Türkçe Terapi
Online Psikolog | Türkçe Terapi Eda Keleş Algün Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Türkçe Terapi Eda Keleş Algün
London, Türkiye

   UTC+01:00

Psikolojik Danışman Eda Keleş Algün

Female
Çevrimdışı
"Psikoloji"

Ücretler

30 dakika
45.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

En düşük saatlik ücret
60.00 ₺

Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

-Eğitim hayatım Türkiye’nin çeşitli illerinde geçti ve Yeditepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında lisans eğitimimi tamamladım.
-Bölümde okurken özel ve devlete bağlı okullarda ve rehberlik araştırma merkezlerinde staj yaparak özel gereksinimli öğrencileri gözlemleyip uygulanan test ve çalışma tekniklerini öğrenme, onlarla bireysel ve grup danışmanlığı pratiği yapabilme imkanı buldum. WISC-R zeka testi eğitimini tamamlayarak uygulama hakkını elde ettim.  Dr. Nevin Dölekten Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimi aldım.
 -3 ay boyunca Üsküdar Aile Mahkemesinde görülen davalara katılarak boşanmak üzere olan çiftlerin psikolojik danışmanlarla seanslarına katıldım.
-LGBTI (lezbiyen, gay, biseksiel, transseksüel,interseksüel) bireylerinin mücadelesini  gözönünde tutarak sempozyumlarına katıldım ve çocukları gay olan annelerin tecrübelerine tanık oldum.  
-YÖRET’te (Yüksek Öğretimde Rehberliği Tanıtma ve Rehber Yetiştirme Vakfı) 40 saat Yaratıcı Drama Eğitimi aldım. Halen vakfın üyesiyim.
-TEGV’de (Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı) öğrencilerle ilgilendim ve klüp aktiviteleri, insan hakları atölyeleri ve eğlenerek öğrenmeyi amaçlayan eğitim programlarında gönüllü oldum.
- Ankara, İstanbul ve Samsun’da önleyici rehberlik, psikolojik danışmanlıkta uygulamalar konulu PDR kongrelerine ve CİSED’in (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) cinsel sağlık sempozyumuna katıldım.  
 
-2012-2018 yılları arasında  Muş ve İstanbul’da bulunan devlet okullarında  rehber öğretmen olarak görev yaptım. Sabancı Vakfı destekli Kadın hakları ve Çocuk Gelinler adlı  7 aylık eğitim aldım ve okullarda bununla ilgili seminer düzenledim, uygulamalarda bulundum. Bağımlılıkla  Mücadele eğitimine katıldım.
  
-“Gelecek İçin Sen de Bir Kitap Getir” sloganıyla başlayan sosyal sorumluluk projesinde yer aldım, böylece 25 köy okuluna kütüphane yapımı sağlandı.
 -Muş’ta bulunan okulun 5-10 yaş aralığındaki öğrencilerle “soyut kavramın öğrenilmesi” konusunda çalışmalar düzenleyerek, “Ben 5 Kere İyilik Yaptım” adlı kitabın oluşumunda katkıda bulundum.
-CİTEB’ten (Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsü) 180 saatlik Cinsel Terapi ve Evlilik Çift Terapisi eğitimi alarak cinsel terapist ve evlilik çift terapisi ünvanını almaya hak kazandım.
- PSİKOTERAP-İST eğitim ve danışmanlık merkezinde Dr. Mehmet Karav’dan Temel ve İleri Hipnoz, Cinsel Hipnoterapi, çocuklarda ve bağımlılıkta hipnoz uygulamaları eğitimlerini aldım. Sınava hazırlanan öğrencilerle motivasyon arttırımı üzerine hipnoz terapisi eşliğinde çalışmalarda bulundum. Vajinismus hastaları görerek onlara yardımcı oldum.
-2018 yılından itibaren kariyerine Londra’da devam etmekteyim. Orada Kadın Sünneti Farkındalığı, Gençlik Ruh Sağlığı İlkyardımı ve çocuk bakımı eğitimlerini aldım. Londra Türk Öğretmenler Derneği yönetici kadrosunda olup Türk okullarında yapılan projelere destek vermekte, ayrıca aile içi şiddete uğrayan kadınlarla ilgilenen İMECE Kadın Merkezinde ve NAFSİYAT Kültürler Arası Terapi  Merkezinde gönüllü olarak çalışmaktayım.

Sunulan Hizmetler

 • Mesaj İle Danışma

  5 Seans tamamlanmış

  Görüntülü konuşma tercih etmediğiniz ve sesinizi de o an kullanmak istemediğinizde sadece mesajlaşarak hizmetten yararlanabilirsiniz.

  60.00 ₺

  30 dakika

  Randevu Alınız
 • Sesli Görüşme İle Danışma

  Yorgun olarak geçirdiğiniz bir gün sonunda ya da görüntü ne kadar önemli ki dediğiniz ve hazırlık yapmak istemediğiniz bir anda görüntülü konuşma yolunu seçmeyip sadece mesajlaşarak danışmanlık hizmeti almanızı sağlar.

  120.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Bireysel Danışmanlık

  Bireysel danışmanlık amaçları gereğince; kişinin gizil güçlerini farkederek kendini daha iyi tanımasını, bireyin kendine güvenini arttırarak hayata dair daha sağlıklı kararlar alabilmesini, yaşanılan sorunlarla mücadele ederek üstesinden gelebilmesini ve olaylara bakış açısını geliştirerek gerektiğinde tutumunu değiştirebilmesini, kendini gerçekleştirebileceği koşulların oluşmasında yardımcı olabilmeyi hedefler.

  150.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Evlilik-Çift Terapisi

  Günlük yaşantımızda kendimizle kavga ettiğimiz, basit meselelerden dolayı arkadaşlarımızla aramızın bozulduğu hallere tanık olmuşluğumuz vardır. Tüm bunlar yaşanırken iki insanın aynı evin içinde birlikte yaşama kararını almasıyla oluşabilecek sorunlar kaçınılmazdır. Ve bu sürecin yaşanması kadar doğalı yoktur. İnsanın kendiyle olan ilişkisi bu kadar karmaşık iken “benden biz olabilmeyi” yaratmak elbetteki sancılı olacaktır.Burada unutulmaması gereken her ilişki ya da evliliğin kendine özgü ve özel oluşudur.

  180.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Cinsel Terapi

  Toplumca tabulaştırılan cinsellik kavramını ve beraberinde getirdiği sorunları birlikte çözümleyerek keşfedebiliriz. Cinsel terapi seanslarına çift olarak katılım genel olarak esas olup, seansın ilerleyişine bağlı olarak bazen partnerleri tek olarak da görmek isteyebiliriz.

  280.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Anorgazmi (Orgazm olamama) 5seans

  Orgazm 'keyif, haz alma hali' dir. Cinsel uyarılma evresinden sonra (sevişme öncesi partneri çıplak olarak görme, tatma, dokunma, işitme...)oluşan cinsel hazzın en tepe noktasının olamaması durumu anorgazmi olarak adlandırılır.

  1250.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Bireysel Danışmanlık (12 seans)

  En çok merak edilen ve sorulan; problemin ne kadar sürede çözüme kavuşacağıdır. Danışmanlık oturumlarının uzunluğu kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Kişinin iç dünyasının yoğunluğu, seansa katılımı ve göstermiş olduğu direncin şiddeti, seans esnasında beklenmedik ve karşılaşılabilen farklı durumların ortaya çıkması seansların kısalması ya da uzamasına sebebiyet verebilir.Bu paket ile hem zamandan kazanmış olacak hem de daha az ödeme yapmış olacaksınız.

  1500.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Kadınlarda Cinsel İsteksizlik (10 seans)

  Bireyin cinsel işleve sahipken cinselliğe karşı negatif bir tutum içerisinde olma durumudur. Herkeste cinsellik dürtüsü vardır ve bu isteksizliğe sebep olan nedir?

  2500.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Vajinismus (12 seans)

  Sağlıklı bir cinsel yaşam kendini tanımakla başlar. Cinselliği yaşarken de en sık karşılaşılan durumlardan birisi 'cinsel ilişki öncesi bilinçaltından kaynaklanan birtakım korku ve sıkıntılardan dolayı kişinin alt periner kaslarının istemsiz bir şekilde kasılması sonucu cinsel birlikteliğin gerçekleşememesi' durumudur. Yaşanırken en korkunç olay gibi görünüp hayatınızı sekteye uğratsa da doğru terapi yöntemi ile hayatınızdan kabus olmaktan çıkar.

  3000.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Prematüre Ejekülasyon (Erken Boşalma) 12 seans

  Erkeğin boşalma işlevinin süresi, kadının orgazmından sonra ise ortada bir sorun oluşmamaktadır. Çünkü her iki taraf da istediği hazzı yakalamış ve bu beraberlik her iki taraf için de kazançlı bir şekilde tamamlanmış olur. Eğer erkek boşalma sürecini kontrol edemiyor ve bu boşalma süreci partnerinden önce ise ortada bir boşalma kontrolsüzlüğü problemi veya erken boşalma sorunu var olarak tanımlayabiliriz.

  3000.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız
 • Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Problemi) 15 seans

  ED; cinsel aktiviteyi sonlandırmak için gerekli ereksiyonu sağlayamama ya da sürdürememe olarak tanımlanır.

  3750.00 ₺

  50 dakika

  Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Gönüllü Nafsiyat Intercultural Therapy Centre

  2019- İstanbul Türkiye

  Londra'da 20 den fazla dilde kültürler arası terapi hizmeti sunan bu kurumda, danışanların hizmetten yararlanmadan önce yapılması gereken işlemlerinde yardımcı oluyor, dil gelişimime katkıda bulunuyorum.

 • Gönüllü IMECE Women's Centre

  2018- İstanbul Türkiye

  Londradaki aile içi şiddet gören kadınlarımızın, psikolojik danışma hizmetinden ve yabancı dil gerektiren tavsiye/mektup işlemlerinden yararlandığı merkezde gözlem yaparak gönüllülüğün gerektirdiği işlemleri yürütmekteyim.

 • Halkla İlişkiler Temsilcisi Londra Türk Öğretmenler Derneği

  2018- İstanbul Türkiye

  Londrada bulunan Türk ve Kıbrıslı Türk öğrencilerin eğitim hayatının nabzı tutularak, zaman zaman Başkonsolos ve Büyükelçiliğe yapılan ziyaretlerle Türk okullarındaki projelere destek vermekteyiz.

 • Rehber Öğretmen Şehit Öğretmen Mehmet Fidan İlkokulu İstanbul-Ataşehir

  2015-2019 İstanbul Türkiye

  Anasınıfı ve ilkokul bölümünde bulunan öğrencilerin akademik, bilişsel, sosyal ve duygusal alanlarda gelişimlerini gözlemleyerek öğrenme güçlüğü yaşayan öğrencilere ve ailelerine psikolojik desteklerde bulundum.

 • Rehber Öğretmen Muş Yavuz Selim Ortaokulu

  2012-2015 İstanbul Türkiye

  Ortaokul,İlkokul ve anasınıfı kademelerindeki öğrencilerin gelişimlerine bağlı olarak sınav kaygısını azaltma, öfke kontrolü, zorbalık gibi konularda öğrenci ve velileriyle çalışmalar yürüttüm.

Eğitim

 • Yeditepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı 10.09.2007 - 11.06.2012

  Lisans

  Diploma Yüklendi

Sertifikalar & Seminerler

 • Youth Mental Health First Aid 25.02.2019

  Panik atak, depresyon ve intihar durumlarında gençlere psikolojik destek verme anında yaklaşım metodları

 • Childcare 14.02.2019

  Çocukların gelişim dönemleri, güvenlik,beslenme,oyun çeşitleri,çocuk kitapları

 • Female Genital Mutilation Awareness 07.12.2018

  Kadın sünneti nedir, yöntemler, zararları, önleme metodları

 • Özel Yetenekli Bireylerin Belirlenmesi Yöntem ve Teknikleri 30.03.2017

  Özel yeteneklilerde destek eğitim projesi

  Sertifika Yüklendi

 • Cinsel Hipnoterapi, Çocuklarda Hipnoz Uygulamaları ve Bağımlılıkta Hipnoz 20.11.2016

  Vajinismus, çocuklarda alt ıslatma, motivasyon arttırımı ve sigara bağımlılığında hipnoz uygulamaları

  Sertifika Yüklendi

 • Temel Hipnoz ve İleri (Regresyon) Hipnoz Eğitimi 06.11.2016

  Hipnoz uygulamaları

  Sertifika Yüklendi

 • Evlilik-Çift Terapisi Eğitimi 28.02.2016

  Benden biz olabilme, bunun getirileri ve yaşanılanlarla mücadele

  Sertifika Yüklendi

 • Cinsel Terapi Eğitimi 27.12.2015

  Cinsellik nedir, hayatımızdaki yeri, buna dair yaşanılan sorunlar ve çözüm yöntemleri

  Sertifika Yüklendi

 • Bağımlılıkla Mücadele Kursu (TBM) 22.05.2015

  Bağımlılığın sebep ve sonuçları, madde kullanımı, tv-internet bağımlılığı , önleme yöntemleri, yapılan çalışmalar ve istatistikler

 • 12. Cinsel Sağlık Sempozyumu "Zamanın Ruhu ve Eros" 26.10.2014

  Aşk, erotizm,uygarlık,libido,eros,cinsellik,erkeklerde cinsel isteksizlik,cinsel işlev bozukluklarında EFT ve hipnoz uygulamaları, sinematerapi,cinsel sorunlara ürolojik yaklaşım,cinsel işlev bozukluklarında kullanılan testler, aldatma ve aldatılma, kadınlarda cinsel isteksizlik,ergenlerde cinsellik,cinselliği keşfetmenin yolları, ergenlerde kafa karışıklığı nelere yol açar

  Sertifika Yüklendi

 • WISC-R Zeka Testi Uygulayıcılığı 28.09.2014

  Zeka Testleri nelerdir, WISC-R IN tarihi ve kullanım şekli

 • Okullarda Karşılaşılan Sorunlar Ve Çözümleri 24.09.2014

  Okulların tüm kademelerindeki öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik yapılan uygulamalar ve karşılaşılan sorunların çözümleri

  Sertifika Yüklendi

 • Kadın Hakları ve Çocuk Gelinler Eğitimi (Sabancı Vakfı Destekli) 28.03.2014

  Dünyada kadın, kadın hakları, kadın ve cinsellik, Türkiyede kadının yeri

 • 13. Rehberlik Sempozyumu "Eğitimden Yansıyanlar" 05.03.2011

  Gelişen insanı daha iyi anlamak, oyun terapisi,akademik danışmanlık,nöropsikolojik okul modeli

 • 3. Uygulamalı Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kongresi 10.12.2010

  PDR'de etkili uygulamalar, Türkiye'de psikolojik danışmanlık eğitimi,evlilik öncesi ilişki geliştirme programı, pozitif psikoterapi yaklaşımı,kaygı ve tükenmişlik, ergenler ve cinsellik, DEHB

 • 7. Ulusal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi 16.08.2010

  Güncel yaşamda Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik uygulamaları

  Sertifika Yüklendi

 • Yaratıcı Drama Eğitimi 10.01.2010

  Yaratıcı dramanın tarihçesi, uygulama şekilleri, grup etkinliklerinde ısınma oyunları

 • 4. Ulusal Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Sempozyumu 14.11.2009

  Üniversitelerde Önleyici Çalışmalar

 • LGBTİ Sempozyumu 08.04.2009

  Ailelerin tecrübeleri

YorumlarUzmanımız için yorumunuzu gönderin

Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.