıma teşekkür ediyorum.Uzmanımız için yorumunuzu gönderin


Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.