Online Psikolog | Online Terapi | Psikolojik Danışman  Merve Ünal profil sayfası ve uzmanlık alanları
 
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Merve Ünal
İzmir, Türkiye

   UTC+03:00

Psikolojik Danışman Merve Ünal

Female
Çevrim Dışı
"Psikoloji"

Ücretler


En düşük saatlik ücret


Randevu Alınız Takvimi Göster

 • Çalıştığı Kurum :
  • Hizmetler :
 • Online Terapi Başlangıç Tarihi :

Terapist Hakkında

Merhaba, ben Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı Merve Ünal. Lisans eğitimimi Giresun Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladım. Lisans eğitimim sırasında çeşitli seminerlere ve konferanslara katıldım. Gönüllü psikolojik danışma projelerinde yer aldım. Okul stajlarımı tamamladım. Mezun olduktan sonra psikoloji alanında test eğitimlerimi tamamladım. 464 saatlik aile danışmanlığı eğitimini tamamlayarak aile danışmanı unvanımı aldım. Bilişsel davranışçı terapi ve kısa süreli çözüm odaklı terapi eğitimimi tamamladım. Bir yıl süresince özel eğitim merkezinde Otizm Spektrum Bozukluğu, DEHB, Özel Öğrenme Güçlüğü, Mental Reterdasyon olan çocuklar ve yetişkinlerle çalıştım. 7-14 yaş çocuklarla birlikte 2 yıl sürecince psikolojik danışman olarak çalıştım. Şu anda aktif olarak online ve yüz yüze seanslarıma devam ediyorum.

Kendi istek, düşünce ve duygularından korkmayan, onları anlamaya ve gerekli olduğunda değiştirmeye istekli kişiler, terapiden en çok faydalanan kişilerdir.
Sunulan Hizmetler

İş Tecrübeleri

 • Psikolojik Danışman Yönder Koleji

  2021-2022

  7/14 yaş arası çocuklara psikolojik danışmanlık ve eğitim danışmanlığı hizmeti.

Eğitim

 • Giresun Üniversitesi 14.09.2015 - 22.06.2019

  Lisans

  Diploma Onaylandı

 • İstanbul Üniversitesi 21.09.2020 -

  Lisans

Sertifikalar & Seminerler

 • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi 25.09.2021

  Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi

 • Aile Danışmanlığı 10.07.2021

  464 saatlik Biruni Üniversitesi onaylı sertifika programı

  Sertifika Onaylandı

 • Bilişsel Davranışçı Terapi 25.06.2021

  Bilişsel Davranışçı Terapi

Yorumlar

  Online Psikolog | Online Terapi Merve Ünal Psikolojik Danışman Merve Ünal https://www.turkceterapi.com
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Merve Ünal " Yorum Tarihi: 15 Mart 2023 18:42
  Merve hanımla görüşmek kısa süre de olsa benim ve ailemin hayatını değiştiren birşey oldu... Tahammülüm çok azalmıştı ve eşimle çocuklarıma öfke patlamaları yaşar duruma gelmiştim. Merve hanımla olan seanslarımız sayesinde kendimi ve duygularımı tanımaya başladım ve ilgisi sıcaklığı güleryüzlü yaklaşımı ile kabul etmeyi öğrendim herkese tavsiye ederim
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Merve Ünal " Yorum Tarihi: 11 Mart 2023 22:01
  İş yerinde sosyalleşme ile ilgili problemlerim vardı. Toplum önünde konuşma ve iletişim problemleri yaşıyordum. Merve hanım sayesinde bu problemin üstesinden gelebildim. Artık iletişim konusunda daha özgüvenli hissediyorum. Çok teşekkür ederim ve tavsiye ediyorum kendisini.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Merve Ünal " Yorum Tarihi: 08 Mart 2023 16:29
  Ağır depresyon yaşayan biriydim. Halsizlik üşengeçlik sürekli uyku halindeydim. Merve hanımla başlayan seanslar sonrasında kendime olan güvenim yerine geldi. Artık kendimi daha iyi hissediyorum. Kendisi çok iyi bir dinleyici ve terapist. Düşünmeden destek alabilirsiniz
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Merve Ünal " Yorum Tarihi: 08 Mart 2023 15:16
  Kendimi hayatımın merkezine alabilmek ve bundan pişmanlık duymamak için bir adım attım ve kendisine başvurdum. İletişimimizin çok olumlu ilerlediğini düşünüyorum merve hanımla. Beni dikkatle dinlemesi, doğru soruları sorması, benim kaybolmadıgımı göstermek için cesaretlendirmesi çok güzel.Dilerim uzun ve mutlu bir yolculuğumuz olur.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Merve Ünal " Yorum Tarihi: 07 Mart 2023 21:10
  Kaygı bozukluğu için gelmeye başladım ve süreçten çok memnunum. Merve hanımın yaklaşımı bireye yönelik, gayet anlayışlı, ilgili ve çözüm odaklı. İyiki tanışmısız teşekkür ediyorum.
 • Online Psikolog | Online Terapi

  d****b******

  Danışan 15 Mart 2023 18:42 Merve hanımla görüşmek kısa süre de olsa benim ve ailemin hayatını değiştiren birşey oldu... Tahammülüm çok azalmıştı ve eşimle çocuklarıma öfke patlamaları yaşar duruma gelmiştim. Merve hanımla olan seanslarımız sayesinde kendimi ve duygularımı tanımaya başladım ve ilgisi sıcaklığı güleryüzlü yaklaşımı ile kabul etmeyi öğrendim herkese tavsiye ederim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F*******K****

  Danışan 11 Mart 2023 22:01 İş yerinde sosyalleşme ile ilgili problemlerim vardı. Toplum önünde konuşma ve iletişim problemleri yaşıyordum. Merve hanım sayesinde bu problemin üstesinden gelebildim. Artık iletişim konusunda daha özgüvenli hissediyorum. Çok teşekkür ederim ve tavsiye ediyorum kendisini.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  E***K**

  Danışan 08 Mart 2023 16:29 Ağır depresyon yaşayan biriydim. Halsizlik üşengeçlik sürekli uyku halindeydim. Merve hanımla başlayan seanslar sonrasında kendime olan güvenim yerine geldi. Artık kendimi daha iyi hissediyorum. Kendisi çok iyi bir dinleyici ve terapist. Düşünmeden destek alabilirsiniz

 • Online Psikolog | Online Terapi

  m*****o***

  Danışan 08 Mart 2023 15:16 Kendimi hayatımın merkezine alabilmek ve bundan pişmanlık duymamak için bir adım attım ve kendisine başvurdum. İletişimimizin çok olumlu ilerlediğini düşünüyorum merve hanımla. Beni dikkatle dinlemesi, doğru soruları sorması, benim kaybolmadıgımı göstermek için cesaretlendirmesi çok güzel.Dilerim uzun ve mutlu bir yolculuğumuz olur.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  ş*****b*****

  Danışan 07 Mart 2023 21:10 Kaygı bozukluğu için gelmeye başladım ve süreçten çok memnunum. Merve hanımın yaklaşımı bireye yönelik, gayet anlayışlı, ilgili ve çözüm odaklı. İyiki tanışmısız teşekkür ediyorum.Uzmanımız için yorumunuzu gönderin


Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.