Online Psikolog | Online Terapi | Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün profil sayfası ve uzmanlık alanları
 
Online Psikolog | Online Terapi Eda Keleş Algün Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Eda Keleş Algün
London, Birleşik Krallık

   UTC+03:00

Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün

Female
Çevrim Dışı
"Psikoloji"

Danışan

71

Seans

140

Ücretler


En düşük saatlik ücret
1350.00 ₺


Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

-Eğitim hayatım Türkiye’nin çeşitli illerinde geçti ve Yeditepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında lisans eğitimimi tamamladım.
-Bölümde okurken özel ve devlete bağlı okullarda ve rehberlik araştırma merkezlerinde staj yaparak özel gereksinimli öğrencileri gözlemleyip uygulanan test ve çalışma tekniklerini öğrenme, onlarla bireysel ve grup danışmanlığı pratiği yapabilme imkanı buldum. WISC-R zeka testi eğitimini tamamlayarak uygulama hakkını elde ettim.  Dr. Nevin Dölekten Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimi aldım.
 -3 ay boyunca Üsküdar Aile Mahkemesinde görülen davalara katılarak boşanmak üzere olan çiftlerin psikolojik danışmanlarla seanslarına katıldım.
-LGBTI (lezbiyen, gay, biseksiel, transseksüel,interseksüel) bireylerinin mücadelesini  gözönünde tutarak sempozyumlarına katıldım ve çocukları gay olan annelerin tecrübelerine tanık oldum.  
-YÖRET’te (Yüksek Öğretimde Rehberliği Tanıtma ve Rehber Yetiştirme Vakfı) 40 saat Yaratıcı Drama Eğitimi aldım. Halen vakfın üyesiyim.
-TEGV’de (Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı) öğrencilerle ilgilendim ve klüp aktiviteleri, insan hakları atölyeleri ve eğlenerek öğrenmeyi amaçlayan eğitim programlarında gönüllü oldum.
- Ankara, İstanbul ve Samsun’da önleyici rehberlik, psikolojik danışmanlıkta uygulamalar konulu PDR kongrelerine ve CİSED’in (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) cinsel sağlık sempozyumuna katıldım.  
 -2012-2018 yılları arasında  Muş ve İstanbul’da bulunan devlet okullarında  rehber öğretmen olarak görev yaptım. Sabancı Vakfı destekli Kadın hakları ve Çocuk Gelinler adlı  7 aylık eğitim aldım ve okullarda bununla ilgili seminer düzenledim, uygulamalarda bulundum. Bağımlılıkla  Mücadele eğitimine katıldım.
  -“Gelecek İçin Sen de Bir Kitap Getir” sloganıyla başlayan sosyal sorumluluk projesinde yer aldım, böylece 25 köy okuluna kütüphane yapımı sağlandı.
 -Muş’ta bulunan okulun 5-10 yaş aralığındaki öğrencilerle “soyut kavramın öğrenilmesi” konusunda çalışmalar düzenleyerek, “Ben 5 Kere İyilik Yaptım” adlı kitabın oluşumunda katkıda bulundum.
-CİTEB’ten (Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü) 180 saatlik Cinsel Terapi ve Evlilik Çift Terapisi eğitimi alarak cinsel terapist ve evlilik çift terapisi ünvanını almaya hak kazandım.
- PSİKOTERAP-İST eğitim ve danışmanlık merkezinde Dr. Mehmet Karav’dan Temel ve İleri Hipnoz, Cinsel Hipnoterapi, çocuklarda ve bağımlılıkta hipnoz uygulamaları eğitimlerini aldım. Sınava hazırlanan öğrencilerle motivasyon arttırımı üzerine hipnoz terapisi eşliğinde çalışmalarda bulundum. Vajinismus hastaları görerek onlara yardımcı oldum.
-2018 yılından itibaren kariyerine Londra’da devam etmekteyim. Orada Kadın Sünneti Farkındalığı, Gençlik Ruh Sağlığı İlkyardımı ve çocuk bakımı eğitimlerini aldım. Londra Türk Öğretmenler Derneği yönetici kadrosunda olup Türk okullarında yapılan projelere destek vermekteyim, ayrıca aile içi şiddete uğrayan kadınlarla ilgilenen İMECE Kadın Merkezinde ve NAFSİYAT Kültürler Arası Terapi  Merkezinde gönüllü olarak çalıştım.
-Dünyaca pandemiyi yaşadığımız şu günlerde hem danışanlarımıza yardımcı olmak hem de kendi iç dünyamızı zenginleştirmek adına online eğitimlere katılmaktayım.

Sunulan Hizmetler

Bireysel Danışmanlık

46 Seans tamamlanmış

Bireysel danışmanlık amaçları gereğince; kişinin gizil güçlerini farkederek kendini daha iyi tanımasını, bireyin kendine güvenini arttırarak hayata dair daha sağlıklı kararlar alabilmesini, yaşanılan sorunlarla mücadele ederek üstesinden gelebilmesini ve olaylara bakış açısını geliştirerek gerektiğinde tutumunu değiştirebilmesini, kendini gerçekleştirebileceği koşulların oluşmasında yardımcı olabilmeyi hedefler. “Panik atak, travma, yas” gibi sorunlar da bireysel danışmanlık içindedir. bazen danışanlarımız tam olarak ne anlatmalıyız noktasında tıkanabilmektedir, adı üstünde “bireysel” olması size ait her türlü problemin dile gelmesidir. Bu sayede çözüm basamakları arka arkaya sıralanacaktır. kavuşur.

1350.00 ₺

60 dakika

Randevu Alınız

Cinsel Terapi

5 Seans tamamlanmış

Toplumca tabulaştırılan cinsellik kavramını ve beraberinde getirdiği sorunları birlikte çözümleyerek keşfedebiliriz. Cinsel terapi seanslarına çift olarak katılım genel olarak esas olup, seansın ilerleyişine bağlı olarak bazen partnerleri tek olarak da görmek isteyebiliriz. Yaşanılan sorunlara “Anorgazmi, Kadınlarda Cinsel İsteksizlik, Vajinismus, Erken Boşalma” örnek verilebilir.

1500.00 ₺

60 dakika

Randevu Alınız

Hipnoz

Hipnoz özel bir zihin durumudur, uyku ya da kendinden geçme durumu değildir. İnsanın en rahat olduğu alfa beyin dalgaları halidir. Onlineda alınan hipnoz seanslarından en az yüz yüze hipnoz kadar verim alınmaktadır. Her gün dünyada binlerce hipnoterapist dünyadaki danışanlarına bu hizmeti sunmaktadır, pandemiyle birlikte bu oran daha da artmıştır.

1500.00 ₺

60 dakika

Randevu Alınız

EMDR-Travma Terapisi

3 Seans tamamlanmış

EMDR, bireylerin rahatsızlık verici yaşam deneyimlerinin sonucu olan semptomlarının iyileşmesinde ve duygusal sıkıntılarından kurtulmalarında etkili bir psikoterapi yöntemidir. Beynimizin iki yarım küresini ele alalım ve tıpkı değirmen taşındaki öğütme gibi iki kürenin birbirine sürtünmesi sonucu “beyne verilen çift taraflı uyarım şekliyle” anıların elenip duygusal yüklerin azaltılıp bize sadece istediğimiz kısımların kaldığını düşünebiliriz. Günümüzde travma ile çalışan etkili tekniktir.

1500.00 ₺

60 dakika

Randevu Alınız

Evlilik-Çift Terapisi

8 Seans tamamlanmış

Günlük yaşantımızda kendimizle kavga ettiğimiz, basit meselelerden dolayı arkadaşlarımızla aramızın bozulduğu hallere tanık olmuşluğumuz vardır. Tüm bunlar yaşanırken iki insanın aynı evin içinde birlikte yaşama kararını almasıyla oluşabilecek sorunlar kaçınılmazdır. Ve bu sürecin yaşanması kadar doğalı yoktur. İnsanın kendiyle olan ilişkisi bu kadar karmaşık iken “benden biz olabilmeyi” yaratmak elbetteki sancılı olacaktır.Burada unutulmaması gereken her ilişki ya da evliliğin kendine özgü ve özel oluşudur.

1850.00 ₺

60 dakika

Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Psikolojik Danışman Türkçe Terapi

  2019-2022

  2019 yılından bu yana Türkçe Terapi sitesinde psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyim. Başta Türkiye ve İngiltere olmak üzere dünyanın her yerinde Türkçe konuşabilen danışanlarla seanslarım devam etmektedir.

 • Gönüllü Nafsiyat Intercultural Therapy Centre

  2019-2020

  Londra'da 20 den fazla dilde terapi hizmeti sunan bu kurumda gönüllü çalışma fırsatım oldu.

 • Gönüllü İmece Woman Centre

  2018-2019

  Şiddete uğrayan ve göçmenlik sorunlarıyla kuruma başvuran başetmeye kadınlarla çalışarak destek verdim.

 • Halkla İlişkiler Temsilcisi Londra Türk Öğretmenler Derneği

  2018-2022

  Türkiye'de 6 yıl yaptığım rehber öğretmenlik tecrübesiyle, Londradaki Türk ve Kıbrıslı öğrenciler ile yapılan projelere destek vermekteyim.

 • Rehber Öğretmen Şehit Öğretmen Mehmet Fidan İlkokulu İstanbul-Ataşehir

  2015-2019

  Anasınıfı ve ilkokul bölümünde bulunan öğrencilerin akademik, bilişsel, sosyal ve duygusal alanlarda gelişimlerini gözlemleyerek öğrenme güçlüğü yaşayan öğrencilere ve ailelerine psikolojik desteklerde bulundum.

 • Rehber Öğretmen Muş Yavuz Selim Ortaokulu

  2012-2015

  Ortaokul, ilkokul ve anasınıfı kademelerindeki öğrencilerin gelişimlerine bağlı olarak sınav kaygısını azaltma, öfke kontrolü, zorbalık gibi konularda öğrenci ve velileriyle çalışmalar yürüttüm.

Eğitim

 • Yeditepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı 10.09.2007 - 11.06.2012

  Lisans

  Diploma Onaylandı

Sertifikalar & Seminerler

 • EMDR Terapisi 01.01.2022

  Tarihsel Gelişim, Nörobiyolojik Mekanizma,Aşamalar, Uygulamalar,Süpervizyon Süreci

  Sertifika Onaylandı

 • X. Psikoloji Günleri 28.05.2021

  İÜPK Dr. Sinan Alper- SağXSol- Sağcılığın ve Solculuğun Psikolojisi, Prof. Dr. Faruk Gençöz -OtoriteXÖzgürlük-Otorite ve Özgürlük Arasında İnsan, Prof. Dr. Sibel Arkonaç-BireyXToplum-Değişen Toplumun Dönüşen İnsanı, Prof. Dr. Gökhan Karabulut-GeçmişXGelecek-Ben ve Öteki, Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu-SağlıkXHastalık-Psikolojik Sorunlardan Psikolojik Sağlığa ve Esenliğe Yolculuk

 • Biz Bize İyi Geliriz Psikoloji Sohbetleri 08.05.2021

  Uzman Psikolog Özden Öz Uslu İle Psikolojik Gündemler (Aralık-Ocak-Şubat-Nisan-Mayıs)

 • Güçlü İletişim Yöntemleri (Psk. Esra Ezmeci) 04.04.2021

  Zihnini Eğit Kendini Anla

  Sertifika Onaylandı

 • Geçmiş İlişkilerimizin Etkileri 04.04.2021

  Zihnini Eğit Kendini Anla (Psk. Esra Ezmeci)

  Sertifika Onaylandı

 • Özgüven ve Motivasyon 04.04.2021

  Zihnini Eğit Kendini Anla (Psk. Hande Cesur)

  Sertifika Onaylandı

 • Geçmiş Travmalarımızın Günümüze Etkisi 04.04.2021

  Zihnini Eğit Kendini Anla (Dr. Gülseren Budayıcıoğlu)

  Sertifika Onaylandı

 • BDT (Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi) 05.03.2021

  Doç. Dr. Cemil Çelik

 • Psikolojik ilk Yardım Eğitimi (Kim Pskoloji) 02.11.2020

  Travma Sonrası Mağdura Yaklaşım

  Sertifika Onaylandı

 • «Telkinin Sesi & Yaşamın Nefesi» konulu 13. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi (22-25 Ekim) 22.10.2020

  -Acil Durumlarda İletişim ve Hipnoz -İtalya Korona Virüs Karantinası Sırasında Kullanılan 44 Evrensel Terapötik Metafor: Umut ve Dayanıklılığı Arttırmak -Metaforik Nesneler -Gelişim Sürecinde Karşılaşılan Travmatik Deneyimler ve İhmal: Etyopatogenezi ve Hipnoterapötik Stratejiler -Hipnozla Dayanıklılığı Arttırmak ve Çocuklarda Diş Hekimliği Uygulamaları -Hipnoz, Psikoz ve Bilinç Bılmecesi -Terapötik Hikaye Anlatıcılığı -KBAS (Kompleks Bölgesel Ağrı Sendromu) Olan Hastaları Hipnoterapi ile Etkin Bir Şekilde Nasıl Destekleriz?

  Sertifika Onaylandı

 • Yas Danışmanlığı Yöntem ve Teknikler (Izmir Psikoloji Enstitüsü) 24.09.2020

  Yasla Başetme Modelleri, ölüm, danışmanlık süreci ve seans işleyişi

  Sertifika Onaylandı

 • Psikoloji Akademisi Bilişsel Davranışçı Atölye Çalışmaları (15-17-19 Haziran) 15.06.2020

  Borderline Kişilik Bozukluğu -Somatizasyon Bozukluklar -Yeme Bozuklukları

  Sertifika Onaylandı

 • Teröpatik Kartlar Eğitimi (Life Psikolojik Danışmanlık Merkezi) 07.06.2020

  Kartların terapide kullanımı

  Sertifika Onaylandı

 • Psikoloji Akademisi Bilişsel Davranışçı Atölye Çalışmaları (1-3-5 Haziran) 01.06.2020

  -Bağımlılık -Fobi -Travma Sonrası Stres Bozukluğu Vaka Analizleri

  Sertifika Onaylandı

 • Pegder Psikoloji Dr. François De Carufel 27.05.2020

  Seksofonksiyonel Cinsel Terapi Perspektifinden Erken Boşalma ve Anorgazmi Vaka Formülasyonu

 • CİSED Webinarları (8-29-30 Nisan/1-12-13-18-19-21-26 Mayıs) 26.05.2020

  -Anorgazmi -Psikodinamik Yaklaşımla Seks Yapma Korkusu -Erkek Cinselliğine Sistemik Yaklaşım -Cinsel İşlev Bozukluğuna Multidisipliner Yaklaşım -Kadın Neden Seksi Arzulamaz -Kadın Orgazmının Sırları -Kadim Sözlerle Terapi Psikofelsefe -Aşk ve Şehvete Dair -Mutlu Evliliklerin ve İlişkilerin Kadim Sırları -Freud Okumaları

 • Psikoloji Akademisi Atölye Çalışmaları (22-29 Mayıs) 22.05.2020

  -Çözüm Odaklı Terapi Nedir Ne Değildir? - Bilişsel Davranışçı Terapi Nedir Ne Değildir?

 • Prof. Dr. Mücahit Öztürk ile Webinarlar (4-6-11-13-18 Mayıs) 18.05.2020

  -Ruh sağlığı profesyonelleri ve öğrencileri için çocuk psikiyatrisine giriş -Çocuklarda Psikiyatrik Bozuklukların Sınıflandırılması, Nedenleri ve Klinik Görüşme Teknikleri -Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Klinik Çeşitlilik ve Tedavi İlkeleri -Çocuklarda Dürtüsellik ve Karşıt Gelme Bozukluğu -Özgül Öğrenme Bozuklukları, Disleksi Disografi Diskalkuli -Otizm, Asperger Bozukluğu, Belirtiler, Erken Tanı, Tedavi

 • Masal Terapisi Eğitimi 1. Oturum (Life Psikolojik Danışmanlık Merkezi) 16.05.2020

  Amaç ve Yöntemleri

 • Psikoistanbul Webinarı Salgın Günlerinde İlişkiler 16.05.2020

  İlişkiler Üzerine

 • Anne Baba Okulu Webinarı Kalkedon Psikoloji (11-12-13-14-15 Mayıs) 15.05.2020

  -Çocuğa Sorumluluk Kazandırmanın Yolları -Çocuklarda Pozitif Disiplin ve Sağlıklı Sınırlar - Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin Sırları -Ergenlik Dönemi ve Gençlerle Sağlıklı İletişim Kurmak -Çocuklarda Mahremiyet

  Sertifika Onaylandı

 • Çocuk Resimleri Analizi ve Yorumlama Eğitimi 1. Modül (Life Psikolojik Danışmanlık Merkezi) 15.05.2020

  Çocuk Resimleri Yorumlama

 • Psikoloji Akademisi BDT Vaka Analizleri (13-18-21 Mayıs) 13.05.2020

  -Depresyon -Anksiyete -Panik Bozukluk

 • Evlilik Okulu Webinarı Kalkedon Psikoloji (4-5-6-7-8 Mayıs) 08.05.2020

  -Aile ve Evlilik Bağları -Evlilikte Doğru Bilinen Yanlışlar -Evlilikte Yaşanan Çatışmaların Yönetilmesi -“Konuşamıyoruz Bile” Çiftlerde Sağlıklı İletişimin Sırları -Kavga Sonrası Diyalog Kurabilmenin Yolları -Eski İletişim Şekillerimiz Yerine Yeni Yollar Denemek

 • Nirengi Derneği Webinarları ( 20-22 Nisan/1-2-4-7 Mayıs) 07.05.2020

  Covid-19 Günlerinde Ruhsal Sağlık; çocuklar, halk sağlığı, ruh sağlığının bedensel yansımaları -Covid 19 Pandemisi ve Çocuk Koruma Standartları, İlişkilerde Şiddet

 • TEGEP Webinarları (21-30 Nisan) 30.04.2020

  -Corona Gündemi ile Eğitim ve Gelişim Profesyonelinin Sorumlulukları - Psikolojik Sağlamlıkla İç Gücümüzü Artırmak

 • Travma Sonrası Stres Bozukluğunun Nörobiyolojisi Webinarı (Prof. Dr. Öget Öktem Tanör) 20.04.2020

  Travma geçiren ve PTSD yaşayan beynin aktivasyonu

 • Bütüncül Psikoterapi ile Travma, İşgal ve İstismar 15.04.2020

  Kişilik özelliklerinin pandemi üzerinden açıklanışı, yas süreçleri

 • EMDR Travma İyileştirme Grubu ile Travma Perspektifinden Corona virüs 15.04.2020

  Travma, rahatlama egzersizi ve son dönem araştırmaları

 • Dr. Mehmet Karav ile Hipnoterapi 15.04.2020

  Hipnoz ve hipnoterapi

 • Korona virüs karşısında kurban mısın kahraman mı? (Türkçe Terapi) 09.04.2020

  Pandemi günlerine farklı bakış açısı

 • Uzman Psikolog Özden Öz Uslu ile Covid-19 Günlerinde Dünya 08.04.2020

  Çocuklarla iletişim

 • Aile İçi İletişim (Doğan Cüceloğlu) 08.04.2020

  Ebeveynlerin Çocuklarla İletişim Şekli

 • Trauma and EMDR Therapy 24.03.2020

  Travma, isleyisi, tedavi yontemleri, guvenli alan olusturma

  Sertifika Onaylandı

 • Brief Solution Focused Therapy 26.02.2020

  Temel İlke ve Tedavi Yöntemleri

 • Youth Mental Health First Aid 25.02.2019

  Panik atak, depresyon ve intihar durumlarında gençlere psikolojik destek verme anında yaklaşım metodları

  Sertifika Onaylandı

 • Childcare 14.02.2019

  Çocukların gelişim dönemleri, güvenlik,beslenme,oyun çeşitleri,çocuk kitapları

  Sertifika Onaylandı

 • Female Genital Mutilation Awareness 07.12.2018

  Kadın sünneti nedir, yöntemler, zararları, önleme metodları

 • Özel Yetenekli Bireylerin Belirlenmesi Yöntem ve Teknikleri 30.03.2017

  Özel yeteneklilerde destek eğitim projesi

  Sertifika Onaylandı

 • Cinsel Hipnoterapi, Çocuklarda Hipnoz Uygulamaları ve Bağımlılıkta Hipnoz 20.11.2016

  Vajinismus, çocuklarda alt ıslatma, motivasyon arttırımı ve sigara bağımlılığında hipnoz uygulamaları

  Sertifika Onaylandı

 • Temel Hipnoz ve İleri (Regresyon) Hipnoz Eğitimi 06.11.2016

  Hipnoz uygulamaları

  Sertifika Onaylandı

 • Evlilik-Çift Terapisi Eğitimi 28.02.2016

  Benden biz olabilme, bunun getirileri ve yaşanılanlarla mücadele

  Sertifika Onaylandı

 • Cinsel Terapi Eğitimi 27.12.2015

  Cinsellik nedir, hayatımızdaki yeri, buna dair yaşanılan sorunlar ve çözüm yöntemleri

  Sertifika Onaylandı

 • Bağımlılıkla Mücadele Kursu (TBM) 22.05.2015

  Bağımlılığın sebep ve sonuçları, madde kullanımı, tv-internet bağımlılığı , önleme yöntemleri, yapılan çalışmalar ve istatistikler

 • 12. Cinsel Sağlık Sempozyumu "Zamanın Ruhu ve Eros" 26.10.2014

  Aşk, erotizm,uygarlık,libido,eros,cinsellik,erkeklerde cinsel isteksizlik,cinsel işlev bozukluklarında EFT ve hipnoz uygulamaları, sinematerapi,cinsel sorunlara ürolojik yaklaşım,cinsel işlev bozukluklarında kullanılan testler, aldatma ve aldatılma, kadınlarda cinsel isteksizlik,ergenlerde cinsellik,cinselliği keşfetmenin yolları, ergenlerde kafa karışıklığı nelere yol açar

  Sertifika Onaylandı

 • WISC-R Zeka Testi Uygulayıcılığı 28.09.2014

  Zeka Testleri nelerdir, WISC-R IN tarihi ve kullanım şekli

 • Okullarda Karşılaşılan Sorunlar Ve Çözümleri 24.09.2014

  Okulların tüm kademelerindeki öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik yapılan uygulamalar ve karşılaşılan sorunların çözümleri

  Sertifika Onaylandı

 • Kadın Hakları ve Çocuk Gelinler Eğitimi (Sabancı Vakfı Destekli) 28.03.2014

  Dünyada kadın, kadın hakları, kadın ve cinsellik, Türkiyede kadının yeri

 • 13. Rehberlik Sempozyumu "Eğitimden Yansıyanlar" 05.03.2011

  Gelişen insanı daha iyi anlamak, oyun terapisi,akademik danışmanlık,nöropsikolojik okul modeli

 • 3. Uygulamalı Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi 10.12.2010

  PDR'de etkili uygulamalar, Türkiye'de psikolojik danışmanlık eğitimi,evlilik öncesi ilişki geliştirme programı, pozitif psikoterapi yaklaşımı,kaygı ve tükenmişlik, ergenler ve cinsellik, DEHB

 • 7. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi 16.08.2010

  Güncel yaşamda Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik uygulamaları

  Sertifika Onaylandı

 • Yaratıcı Drama Eğitimi 10.01.2010

  Yaratıcı dramanın tarihçesi, uygulama şekilleri, grup etkinliklerinde ısınma oyunları

 • 4. Ulusal Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sempozyumu 14.11.2009

  Üniversitelerde Önleyici Çalışmalar

 • LGBTİ Sempozyumu 08.04.2009

  Ailelerin tecrübeleri

Yorumlar

  Online Psikolog | Online Terapi Eda Keleş Algün Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün https://www.turkceterapi.com
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 21 Şubat 2022 14:58
  İçine kapanık biri olarak yeni tanıştığım insanlarla iletişimimi sınırlı tutmama rağmen, Eda Hanımla ilk görüşmemizin ilk dakikasında benim için doğru terapist olduğunu anladım. Çünkü oldukça güler yüzlü ve pozitif bir enerjiyle doluydu ilk tanışmamızda. Yaşadığım sorunlar nedeniyle hayatta bocaladığım bir zamanda nefes almama yardımcı oldu Eda Hanım. Travmalarımla ve korkularımla yüzleşmemde bilgi ve öngörüsüyle bana yol gösterdi ve kendisine müteşekkirim
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:49
  Eda hanimdan aldigim bireysel destekle yasadigim sorunun ustesinden gelmek daha kolay ve hizli oldu. Zorlu surecinizde yalniz olmak zorunda degilsiniz isin uzmanindan destek alin. Kesinlikle Eda hanimi tavsiye ederim. Bir kez daha tesekkuler Eda hanim.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:42
  Eda Hanım, sorunları çabuk kavrama yeteneği ile danışan kişileri rahatlatıyor ve yaşamları için iyi çözümler getiriyor. Karşılaştığım birçok ciddi sorunumu kendisiyle paylaştım ve görüşlerini dinledim. Anlayışlı, pozitif bir danışman ve işini başarıyla yapıyor. Seanslara devam ediyoruz. Memnuniyetim sonucu herkese Eda Hanımla çalışmasını tavsiye ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:36
  Eda Hanim kesinlikle tedavi almak icin cok dogru bir terapist. Oncelikle enerjisi cok yuksek ve yuzu cok gulec bir insan, kendinizi ifade ederken cok rahat hissediyorsunuz. Biz su ana kadar 2 seans gerceklestirdik ve tedavi surecinin sonuna kadar kendisiyle devam etmeyi dusunuyorum.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 09:21
  Ne zaman istesem hemen bir gorusme ayarliyor normalde guven sorunu cok yasarim ama ilk gunden cok sevdim kendisini simdiden hayatimi yoluna koymaya basladim iyi ki ve iyi ki tanimisim Eda hanimi:)
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 20 Ocak 2022 12:08
  Eda Hanim ile simdiye kadar 5 seans gerceklestirdik. Ifade etmekte zorlandigim ve cok az gösterebildigim sorunumu son derece iyi sekilde analiz edebilmemi ve ifade edebilmemi sagladi kendisi. Bu sürecte nadiren hissetigim anlasilmis olma duygusunu bana yasatti. Her seanstan sonra icimden gelen yeni bir enerji ile bir adim daha iyi hissederek sürece devam ediyorum ve gelecek seanslari dört gözle bekliyorum. Kendisini arayis halinde olan mustakbel danisanlara kuvvetle tavsiye ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 03 Haziran 2021 19:02
  Eda hanimla Turkce terapi websitesi vasitasiyla tanistim, hic terapi deneyimim yoktu ve deneme seansi fikrini cok mantikli gelmisti. O gunden beri Eda hanimla 20'ye yakin seansimiz oldu.Daha ilk seanslardan beri bana olan katkisina gercekten minnettarim! O kadar memnun kaldim, o kadar anlattim ki benden sonra bir arkadasim, daha sonra da annem Eda hanimla terapiye basladi.Dikkatimi en cok ceken seyse her seansimiz sanki bir arkadasimla sohbet ediyormusum gibi gecmesine ragmen aklimda hep bana yol gosterecek bir cumleyle ayriliyor olmamdi. Terapi surecimizi hep soyle hayal ediyorum. Sanki birisi sessizce hayat yolumda gormedigim yerleri goreyim diye, oralara minik minik mumlar birakiyor. Boylece ben asla donup bakmadigim yerlerin de benim yolum oldugunu gorebiliyorum ve tum bunlar muthis bir dogallik icinde oluyor. Sanki o mumlar hep ordaymis gibi. Ozetle, Eda hanim zor zamanlarimda yardim eliyle, guler yuzuyle, kendi ornekligiyle hayatima girdigi icin cok mutluyum. Iyi ki tanimisim!
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 07 Şubat 2021 19:19
  Eda Hanım oldukça ilgili ve destekleyici bir biri. Anlattıkları ve önerdiği yöntemler yaşamıma oldukça faydalı bir etki yapıyor. Terapiye başlamak isteyen herkese tavsiye ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 21 Ocak 2021 23:56
  Eda hanımla seanslarımız yeni başladı. 2 seans olmasına rağmen bazı olumlu dönüşümleri olmaya basladi. Önümüzde uzun bir yol var. Seansların yavaş yavaş çok daha verimli olacağına inanıyorum. Tavsiye Ederim
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 18 Haziran 2020 12:28
  Eda Hanım,her zaman içten ,zarif ve zeki yaklaşımlarıyla öncelikle değerli olduğumu hissettirdi.Her insanın duygu ve düşünceleriyle yargılanmadan varolabilme isteğine,hakkına saygılı tavrı zor zamanlarımı atlatabilmeme büyük katkı sağladı.Geriye dönüp baktığımda hala onun gülen yüzü ,zekası ve candan oluşu gözümün önünde beliriveriyor.iyiki hayatımdasınız,danışanımsınız,teşekkür ediyorum...
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 17 Nisan 2020 13:03
  Şu son günlerde terapiye en ihtiyaç duyduğum zamanda Eda hanım ile tanıştım. Kendisi çok iyi bir dinleyici. Gerçekten çok rahatladım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 14 Nisan 2020 08:37
  Eda hanımla 3 seans hipnoz terapisi yaptık. Her seans sonunda kendimi bana kuşlar gibi hafif hissettirdiği için çok teşekkür ederim. Pozitif enerjisinin benim gibi tüm danışanlarına bulaşması ümidiyle iyi seanslar.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 08 Nisan 2020 17:12
  Dikkat ettiğim hususlardan birisi konuşma tarzı diksiyonu ve akıcılığı. Eda hanım bu konuda oldukça başarılı bana göre. Ayrıca verdiği tavsiyeler için de çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 29 Mart 2020 13:48
  Eda hanıma çok teşekkür ederim verdiği tavsiyeleri uygulamaya koymaya çalışacağım ve en kısa zamanda Eda hanım sayesinde toparlayacağım
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 27 Mart 2020 17:27
  Eda hanıma çok teşekkür ederim verdiği tavsiyeleri uygulamaya koymaya çalışacağım umarım tekrar görüşmeye ihtiyaç duyduğum zaman daha iyiyim diyerek başlamayı istiyorum
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 23 Şubat 2020 18:15
  Eda hanım a çok teşekkür ederim gerçekten bana çok yardımcı oldu terapi almak istiyen herkese tavsiye ederim
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 11 Aralık 2019 18:24
  Eda hocam ile çalışmak gerçekten çok güzel sizi dinlemesi ve realist yorumları ile sizi yönlendirmesi hayatınızı olumlu yönde etkiliyor . Herkese tavsiye ederim .
  Değerlendirme: 5.0 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 29 Temmuz 2021
  Deneme seansimiz oldukca güzel gecti. Eda hanim pozitif enerjisiyle ve sakinligiyle kisiyi güvenli bir ortamda hissettiriyor. Planladigimiz sonraki görüsmelerimizi iple cekiyoruz.
  Değerlendirme: 4.0 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 02 Mart 2021
  Eda hanim gayet alanina hakim ve bilgi dolu. Ilk seansimiz cok hizli ve verimli gecti. Kesinlikle tavsiye ediyorum!!!
  Değerlendirme: 5.0 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 28 Ocak 2021
  Eda hanım son derece bilgili, profesyonel. Açıklayıcı sözleri ve rahatlatıcı davranışları kısa sürede bile insanı iyi hissettiriyor.
  Değerlendirme: 5 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 29 Mart 2020
  Eda hanıma çok teşekkür ederim verdiği tavsiyeleri uygulamaya koymaya çalışacağım umarım en kısa zamanda kendimi sayesinde toparlayacağım
  Değerlendirme: 5.0 - "Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün " Yorum Tarihi: 16 Şubat 2020
  Eda hanıma teşekkür ederim. Çok ilgiliydi ve sürece dair aydınlatıcı bilgiler verdi.
 • Online Psikolog | Online Terapi

  M***K*******

  Danışan 21 Şubat 2022 14:58 İçine kapanık biri olarak yeni tanıştığım insanlarla iletişimimi sınırlı tutmama rağmen, Eda Hanımla ilk görüşmemizin ilk dakikasında benim için doğru terapist olduğunu anladım. Çünkü oldukça güler yüzlü ve pozitif bir enerjiyle doluydu ilk tanışmamızda. Yaşadığım sorunlar nedeniyle hayatta bocaladığım bir zamanda nefes almama yardımcı oldu Eda Hanım. Travmalarımla ve korkularımla yüzleşmemde bilgi ve öngörüsüyle bana yol gösterdi ve kendisine müteşekkirim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  D****A*****

  Danışan 10 Şubat 2022 09:49 Eda hanimdan aldigim bireysel destekle yasadigim sorunun ustesinden gelmek daha kolay ve hizli oldu. Zorlu surecinizde yalniz olmak zorunda degilsiniz isin uzmanindan destek alin. Kesinlikle Eda hanimi tavsiye ederim. Bir kez daha tesekkuler Eda hanim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  M****Y*****

  Danışan 10 Şubat 2022 09:42 Eda Hanım, sorunları çabuk kavrama yeteneği ile danışan kişileri rahatlatıyor ve yaşamları için iyi çözümler getiriyor. Karşılaştığım birçok ciddi sorunumu kendisiyle paylaştım ve görüşlerini dinledim. Anlayışlı, pozitif bir danışman ve işini başarıyla yapıyor. Seanslara devam ediyoruz. Memnuniyetim sonucu herkese Eda Hanımla çalışmasını tavsiye ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  H****H****

  Danışan 10 Şubat 2022 09:36 Eda Hanim kesinlikle tedavi almak icin cok dogru bir terapist. Oncelikle enerjisi cok yuksek ve yuzu cok gulec bir insan, kendinizi ifade ederken cok rahat hissediyorsunuz. Biz su ana kadar 2 seans gerceklestirdik ve tedavi surecinin sonuna kadar kendisiyle devam etmeyi dusunuyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  E***Y*****

  Danışan 10 Şubat 2022 09:21 Ne zaman istesem hemen bir gorusme ayarliyor normalde guven sorunu cok yasarim ama ilk gunden cok sevdim kendisini simdiden hayatimi yoluna koymaya basladim iyi ki ve iyi ki tanimisim Eda hanimi:)

 • Online Psikolog | Online Terapi

  A**A****

  Danışan 20 Ocak 2022 12:08 Eda Hanim ile simdiye kadar 5 seans gerceklestirdik. Ifade etmekte zorlandigim ve cok az gösterebildigim sorunumu son derece iyi sekilde analiz edebilmemi ve ifade edebilmemi sagladi kendisi. Bu sürecte nadiren hissetigim anlasilmis olma duygusunu bana yasatti. Her seanstan sonra icimden gelen yeni bir enerji ile bir adim daha iyi hissederek sürece devam ediyorum ve gelecek seanslari dört gözle bekliyorum. Kendisini arayis halinde olan mustakbel danisanlara kuvvetle tavsiye ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  L****H**********

  Danışan 03 Haziran 2021 19:02 Eda hanimla Turkce terapi websitesi vasitasiyla tanistim, hic terapi deneyimim yoktu ve deneme seansi fikrini cok mantikli gelmisti. O gunden beri Eda hanimla 20'ye yakin seansimiz oldu.Daha ilk seanslardan beri bana olan katkisina gercekten minnettarim! O kadar memnun kaldim, o kadar anlattim ki benden sonra bir arkadasim, daha sonra da annem Eda hanimla terapiye basladi.Dikkatimi en cok ceken seyse her seansimiz sanki bir arkadasimla sohbet ediyormusum gibi gecmesine ragmen aklimda hep bana yol gosterecek bir cumleyle ayriliyor olmamdi. Terapi surecimizi hep soyle hayal ediyorum. Sanki birisi sessizce hayat yolumda gormedigim yerleri goreyim diye, oralara minik minik mumlar birakiyor. Boylece ben asla donup bakmadigim yerlerin de benim yolum oldugunu gorebiliyorum ve tum bunlar muthis bir dogallik icinde oluyor. Sanki o mumlar hep ordaymis gibi. Ozetle, Eda hanim zor zamanlarimda yardim eliyle, guler yuzuyle, kendi ornekligiyle hayatima girdigi icin cok mutluyum. Iyi ki tanimisim!

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B****G*****

  Danışan 07 Şubat 2021 19:19 Eda Hanım oldukça ilgili ve destekleyici bir biri. Anlattıkları ve önerdiği yöntemler yaşamıma oldukça faydalı bir etki yapıyor. Terapiye başlamak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****B*****

  Danışan 21 Ocak 2021 23:56 Eda hanımla seanslarımız yeni başladı. 2 seans olmasına rağmen bazı olumlu dönüşümleri olmaya basladi. Önümüzde uzun bir yol var. Seansların yavaş yavaş çok daha verimli olacağına inanıyorum. Tavsiye Ederim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  D****T****

  Danışan 18 Haziran 2020 12:28 Eda Hanım,her zaman içten ,zarif ve zeki yaklaşımlarıyla öncelikle değerli olduğumu hissettirdi.Her insanın duygu ve düşünceleriyle yargılanmadan varolabilme isteğine,hakkına saygılı tavrı zor zamanlarımı atlatabilmeme büyük katkı sağladı.Geriye dönüp baktığımda hala onun gülen yüzü ,zekası ve candan oluşu gözümün önünde beliriveriyor.iyiki hayatımdasınız,danışanımsınız,teşekkür ediyorum...

 • Online Psikolog | Online Terapi

  G****S**********

  Meslektaş 17 Nisan 2020 13:03 Şu son günlerde terapiye en ihtiyaç duyduğum zamanda Eda hanım ile tanıştım. Kendisi çok iyi bir dinleyici. Gerçekten çok rahatladım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S****T****

  Danışan 14 Nisan 2020 08:37 Eda hanımla 3 seans hipnoz terapisi yaptık. Her seans sonunda kendimi bana kuşlar gibi hafif hissettirdiği için çok teşekkür ederim. Pozitif enerjisinin benim gibi tüm danışanlarına bulaşması ümidiyle iyi seanslar.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  E****O***

  Danışan 08 Nisan 2020 17:12 Dikkat ettiğim hususlardan birisi konuşma tarzı diksiyonu ve akıcılığı. Eda hanım bu konuda oldukça başarılı bana göre. Ayrıca verdiği tavsiyeler için de çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  ş****P*****

  Danışan 29 Mart 2020 13:48 Eda hanıma çok teşekkür ederim verdiği tavsiyeleri uygulamaya koymaya çalışacağım ve en kısa zamanda Eda hanım sayesinde toparlayacağım

 • Online Psikolog | Online Terapi

  Ş****P*****

  Danışan 27 Mart 2020 17:27 Eda hanıma çok teşekkür ederim verdiği tavsiyeleri uygulamaya koymaya çalışacağım umarım tekrar görüşmeye ihtiyaç duyduğum zaman daha iyiyim diyerek başlamayı istiyorum

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S****c*****

  Danışan 23 Şubat 2020 18:15 Eda hanım a çok teşekkür ederim gerçekten bana çok yardımcı oldu terapi almak istiyen herkese tavsiye ederim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  İ******Ö****

  Danışan 11 Aralık 2019 18:24 Eda hocam ile çalışmak gerçekten çok güzel sizi dinlemesi ve realist yorumları ile sizi yönlendirmesi hayatınızı olumlu yönde etkiliyor . Herkese tavsiye ederim .

 • Online Psikolog | Online Terapi

  E***

  Deneme Seansı (ilk görüşme içindir) 29 Temmuz 2021 Deneme seansimiz oldukca güzel gecti. Eda hanim pozitif enerjisiyle ve sakinligiyle kisiyi güvenli bir ortamda hissettiriyor. Planladigimiz sonraki görüsmelerimizi iple cekiyoruz.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  i*****v****

  Deneme Seansı (ilk görüşme içindir) 02 Mart 2021 Eda hanim gayet alanina hakim ve bilgi dolu. Ilk seansimiz cok hizli ve verimli gecti. Kesinlikle tavsiye ediyorum!!!

 • Online Psikolog | Online Terapi

  E****

  Deneme Seansı (ilk görüşme içindir) 28 Ocak 2021 Eda hanım son derece bilgili, profesyonel. Açıklayıcı sözleri ve rahatlatıcı davranışları kısa sürede bile insanı iyi hissettiriyor.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  ş****p*****

  Mesaj İle Danışma 29 Mart 2020 Eda hanıma çok teşekkür ederim verdiği tavsiyeleri uygulamaya koymaya çalışacağım umarım en kısa zamanda kendimi sayesinde toparlayacağım

 • Online Psikolog | Online Terapi

  N*****

  Deneme Seansı 16 Şubat 2020 Eda hanıma teşekkür ederim. Çok ilgiliydi ve sürece dair aydınlatıcı bilgiler verdi.Uzmanımız için yorumunuzu gönderin


Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.Bloglarım

 • Online Psikolog | Online Terapi Koronavirüs ile Kaygılarımız

  Koronavirüs ile Kaygılarımız

  Koronavirüs'ün hayatımızı ve ruh sağlığımızı nasıl etkilediğini anlamak ve pandemi sürecinde daha iyi olmak için neler yapabileceğimizi keşfetmek isterseniz sohbetimiz tam size göre.