Online Psikolog | Online Terapi | Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün profil sayfası ve uzmanlık alanları
Türkçe Terapi
Online Psikolog | Online Terapi Eda Keleş Algün Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Eda Keleş Algün
London, Birleşik Krallık

   UTC+01:00

Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün

Female
Çevrim Dışı
"Psikoloji"

Danışan

17

Seans

36

Ücretler

30 dakika
65.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

En düşük saatlik ücret
60.00 ₺

Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

-Eğitim hayatım Türkiye’nin çeşitli illerinde geçti ve Yeditepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında lisans eğitimimi tamamladım.
-Bölümde okurken özel ve devlete bağlı okullarda ve rehberlik araştırma merkezlerinde staj yaparak özel gereksinimli öğrencileri gözlemleyip uygulanan test ve çalışma tekniklerini öğrenme, onlarla bireysel ve grup danışmanlığı pratiği yapabilme imkanı buldum. WISC-R zeka testi eğitimini tamamlayarak uygulama hakkını elde ettim.  Dr. Nevin Dölekten Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimi aldım.
 -3 ay boyunca Üsküdar Aile Mahkemesinde görülen davalara katılarak boşanmak üzere olan çiftlerin psikolojik danışmanlarla seanslarına katıldım.
-LGBTI (lezbiyen, gay, biseksiel, transseksüel,interseksüel) bireylerinin mücadelesini  gözönünde tutarak sempozyumlarına katıldım ve çocukları gay olan annelerin tecrübelerine tanık oldum.  
-YÖRET’te (Yüksek Öğretimde Rehberliği Tanıtma ve Rehber Yetiştirme Vakfı) 40 saat Yaratıcı Drama Eğitimi aldım. Halen vakfın üyesiyim.
-TEGV’de (Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı) öğrencilerle ilgilendim ve klüp aktiviteleri, insan hakları atölyeleri ve eğlenerek öğrenmeyi amaçlayan eğitim programlarında gönüllü oldum.
- Ankara, İstanbul ve Samsun’da önleyici rehberlik, psikolojik danışmanlıkta uygulamalar konulu PDR kongrelerine ve CİSED’in (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) cinsel sağlık sempozyumuna katıldım.  
 -
2012-2018 yılları arasında  Muş ve İstanbul’da bulunan devlet okullarında  rehber öğretmen olarak görev yaptım. Sabancı Vakfı destekli Kadın hakları ve Çocuk Gelinler adlı  7 aylık eğitim aldım ve okullarda bununla ilgili seminer düzenledim, uygulamalarda bulundum. Bağımlılıkla  Mücadele eğitimine katıldım.
  -
“Gelecek İçin Sen de Bir Kitap Getir” sloganıyla başlayan sosyal sorumluluk projesinde yer aldım, böylece 25 köy okuluna kütüphane yapımı sağlandı.
 -Muş’ta bulunan okulun 5-10 yaş aralığındaki öğrencilerle “soyut kavramın öğrenilmesi” konusunda çalışmalar düzenleyerek, “Ben 5 Kere İyilik Yaptım” adlı kitabın oluşumunda katkıda bulundum.
-CİTEB’ten (Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü) 180 saatlik Cinsel Terapi ve Evlilik Çift Terapisi eğitimi alarak cinsel terapist ve evlilik çift terapisi ünvanını almaya hak kazandım.
- PSİKOTERAP-İST eğitim ve danışmanlık merkezinde Dr. Mehmet Karav’dan Temel ve İleri Hipnoz, Cinsel Hipnoterapi, çocuklarda ve bağımlılıkta hipnoz uygulamaları eğitimlerini aldım. Sınava hazırlanan öğrencilerle motivasyon arttırımı üzerine hipnoz terapisi eşliğinde çalışmalarda bulundum. Vajinismus hastaları görerek onlara yardımcı oldum.
-2018 yılından itibaren kariyerine Londra’da devam etmekteyim. Orada Kadın Sünneti Farkındalığı, Gençlik Ruh Sağlığı İlkyardımı ve çocuk bakımı eğitimlerini aldım. Londra Türk Öğretmenler Derneği yönetici kadrosunda olup Türk okullarında yapılan projelere destek vermekteyim, ayrıca aile içi şiddete uğrayan kadınlarla ilgilenen İMECE Kadın Merkezinde ve NAFSİYAT Kültürler Arası Terapi  Merkezinde gönüllü olarak çalıştım.
-2020 Şubat ayında katıldığım "Brief Solution Focused Therapy" (Çözüm Odaklı Kısa Terapiler) ve
-2020 Mart ayında aldığım "Trauma and EMDR Therapy" (Travma ve EMDR Terapisi) nin workshopuyla edinilen bilgilerin seanslara nasıl uygulandığına dair bilgiler edindim.
-Dünyaca pandemiyi yaşadığımız şu günlerde hem danışanlarımıza yardımcı olmak hem de kendi iç dünyamızı zenginleştirmek adına online eğitimlere katılmaktayım.

Sunulan Hizmetler

 • Corona Covid19 ile Mücadele

  60.00 ₺

  30 dakika

  Randevu Alınız
 • Mesaj İle Danışma

  16 Seans tamamlanmış

  Görüntülü konuşma tercih etmediğiniz ve sesinizi de o an kullanmak istemediğinizde sadece mesajlaşarak hizmetten yararlanabilirsiniz.

  100.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Sesli Görüşme İle Danışma

  3 Seans tamamlanmış

  Yorulmuş olduğunuz bir gün sonunda ya da görüntü ne kadar önemli ki dediğiniz ve hazırlık yapmak istemediğiniz bir anda görüntülü konuşma yolunu seçmeyip sadece konuşarak danışmanlık hizmeti almanızı sağlar.

  120.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Bireysel Danışmanlık

  2 Seans tamamlanmış

  Bireysel danışmanlık amaçları gereğince; kişinin gizil güçlerini farkederek kendini daha iyi tanımasını, bireyin kendine güvenini arttırarak hayata dair daha sağlıklı kararlar alabilmesini, yaşanılan sorunlarla mücadele ederek üstesinden gelebilmesini ve olaylara bakış açısını geliştirerek gerektiğinde tutumunu değiştirebilmesini, kendini gerçekleştirebileceği koşulların oluşmasında yardımcı olabilmeyi hedefler.

  200.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Evlilik-Çift Terapisi

  Günlük yaşantımızda kendimizle kavga ettiğimiz, basit meselelerden dolayı arkadaşlarımızla aramızın bozulduğu hallere tanık olmuşluğumuz vardır. Tüm bunlar yaşanırken iki insanın aynı evin içinde birlikte yaşama kararını almasıyla oluşabilecek sorunlar kaçınılmazdır. Ve bu sürecin yaşanması kadar doğalı yoktur. İnsanın kendiyle olan ilişkisi bu kadar karmaşık iken “benden biz olabilmeyi” yaratmak elbetteki sancılı olacaktır.Burada unutulmaması gereken her ilişki ya da evliliğin kendine özgü ve özel oluşudur.

  250.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Cinsel Terapi

  1 Seans tamamlanmış

  Toplumca tabulaştırılan cinsellik kavramını ve beraberinde getirdiği sorunları birlikte çözümleyerek keşfedebiliriz. Cinsel terapi seanslarına çift olarak katılım genel olarak esas olup, seansın ilerleyişine bağlı olarak bazen partnerleri tek olarak da görmek isteyebiliriz.

  300.00 ₺

  60 dakika

  Randevu Alınız
 • Mesaj ile danışma paketi (5seans)

  2 Seans tamamlanmış

  Normalde mesaj ile danışma süresi çok çabuk geçmekte olup, bu paket sayesinde 1 saatten sonra geriye kalan seanslarınızı sonrasında devam ettirme imkanınız doğacaktır.

  300.00 ₺

  150 dakika

  Randevu Alınız
 • Sesli Görüşme ile Danışma Paketi (5 seans)

  50 dakikayı geçen sesli danışmalar için bu seçenek zaman ve maddi açıdan avantaj sağlar.

  500.00 ₺

  250 dakika

  Randevu Alınız
 • Anorgazmi (Orgazm olamama) 5seans

  Orgazm 'keyif, haz alma hali' dir. Cinsel uyarılma evresinden sonra (sevişme öncesi partneri çıplak olarak görme, tatma, dokunma, işitme...)oluşan cinsel hazzın en tepe noktasının olamaması durumu anorgazmi olarak adlandırılır.

  1250.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Bireysel Danışmanlık (12 seans)

  En çok merak edilen ve sorulan; problemin ne kadar sürede çözüme kavuşacağıdır. Danışmanlık oturumlarının uzunluğu kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Kişinin iç dünyasının yoğunluğu, seansa katılımı ve göstermiş olduğu direncin şiddeti, seans esnasında beklenmedik ve karşılaşılabilen farklı durumların ortaya çıkması seansların kısalması ya da uzamasına sebebiyet verebilir.Bu paket ile hem zamandan kazanmış olacak hem de daha az ödeme yapmış olacaksınız.

  1500.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Evlilik ve Çift Terapisi (10 seans)

  Seanslarınızın devamlılığını sağlayarak ilişkinize daha geniş kapsamda bakmanıza yardımcı olacaktır. 

  1600.00 ₺

  60 dakika

  Randevu Alınız
 • Kadınlarda Cinsel İsteksizlik (10 seans)

  Bireyin cinsel işleve sahipken cinselliğe karşı negatif bir tutum içerisinde olma durumudur. Herkeste cinsellik dürtüsü vardır ve bu isteksizliğe sebep olan nedir?

  2500.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Vajinismus (12 seans)

  Sağlıklı bir cinsel yaşam kendini tanımakla başlar. Cinselliği yaşarken de en sık karşılaşılan durumlardan birisi 'cinsel ilişki öncesi bilinçaltından kaynaklanan birtakım korku ve sıkıntılardan dolayı kişinin alt periner kaslarının istemsiz bir şekilde kasılması sonucu cinsel birlikteliğin gerçekleşememesi' durumudur. Yaşanırken en korkunç olay gibi görünüp hayatınızı sekteye uğratsa da doğru terapi yöntemi ile hayatınızdan kabus olmaktan çıkar.

  3000.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Prematüre Ejekülasyon (Erken Boşalma) 12 seans

  Erkeğin boşalma işlevinin süresi, kadının orgazmından sonra ise ortada bir sorun oluşmamaktadır. Çünkü her iki taraf da istediği hazzı yakalamış ve bu beraberlik her iki taraf için de kazançlı bir şekilde tamamlanmış olur. Eğer erkek boşalma sürecini kontrol edemiyor ve bu boşalma süreci partnerinden önce ise ortada bir boşalma kontrolsüzlüğü problemi veya erken boşalma sorunu var olarak tanımlayabiliriz.

  3000.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Cinsel Terapi Paketi (10 seans)

  Sadece ülkemizde olduğunu saldığımız ancak dünyanın her yerinde cinsellik ne kadar çok yaşamak istenilse de konuşulmaktan çekinildiği bir tabu konumunda. Aklınıza takılan cinselliği birlikte konuşabiliriz.

  3000.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Problemi) 15 seans

  ED; cinsel aktiviteyi sonlandırmak için gerekli ereksiyonu sağlayamama ya da sürdürememe olarak tanımlanır.

  3750.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Gönüllü Nafsiyat Intercultural Therapy Centre

  2019- İstanbul Türkiye

  Londra'da 20 den fazla dilde kültürler arası terapi hizmeti sunan bu kurumda, danışanların hizmetten yararlanmadan önce yapılması gereken işlemlerinde yardımcı oluyor, dil gelişimime katkıda bulunuyorum.

 • Gönüllü IMECE Women's Centre

  2018- İstanbul Türkiye

  Londradaki aile içi şiddet gören kadınlarımızın, psikolojik danışma hizmetinden ve yabancı dil gerektiren tavsiye/mektup işlemlerinden yararlandığı merkezde gözlem yaparak gönüllülüğün gerektirdiği işlemleri yürütmekteyim.

 • Halkla İlişkiler Temsilcisi Londra Türk Öğretmenler Derneği

  2018- İstanbul Türkiye

  Londrada bulunan Türk ve Kıbrıslı Türk öğrencilerin eğitim hayatının nabzı tutularak, zaman zaman Başkonsolos ve Büyükelçiliğe yapılan ziyaretlerle Türk okullarındaki projelere destek vermekteyiz.

 • Rehber Öğretmen Şehit Öğretmen Mehmet Fidan İlkokulu İstanbul-Ataşehir

  2015-2019 İstanbul Türkiye

  Anasınıfı ve ilkokul bölümünde bulunan öğrencilerin akademik, bilişsel, sosyal ve duygusal alanlarda gelişimlerini gözlemleyerek öğrenme güçlüğü yaşayan öğrencilere ve ailelerine psikolojik desteklerde bulundum.

 • Rehber Öğretmen Muş Yavuz Selim Ortaokulu

  2012-2015 İstanbul Türkiye

  Ortaokul,İlkokul ve anasınıfı kademelerindeki öğrencilerin gelişimlerine bağlı olarak sınav kaygısını azaltma, öfke kontrolü, zorbalık gibi konularda öğrenci ve velileriyle çalışmalar yürüttüm.

Eğitim

 • Yeditepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı 10.09.2007 - 11.06.2012

  Lisans

  Diploma Yüklendi

Sertifikalar & Seminerler

 • Teröpatik Kartlar Eğitimi (Life Psikolojik Danışmanlık Merkezi) 07.06.2020

  Kartların terapide kullanımı

  Sertifika Yüklendi

 • CİSED Webinarları (8-29-30 Nisan/1-12-13-18-19-21-26 Mayıs) 26.05.2020

  -Anorgazmi -Psikodinamik Yaklaşımla Seks Yapma Korkusu -Erkek Cinselliğine Sistemik Yaklaşım -Cinsel İşlev Bozukluğuna Multidisipliner Yaklaşım -Kadın Neden Seksi Arzulamaz -Kadın Orgazmının Sırları -Kadim Sözlerle Terapi Psikofelsefe -Aşk ve Şehvete Dair -Mutlu Evliliklerin ve İlişkilerin Kadim Sırları -Freud Okumaları

 • Prof. Dr. Mücahit Öztürk ile Webinarlar (4-6-11-13-18 Mayıs) 18.05.2020

  -Çocuklarda Psikiyatrik Bozuklukların Sınıflandırılması, Nedenleri ve Klinik Görüşme Teknikleri -Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Klinik Çeşitlilik ve Tedavi İlkeleri -Çocuklarda Dürtüsellik ve Karşıt Gelme Bozukluğu -Özgül Öğrenme Bozuklukları, Disleksi Disografi Diskalkuli -Otizm, Asperger Bozukluğu, Belirtiler, Erken Tanı, Tedavi

 • Masal Terapisi Eğitimi 1. Oturum (Life Psikolojik Danışmanlık Merkezi) 16.05.2020

  Amaç ve Yöntemleri

 • Psikoistanbul Webinarı Salgın Günlerinde İlişkiler 16.05.2020

  İlişkiler Üzerine

 • Anne Baba Okulu Webinarı Kalkedon Psikoloji (11-12-13-14-15 Mayıs) 15.05.2020

  -Çocuğa Sorumluluk Kazandırmanın Yolları -Çocuklarda Pozitif Disiplin ve Sağlıklı Sınırlar - Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin Sırları -Ergenlik Dönemi ve Gençlerle Sağlıklı İletişim Kurmak -Çocuklarda Mahremiyet

  Sertifika Yüklendi

 • Çocuk Resimleri Analizi ve Yorumlama Eğitimi 1. Modül (Life Psikolojik Danışmanlık Merkezi) 15.05.2020

  Çocuk Resimleri Yorumlama

 • Evlilik Okulu Webinarı Kalkedon Psikoloji (4-5-6-7-8 Mayıs) 08.05.2020

  -Aile ve Evlilik Bağları -Evlilikte Doğru Bilinen Yanlışlar -Evlilikte Yaşanan Çatışmaların Yönetilmesi -“Konuşamıyoruz Bile” Çiftlerde Sağlıklı İletişimin Sırları -Kavga Sonrası Diyalog Kurabilmenin Yolları -Eski İletişim Şekillerimiz Yerine Yeni Yollar Denemek

 • TEGEP Webinarları (21-30 Nisan) 30.04.2020

  -Corona Gündemi ile Eğitim ve Gelişim Profesyonelinin Sorumlulukları - Psikolojik Sağlamlıkla İç Gücümüzü Artırmak

 • Travma Sonrası Stres Bozukluğunun Nörobiyolojisi Webinarı (Prof. Dr. Öget Öktem Tanör) 20.04.2020

  Travma geçiren ve PTSD yaşayan beynin aktivasyonu

 • Bütüncül Psikoterapi ile Travma, İşgal ve İstismar 15.04.2020

  Kişilik özelliklerinin pandemi üzerinden açıklanışı, yas süreçleri

 • EMDR Travma İyileştirme Grubu ile Travma Perspektifinden Corona virüs 15.04.2020

  Travma, rahatlama egzersizi ve son dönem araştırmaları

 • Dr. Mehmet Karav ile Hipnoterapi 15.04.2020

  Hipnoz ve hipnoterapi

 • Korona virüs karşısında kurban mısın kahraman mı? (Türkçe Terapi) 09.04.2020

  Pandemi günlerine farklı bakış açısı

 • Uzman Psikolog Özden Öz Uslu ile Covid-19 Günlerinde Dünya 08.04.2020

  Çocuklarla iletişim

 • Aile İçi İletişim (Doğan Cüceloğlu) 08.04.2020

  Ebeveynlerin Çocuklarla İletişim Şekli

 • Trauma and EMDR Therapy 24.03.2020

  Travma, isleyisi, tedavi yontemleri, guvenli alan olusturma

  Sertifika Yüklendi

 • Brief Solution Focused Therapy 26.02.2020

  Temel İlke ve Tedavi Yöntemleri

 • Youth Mental Health First Aid 25.02.2019

  Panik atak, depresyon ve intihar durumlarında gençlere psikolojik destek verme anında yaklaşım metodları

 • Childcare 14.02.2019

  Çocukların gelişim dönemleri, güvenlik,beslenme,oyun çeşitleri,çocuk kitapları

  Sertifika Yüklendi

 • Female Genital Mutilation Awareness 07.12.2018

  Kadın sünneti nedir, yöntemler, zararları, önleme metodları

 • Özel Yetenekli Bireylerin Belirlenmesi Yöntem ve Teknikleri 30.03.2017

  Özel yeteneklilerde destek eğitim projesi

  Sertifika Yüklendi

 • Cinsel Hipnoterapi, Çocuklarda Hipnoz Uygulamaları ve Bağımlılıkta Hipnoz 20.11.2016

  Vajinismus, çocuklarda alt ıslatma, motivasyon arttırımı ve sigara bağımlılığında hipnoz uygulamaları

  Sertifika Yüklendi

 • Temel Hipnoz ve İleri (Regresyon) Hipnoz Eğitimi 06.11.2016

  Hipnoz uygulamaları

  Sertifika Yüklendi

 • Evlilik-Çift Terapisi Eğitimi 28.02.2016

  Benden biz olabilme, bunun getirileri ve yaşanılanlarla mücadele

  Sertifika Yüklendi

 • Cinsel Terapi Eğitimi 27.12.2015

  Cinsellik nedir, hayatımızdaki yeri, buna dair yaşanılan sorunlar ve çözüm yöntemleri

  Sertifika Yüklendi

 • Bağımlılıkla Mücadele Kursu (TBM) 22.05.2015

  Bağımlılığın sebep ve sonuçları, madde kullanımı, tv-internet bağımlılığı , önleme yöntemleri, yapılan çalışmalar ve istatistikler

 • 12. Cinsel Sağlık Sempozyumu "Zamanın Ruhu ve Eros" 26.10.2014

  Aşk, erotizm,uygarlık,libido,eros,cinsellik,erkeklerde cinsel isteksizlik,cinsel işlev bozukluklarında EFT ve hipnoz uygulamaları, sinematerapi,cinsel sorunlara ürolojik yaklaşım,cinsel işlev bozukluklarında kullanılan testler, aldatma ve aldatılma, kadınlarda cinsel isteksizlik,ergenlerde cinsellik,cinselliği keşfetmenin yolları, ergenlerde kafa karışıklığı nelere yol açar

  Sertifika Yüklendi

 • WISC-R Zeka Testi Uygulayıcılığı 28.09.2014

  Zeka Testleri nelerdir, WISC-R IN tarihi ve kullanım şekli

 • Okullarda Karşılaşılan Sorunlar Ve Çözümleri 24.09.2014

  Okulların tüm kademelerindeki öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik yapılan uygulamalar ve karşılaşılan sorunların çözümleri

  Sertifika Yüklendi

 • Kadın Hakları ve Çocuk Gelinler Eğitimi (Sabancı Vakfı Destekli) 28.03.2014

  Dünyada kadın, kadın hakları, kadın ve cinsellik, Türkiyede kadının yeri

 • 13. Rehberlik Sempozyumu "Eğitimden Yansıyanlar" 05.03.2011

  Gelişen insanı daha iyi anlamak, oyun terapisi,akademik danışmanlık,nöropsikolojik okul modeli

 • 3. Uygulamalı Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi 10.12.2010

  PDR'de etkili uygulamalar, Türkiye'de psikolojik danışmanlık eğitimi,evlilik öncesi ilişki geliştirme programı, pozitif psikoterapi yaklaşımı,kaygı ve tükenmişlik, ergenler ve cinsellik, DEHB

 • 7. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi 16.08.2010

  Güncel yaşamda Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik uygulamaları

  Sertifika Yüklendi

 • Yaratıcı Drama Eğitimi 10.01.2010

  Yaratıcı dramanın tarihçesi, uygulama şekilleri, grup etkinliklerinde ısınma oyunları

 • 4. Ulusal Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sempozyumu 14.11.2009

  Üniversitelerde Önleyici Çalışmalar

 • LGBTİ Sempozyumu 08.04.2009

  Ailelerin tecrübeleri

Yorumlar

 • Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün DeryaTosun Rating: 5 out of 5 Eda Hanım,her zaman içten ,zarif ve zeki yaklaşımlarıyla öncelikle değerli olduğumu hissettirdi.Her insanın duygu ve düşünceleriyle yargılanmadan varolabilme isteğine,hakkına saygılı tavrı zor zamanlarımı atlatabilmeme büyük katkı sağladı.Geriye dönüp baktığımda hala onun gülen yüzü ,zekası ve candan oluşu gözümün önünde beliriveriyor.iyiki hayatımdasınız,danışanımsınız,teşekkür ediyorum...
  Online Psikolog | Online Terapi

  D****T****

  Danışan 18 Haziran 2020 12:28 Eda Hanım,her zaman içten ,zarif ve zeki yaklaşımlarıyla öncelikle değerli olduğumu hissettirdi.Her insanın duygu ve düşünceleriyle yargılanmadan varolabilme isteğine,hakkına saygılı tavrı zor zamanlarımı atlatabilmeme büyük katkı sağladı.Geriye dönüp baktığımda hala onun gülen yüzü ,zekası ve candan oluşu gözümün önünde beliriveriyor.iyiki hayatımdasınız,danışanımsınız,teşekkür ediyorum...

 • Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün GunsuSakallioglu Rating: 5 out of 5 Şu son günlerde terapiye en ihtiyaç duyduğum zamanda Eda hanım ile tanıştım. Kendisi çok iyi bir dinleyici. Gerçekten çok rahatladım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Online Psikolog | Online Terapi

  G****S**********

  Meslektaş 17 Nisan 2020 13:03 Şu son günlerde terapiye en ihtiyaç duyduğum zamanda Eda hanım ile tanıştım. Kendisi çok iyi bir dinleyici. Gerçekten çok rahatladım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün SeydaTemel Rating: 5 out of 5 Eda hanımla 3 seans hipnoz terapisi yaptık. Her seans sonunda kendimi bana kuşlar gibi hafif hissettirdiği için çok teşekkür ederim. Pozitif enerjisinin benim gibi tüm danışanlarına bulaşması ümidiyle iyi seanslar.
  Online Psikolog | Online Terapi

  S****T****

  Danışan 14 Nisan 2020 08:37 Eda hanımla 3 seans hipnoz terapisi yaptık. Her seans sonunda kendimi bana kuşlar gibi hafif hissettirdiği için çok teşekkür ederim. Pozitif enerjisinin benim gibi tüm danışanlarına bulaşması ümidiyle iyi seanslar.

 • Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün Dondu Arikan Rating: 5 out of 5 Eda hanimdan aldigim bireysel destekle yasadigim sorunun ustesinden gelmek daha kolay ve hizli oldu. Zorlu surecinizde yalniz olmak zorunda degilsiniz isin uzmanindan destek alin. Kesinlikle Eda hanimi tavsiye ederim. Bir kez daha tesekkuler Eda hanim.
  Online Psikolog | Online Terapi

  D****A*****

  Danışan 14 Nisan 2020 08:16 Eda hanimdan aldigim bireysel destekle yasadigim sorunun ustesinden gelmek daha kolay ve hizli oldu. Zorlu surecinizde yalniz olmak zorunda degilsiniz isin uzmanindan destek alin. Kesinlikle Eda hanimi tavsiye ederim. Bir kez daha tesekkuler Eda hanim.

 • Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün ErdemONUR Rating: 5 out of 5 Dikkat ettiğim hususlardan birisi konuşma tarzı diksiyonu ve akıcılığı. Eda hanım bu konuda oldukça başarılı bana göre. Ayrıca verdiği tavsiyeler için de çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
  Online Psikolog | Online Terapi

  E****O***

  Danışan 08 Nisan 2020 17:12 Dikkat ettiğim hususlardan birisi konuşma tarzı diksiyonu ve akıcılığı. Eda hanım bu konuda oldukça başarılı bana göre. Ayrıca verdiği tavsiyeler için de çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

 • Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün şenayPoyraz Rating: 5 out of 5 Eda hanıma çok teşekkür ederim verdiği tavsiyeleri uygulamaya koymaya çalışacağım ve en kısa zamanda Eda hanım sayesinde toparlayacağım
  Online Psikolog | Online Terapi

  ş****P*****

  Danışan 29 Mart 2020 13:48 Eda hanıma çok teşekkür ederim verdiği tavsiyeleri uygulamaya koymaya çalışacağım ve en kısa zamanda Eda hanım sayesinde toparlayacağım

 • Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün ŞenayPoyraz Rating: 5 out of 5 Eda hanıma çok teşekkür ederim verdiği tavsiyeleri uygulamaya koymaya çalışacağım umarım tekrar görüşmeye ihtiyaç duyduğum zaman daha iyiyim diyerek başlamayı istiyorum
  Online Psikolog | Online Terapi

  Ş****P*****

  Danışan 27 Mart 2020 17:27 Eda hanıma çok teşekkür ederim verdiği tavsiyeleri uygulamaya koymaya çalışacağım umarım tekrar görüşmeye ihtiyaç duyduğum zaman daha iyiyim diyerek başlamayı istiyorum

 • Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün Sinancengiz Rating: 5 out of 5 Eda hanım a çok teşekkür ederim gerçekten bana çok yardımcı oldu terapi almak istiyen herkese tavsiye ederim
  Online Psikolog | Online Terapi

  S****c*****

  Danışan 23 Şubat 2020 18:15 Eda hanım a çok teşekkür ederim gerçekten bana çok yardımcı oldu terapi almak istiyen herkese tavsiye ederim

 • Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün İbrahimÖzkul Rating: 5 out of 5 Eda hocam ile çalışmak gerçekten çok güzel sizi dinlemesi ve realist yorumları ile sizi yönlendirmesi hayatınızı olumlu yönde etkiliyor . Herkese tavsiye ederim .
  Online Psikolog | Online Terapi

  İ******Ö****

  Danışan 11 Aralık 2019 18:24 Eda hocam ile çalışmak gerçekten çok güzel sizi dinlemesi ve realist yorumları ile sizi yönlendirmesi hayatınızı olumlu yönde etkiliyor . Herkese tavsiye ederim .Uzmanımız için yorumunuzu gönderin

Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.