Online Psikolog | Online Terapi | Uzman Psikolog Beyzanur  Topaloğlu profil sayfası ve uzmanlık alanları
 
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Beyzanur Topaloğlu
Samsun, Türkiye

   UTC+03:00

Uzman Psikolog Beyzanur Topaloğlu

Female
Çevrim İçi
"Psikoloji"

Danışan

19

Seans

47

Ücretler

15 dakika
488.75 ₺ 575.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

15 dakika içinde Terapi

Bu seçenek sadece online psikologlarımızla hemen görüşmek istediğinizde geçerlidir. Hemen görüşmek için bu adımdan ilerleyiniz. Hemen Terapi


En düşük saatlik ücret
297.5 ₺ 350.00 ₺


Randevu Alınız Takvimi Göster

TÜM HİZMETLERDE
%15 İNDİRİM
13 Nisan 23:00 - 30 Nisan 19:30 TARİHLERİ ARASINDA
Kampanya Notu : Bu indirim paket seanslarda geçerli değildir.

Terapist Hakkında

Beykent üniversitesinde psikoloji bölümden 2018 yılında mezun oldum. Yüksek lisansı Ondokuzmayıs üniversitesinde evlilik ve aile danışmanlığı yaparak tamamladım. Çocuk, ergen, yetişkin ve çift terapisi hizmeti sunmaktayım. İstanbul\Sarıyer Karacapaşa ilköğretim okulunda 9 yaş öğrencilerine bilişsel beceri kazandırma projesinde yer aldım. Samsun ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde ve İstanbul Şişli Eftal hastanesinde staj yaptım.Lisans eğitimimle beraber bilişsel davranışçı terapi, EMDR,kısa süreli çözük odaklı terapi, cinsel terapi, oyun terapi,dinamik terapi ve öğrenci koçluğu eğitimleri aldım. Şu anda aktif olarak danışman görmeye devam ediyorum.

Sunulan Hizmetler

Tüm hizmetlerde %15 indirim. (Paketler hariç)

15dklık anlık mesajlaşma

2 Seans tamamlanmış

Görüntülü ya da sesli görüşmeyi tercih etmeyen danışanlar için alternatif bir görüşme yöntemidir. Zihninizdeki sorunları Whatsapp aracılığıyla karşılıklı mesajlaşarak ele almamızı sağlayan hizmettir.

297.5 ₺

350.00 ₺

20 dakika

Randevu Alınız

öğrenci koçluğu

Eğitim ortamında bir koç ve öğrenci arasında kurulan, öğrencinin gelişimini destekleme amaçlı bir güç birliğidir. Koçluk öğrencinin; kendini tanımasını, kendisinde geliştirebileceği alanlarla ilgili hedefler belirlemesini, öğrenme becerilerini kazanmasını amaçlamaktadır. Sınav kaygısı ve Akademik başarı için tercih edebilirsiniz

722.5 ₺

850.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

30 dakikalık sesli psikoterapi seansı

Online görüntülü konuşmaya tercih etmeyen danışanlar içindir.

807.5 ₺

950.00 ₺

30 dakika

Randevu Alınız

Obsesif kompulsif bozukluğu

Obsesif kompulsif bozukluğun neden kaynaklandığı tam olarak bilinmese de genetik nedenler, çocukluk çağı travmaları, kişilik özellikleri ve serotonin düzensizliği gibi faktörlerin hastalığın gelişimini tetiklediği düşünülür. OKB'si olan kişiler, obsesif düşünceler ve dürtülere veya zorlayıcı, tekrarlayıcı davranışlara sahip olabilirler. Bazılarının hem saplantıları hem de zorlamaları vardır.

892.5 ₺

1050.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

cinsel isteksizlik

Cinsel ilişkiye girme isteğinde azalma, cinsel açıdan herhangi bir istek duyulmaması, cinsel etkinliğin azalması ya da hiç olmaması gibi durumların tamamı cinsel isteksizlik başlığı altında incelenir.

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

takıntı

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

cinsel işlev bozukluğu

1 Seans tamamlanmış

-vajinusmus -cinsel isteksizlik -kadınlarda disparoni -Ereksiyon (Sertleşme) Sorunları -Orgazm Problemleri

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

öfke ve stres yönetimi

6 Seans tamamlanmış

Öfke sağlıksız ve zarar verici gözükse de aslında sağlıklı ve herkesin yaşadığı bir duygudur. Kişiler öfkenin sonuçları dolayısı ile öfkeden korkmakta ve öfkeyi göstermekten çekinmektedirler. Öfkenin içe atılması bireylerde zarara sebep olmaktadır. Bu sebeple kişilerin öfke duygusunu tanıması, kontrol etmesi ve uygun zamanda uygun kişiye yöneltmesi önemlidir. Öfke sonucunda ortaya çıkan enerji, karşılaşılan engelleri aşmak için kişilerin güçlülük ve üstünlük gibi düşüncelerini harekete geçirir. Olumlu öfke enerji vererek kişileri harekete geçirir ve insanlara değişim için motivasyon kaynağı olur.

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Alkol, madde ve porno bağımlılığı

Bağımlılık pek çok etkenin bir araya gelerek oluşturduğu bir tablodur. Kişi doğduğu andan itibaren öğrenmeye ve dış dünyanın etkilerine açık bir hale gelmeye başlar. Tüm bu süreçte, maruz kaldığı durumlar karşısında kendini koruyabilmek adına bir baş etme yöntemi geliştirmek durumundadır. Geliştirdiği bu baş etme yönteminin sağlıklı ya da sağlıksız oluşunu; yaşadığı ortam, ebeveyn tutumları, sosyokültürel çevresi yakından etkilemektedir. Ebeveynlerin çocuklarına karşı sağlıksız tutumlar sergilemesi, aile üyelerinin herhangi birinde bağımlılık öyküsü olması, tehlikeli arkadaş seçimleri, başarısız geçen bir eğitim hayatı ve yaşadığı toplumun bağımlılığa bakış açısı risk oluşturabilecek etkenler arasındadır.

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Kararsızlık ve benlik algısı

Benlik algısı doğuştan ve çevrenin etkisiyle 2 yaşlarından itibaren oluşmaya başlayan, olumlu veya olumsuz olarak şekillenebilen, kişinin kendisi ile ilgili algılarının bütünüdür.

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Ebeveyn Danışmanlığı

1 Seans tamamlanmış

Ebeveyn Danışmanlığı, hamilelik, bebeklik, çocukluk ve ergenlik döneminde çocuklarınızı sağlıklı bir biçimde yetiştirmenize yardımcı olan danışmanlık türüdür. Ebeveyn danışmanlığı çocuk ve ergenlerle çalışmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Çocuğu, keşfetmeye teşvik etmek, kendi benliğini oluşturmasına ve bağımsızlığını kazanmasına izin vermek, özgür kılmakla başıboş bırakmayı karıştırmamak, özgürlük sınırlarını net çizmek, kurallarda kararlı davranmak, etkili ebeveyn tutumunda esas olan kavramlar üzerinde çalışmaktayım. Ödev\ders sorumluluğu Öfke kontrolü Kaygı bozuklukları Akran zorbalığı Travma sonrası stres bozukluğu Tik bozukluğu

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

travma sonrası stres bozukluğu

Travma sonrası stres bozukluğunun belirti ve semptomları yaygın olarak travmatik bir olaydan sonraki bir ay içinde başlasa da, bazı vakalarda belirtiler olaydan yıllar sonrasına kadar ortaya çıkmayabilir. Bu belirtiler bireyin sosyal veya iş hayatı ile kişisel ilişkilerde önemli sorunlara neden olabilir.

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

bipolar bozukluk

1 Seans tamamlanmış

Bipolar bozukluk uzun süreli ve karmaşık bir duygudurum hastalığıdır. Bu rahatsızlıkta manik, hipomanik ve depresif ataklar ortaya çıkar. Ataklar sırasında da hafif ancak çeşitli belirtiler ile bipolar bozukluk kendisini gösterebilir. Bipolar bozukluk tıbbi olarak manik depresif olarak da adlandırılır.

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

sosyal fobi

Sosyal fobinin fiziksel belirtileri arasında baş dönmesi (vertigo), kalp atışında hızlanma, kas gerginliği, mide bulantısı, nefes almakta güçlük, terleme, titreme, zihnin boş olduğunu hissetmek ve yüz kızarması sayılabilir. Sosyal fobinin bir başka belirtisi de çeşitli yaygın sosyal durumlardan kaçınmadır.

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

depresyon

1 Seans tamamlanmış

Depresyon, sürekli bir üzüntü ve ilgi kaybına neden olan bir duygu durum bozukluğudur. Depresyon aynı zamanda majör depresif bozukluk veya klinik depresyon olarak da adlandırılır. Bu durumdan muzdarip bireylerin hissettikleri, düşünceleri ve davranışları etkilenir ve bunlardan dolayı çeşitli duygusal veya fiziksel sorunlar ortaya çıkabilir. Normal günlük aktiviteler yaparken sorun yaşanabilir ve bazen hayat yaşamaya değmez gibi gelebilir.Depresyon sadece bir keyifsizlik veya anlık bir zayıflık değildir. Depresyon aynı zamanda bir anda çözülebilecek kadar basit bir sorun değildir. Depresyon tedavi edilebilir ve tedavi gerektiren tıbbi bir durumdur. Bu tedavi süreci bazı vakalarda uzun sürebilir.

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

sınav kaygısı

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu

Hiperaktivite, olağandışı hareketlilik veya anormal derecede aktif olma durumuna denilmektedir. Diğer bir deyişle ise çocukların kendini kontrol edemediği psikolojik bir hastalıktır. DEHB (dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu) olan çocuklar dikkatini toparlamakta veya bir yerde sabit durmakta zorlanabilirler. 12 yaş üstü online psikoeğitim hizmetidir.

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

boşanma terapisi

Bu süreçte yaşanabilecek çatışmaları azaltmak terapinin en önemli amacıdır. Boşanma sonrası terapi özellikle çocukların uyumuna ve ebeveynlerin iş bölümüne odaklanır.

935.0 ₺

1100.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Evlilik ve aile danışmanlığı

1 Seans tamamlanmış

Aile ve çift terapisinde amaç, aile içinde ve çiftler arasında yaşanan zorlu ve sıkıntılı süreçlerin ele alınarak çatışmaların çözülebilmesi ve tüm aile üyelerinin sağlıklı yönde değişiminin ve gelişiminin sağlanmasıdır. Hem aile içi ilişkileri düzenlenmesi hem de diğer insanlar ve durumlar ile ilişkilerin düzenlenmesi hedeflenmektedir. Çift ilişkileri Evlilik problemleri Boşanma Çocuk, ergen ve yetişkin ruh sağlığı Çocuk ve ergenlerde davranış bozukluğu ve okul problemleri Yeme bozuklukları Alkol ve madde kullanımı Kronik fiziksel rahatsızlıklarla Yas, kayıp ve travmalar Duygusal istismar, ihmal ve şiddet Aile yaşamında değişiklikler (iş değişikliği, taşınma vb.) Anksiyete ve depresyonu da içeren duygusal bozukluklar Ebeveynlik becerileri Üvey bireyi bulunan aileler destek. Psikoseksüel zorluklar Evlat edinme, üvey ebeveyn/çocuk ilişkileri Kendine zarar verici davranış Travma sonrası çocuklara, gençlere ve yetişkinlere destek Göç eden ailelere destek İş stresi Ekonomik problemler

1190.0 ₺

1400.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

evlilik öncesi danışmanlığı

1 Seans tamamlanmış

Evlilik öncesi danışmanlık, eş adaylarına evliliğe hazırlık aşamasında yardımcı olmayı ve sağlıklı bir evlilik oluşturmak adına önerilerde bulunmayı amaçlayan uygulamalardır.

1190.0 ₺

1400.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • psikolog rehabilitasyon

  2020-2020

  özgül öğrenme özel ders, veli talip süreci

 • psikolog Özne danışmanlık merkezi

  2020-2023

  çocuk, ergen, yetişkin ve çift danışmanlığı yapmaktayım

 • gönüllü psikolog webseans sosyal sorumluluk projesi

  2020-2020

  Kadına şiddete karşıyız sosyal sorumluluk projesinde gönüllü danışmanlık yaptım

 • psikolog istanbul sarıyer karacapaşa ilköğretim okulu

  2017-2018

  Bilişsel beceri projesinde 9 yaş grubu çocuklar üzerinde dikkat ve bilişsel beceri geliştirmek için bireysel gerçekleştirilen eğitim programı

Eğitim

 • beykent üniversitesi 29.08.2013 - 05.04.2018

  Lisans

  Diploma Onaylandı

 • ondokuzmayıs üniversitesi 06.09.2019 - 17.06.2020

  Yüksek Lisans

  Diploma Onaylandı

Sertifikalar & Seminerler

 • cinsel terapi 10.06.2020

  cinsel sağlık

  Sertifika Onaylandı

 • oyun terapi 28.06.2018

  2-10 yaş çocuk iletişimi

  Sertifika Onaylandı

 • Bilişsel davranışçı terapi 21.06.2017

  Bilişsel davranışçı terapi ruh sağlığını geliştirmek amacıyla yapılan bir psikososyal müdahaledir. BDT tipi terapide, bireye fayda sağlamayan bilişsel bozulmalara odaklanır ve bu bilişsel bozulmalar değiştirilmeye çalışılır.

  Sertifika Onaylandı

Yorumlar

  Online Psikolog | Online Terapi Beyzanur Topaloğlu Uzman Psikolog Beyzanur Topaloğlu https://www.turkceterapi.com
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Beyzanur Topaloğlu " Yorum Tarihi: 01 Nisan 2022
  Beyzanur hanım işinde oldukça profesyonel görünüyor, onunla seans yapmarken zamanın nasıl çabucak geçtiğini anlamadım.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Beyzanur Topaloğlu " Yorum Tarihi: 14 Şubat 2022
  Chok yol gosterici bir seans oldu. Bir chok sheyi fark etmeme sebep oldu. Teshekkurler
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzman Psikolog Beyzanur Topaloğlu " Yorum Tarihi: 17 Ocak 2022
  Rahatlatici bir seans olmakla birlikte chozum odakliydi, teshekkurler.
 • Online Psikolog | Online Terapi

  H****D**

  Bilişsel davranışçı terapi deneme seansı 01 Nisan 2022 Beyzanur hanım işinde oldukça profesyonel görünüyor, onunla seans yapmarken zamanın nasıl çabucak geçtiğini anlamadım.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  G*****

  Bilişsel davranışçı terapi 14 Şubat 2022 Chok yol gosterici bir seans oldu. Bir chok sheyi fark etmeme sebep oldu. Teshekkurler

 • Online Psikolog | Online Terapi

  G*****

  bireysel terapi paket 17 Ocak 2022 Rahatlatici bir seans olmakla birlikte chozum odakliydi, teshekkurler.Uzmanımız için yorumunuzu gönderin


Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.Bloglarım

 • Online Psikolog | Online Terapi Zamana neden bırakılır?

  Zamana neden bırakılır?

  Olmasını istediğim şey neden olsun?

  Ben bunun için ne yaptım, yapmaya devam edebilirim?

  Yapabildiğim şey gerçekten istediğim şey ile bağlantılı mıydı?

  Her şeyi yaptım olmadığı halde hala olmasını istiyorum. Ne yapmalıyım? Bu sorunun cevabını metaförik örneklendirerek bakabilirsiniz. Olduğunuz bölgede pamuk yetiştirmek imkansızdır. Ama pamuk yetiştirmek istiyors