Online Psikolog | Online Terapi | Uzm. Dr. Ümit Sertan  Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist profil sayfası ve uzmanlık alanları
 
Online Psikolog | Online Terapi Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist
Denizli, Türkiye

   UTC+03:00

Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist

Female
Çevrim Dışı
"Psikiyatri"

Danışan

290

Seans

1078

Ücretler


En düşük saatlik ücret
1600.00 ₺


Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

Psikiyatri uzmanı ve psikoterapistim.
Tıp fakültesini Uludağ Üniversitesinde okudum.
Psikiyatri uzmanlık eğitimini Gaziantep Üniversitesinden aldım. Mecburi hizmetimi Şanlıurfa'da yaptım.
Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalında Yrd. Doç. Dr. Olarak çalıştım.
Ulusal ve uluslararası birçok makale, proje ve çalışmalarda görev aldım. Ulusal ve uluslararası kongrelerde birçok sunum ve ödüllerim bulunmaktadır.
Psikiyatrik hastalıkların ve psikolojik sorunların tedavisinde psikoterapi ve ilaç tedavilerini kullanıyorum.
BDT (Bilişsel ve Davranışçı Terapiler) ve Şema Terapiyi öncelikle tercih ediyorum. 
EMDR, ACT, Farkındalık Terapisi ve Hipnoz da uygulayabildiğim terapi ve teknikler arasında.
İlaç tedavilerini de gerektiğinde terapiler ile bir arada ya da tek başına değerlendiriyorum.
Herkese sağlık, mutluluk, huzur diliyorum. 

Sunulan Hizmetler

Öfke Kontrolü

43 Seans tamamlanmış

Öfke kontrolü günümüz stresli yaşamında oldukça önemli. 
Bazen de içinde bulunduğumuz psikolojik durum, yaşadığımız olaylar da adeta sabrımızı ve tahammülümüzü azaltıyor ve gereksiz ve fazladan öfkelenebiliyoruz. 
Eskilerin dediği gibi ''Keskin sirke küpüne zarar''.
Öfke önce kendimizi sonra en yakınlarımızı etkiliyor.
Online Terapi ile öfkenizi kontrol edebilirsiniz. 

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

EMDR - Travma Terapisi

19 Seans tamamlanmış

Acı veren ve adeta unutmak istediğiniz kötü anı ve travmalarınızdan EMDR ile kurtulabilirsiniz. 
Travmalar bazen kaza, doğal afet gibi herkesle beraber başınıza gelmiş olabilir.
Bazen de işte, kişisel ilişkilerinizde ya da sosyal hayatta başınıza gelmiş olabilir.
Bazen şiddet, hakaret ya da kötü bir muameleye, taciz ya da saldırıya uğramış olabilirsiniz. 
Tüm bu travmatik anılardan EMDR ile kurtulabilirsiniz. 

1600.00 ₺

50 dakika

Randevu Alınız

Bireysel Psikoterapi - Danışmanlık

194 Seans tamamlanmış

Yaşadığınız sorunlar bir hastalık kadar şiddetli olmayabilir fakat yine de sizi rahatsız ediyor ve hayatınızı etkiliyor olabilir. Motivasyon sorunu, kararsızlık, ilişki ve iletişim sorunları hayatınızı etkileyen konularda bireysel destek ve yardım almayı düşünüyorsanız bu servisten faydalanabilirsiniz.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Anksiyete -Kaygı Bozuklukları -Panik Atak Terapisi

19 Seans tamamlanmış

Panik atak aniden ortaya çıkan şiddetli bir korku, endişe ve kötü bir şeyler olacağı beklentisi ile başlayan, bedensel birçok belirtinin eşlik ettiği ve kısa sürede en yüksek düzeyine ulaşan bir anksiyete/kaygı/korku nöbetidir. Panik ataklar için ilaç kullanmanıza ya da hayatınızı kısıtlamanıza gerek yok. Panik ataklar için Bilişsel Davranışçı Terapi oldukça etkili.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Sınav Kaygısı

11 Seans tamamlanmış

Sınavlar hayatımızın bir parçası ama kaygılı ve endişeli biriyseniz sınava hazırlık dönemi sizin için sıkıntı veren bir sürece dönüşebilir. Sınav için biraz kaygılanmak iyidir fakat kaygılar aşırı olduğunda dikkat dağılmaya başlar, odaklanma sorunları zamanla motivasyonu da bozabilir. Eğer sınavlara hazırlık dönemindeyseniz ve işler psikolojik açıdan yolunda gitmiyorsa birkaç seansla bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Depresyon Terapisi

62 Seans tamamlanmış

Depresyon sık görülen ruhsal bir bozukluk. Yaşam enerjisinin, motivasyonun ve isteğin çekildiği, hareketlerin ve hatta bazen zamanın yavaşladığı ve geçmek bilmediği bir durum. Bazen sinirlilik, iştahsızlık ya da aşırı yeme, bazen uykusuzluk ya da aşırı uyuma. Hafif ve orta düzey depresyonda psikoterapilerin en az ilaçlar kadar etkili olduğu bilimsel olarak da kabul edilmiş durumda. Ağır depresyonlarda ise ilaç vb. diğer tedavilere psikoterapi eklemek, hem yeni bir ilaç yükünü azaltmak hem de ilaçla düzelmeyen bazı belirtileri düzeltmek için önemli bir alternatif. Ayrıca psikoterapiler hastalığın tekrarlamasını engellemede ilaçlardan daha etkili.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Obsesif Kompulsif Bozukluk Terapisi

64 Seans tamamlanmış

OKB, Obsesif Kompulsif Bozukluk, takıntı hastalığı, vesvese hastalığı gibi bir çok ismi var. Biz istemediğimiz halde zihnimize gelen ve bizi rahatsız eden düşünce, bazen bir dürtü bazen de fotoğraf karesi gibi bir görüntü. Bazen bazı şeyleri sayarak yapmak, bazen defalarca elini, eşyaları vb yıkamak, bazen hastalık derecesinde etrafı eşyaları düzenlemekle uğraşmak, bazen kapıyı, ocağı, arabayı defalarca kontrol etmek... Liste uzayıp gidiyor. Ama herhangi biri artık hayatınızın ana işi haline gelmeden tedavi almanız gerekir. Biişsel davranışı terapi OKB'de de etkli.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Özgüven Eksikliği Terapisi

43 Seans tamamlanmış

''Özgüven eksikliği ??'' kişilerin kendini değerlendirdiğinde vardıkları bir sonuç olabiliyor. Fakat ok farklı durumları tanımlamakta kullanıyor insanlar. Yani herkeste farklı bir anlamı var. Önce durumu beraber gözden geçirip tanıyalı, sonra tanımlayalım ve sonra da bir yol haritası çıkaralım.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Sosyal Fobi Terapisi

25 Seans tamamlanmış

Eğer insanlarla iletişimde olduğunuz anlarda, gözler üzerimde, bana bakıyorlar, şimdi rezil olacağım diye düşünüyor ve beraberinde yüz kızarması, elde ve seste titreme ve hatta kekeleme ve bu belirtiler yüzünden yapacaklarınızı yap(a)mama başlamışsa sosyal fobiniz olabilir. Terapi ile sosyal fobinizin üstesinden gelebilirsiniz.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Vajinismus için Cinsel Terapi

1 Seans tamamlanmış

Kadınlarda cinsel ilişki sırasında cinsel bölgede kasılma ile ilişkiye girememe durumuna vajinismus denmekte. Sık görülen, öncelikle kişinin psikolojisini ve beraberinde aile hayatını olumsuz etkileyebilen bir durum. Kendiliğinden zamanla düzelir diye yıllarca ilişkiye giremeyen insanlar gördüm malesef. Cinsel terapiler ile rahatlıkla düzelebilen bir durum. Bazen 4-6 seans, bazen yaklaşık 10 seans sürebiliyor. Ama terapiden fayda görme oranı %90'larda.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Prematür Ejakülasyon için Cinsel Terapi

1 Seans tamamlanmış

Erkeklerde cinsel ilişkiye girmeden ya da girdikten hemen sonra oluşan ve kontrol edilemeyen boşalmaya erken boşalma denmekte. Boşalma erkeler için öğrenilmesi gereken ve kontrol edilebilen bir refleks. Cinsel tereapi ile erken boşalma sorunundan kurtulabilirsiniz.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

İlaç Tedavileri ve Danışmalığı

26 Seans tamamlanmış

Psikolojik ve psikiyatrik sorunlarda bazen ilaç tedavileri de gerekebilir. Terapiye ek olarak ya da tek başına ilaç tedavileri de tedavi sürecinde değerlendirilebilir. İlaç tedavileri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Uyku Bozuklukları Terapisi

4 Seans tamamlanmış

Uykuya dalamamak, gece uyku bölünmeleri, sabah erken uyanma, kabuslar, karabasan, uykuda yürüme ya da konuşma vb. pek çok uykuyla ilişkili problem sayılabilir. Uyku sorunları başka psikiyatrik bozuklukların bir belirtisi olabildiği gibi bazen de tek başına kendini gösterebiliyor. Ancak kaliteli bir uyku sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmaz. İlaç tedavilerinden once yapılabilecekler tabi ki var ve hatta bunlar yapılmadan hemen ilaç başlamak yanlış bir seçim olabilir.

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Telefon / Bilgisayar / Oyun Bağımlılığı

5 Seans tamamlanmış

Sanal bağımlılık olarak da tanımlayabileceğimiz, oyun, internet, sosyal medya, telefon ve bilgisayar bağımlılıkları teknolojinin yaygınlaşması ile gittikçe yaygınlaşıyor. Eğer bu sayılanların herhangi biri artık hayatınızda gereğinden fazla yer işgal ediyor ve artık hayatınızı kısıtlamaya ve diğer alanlardaki performansınızı bozmaya başlamışsa bununla ilgili danışmanlık alabilirsiniz. 

1600.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

Çift ve Aile Terapisi

116 Seans tamamlanmış

Eşler arasında iletişim, uyum, karşılıklı sevgi ve ilgi azalmaya; tartışmalar, çatışmalar ve küskünlükler artmaya başlamışsa aile danışmanlığı almanız gerekebilir. Ailede sorunlara neden olan bir çok neden olabilir. Kişisel ve iletişimle ilgili sorunlar, olaylara yapılan farklı yorumlar, iş, aile ve diğer çevresel sorunlar, baskı ve stres, eşlerdeki depresyon ve ya Panik / Anksiyete gibi psikolojik bozukluklar da aile ilişkisini olumsuz etkilyebilir. Önce durumu objektif bir şekilde tanımlamak ve sonra yapılacakları planlamak ve uygun bir yerden başlamak için aile terapisini öneririm. Bilişsel Davranışçı ve Sistemik Aile Terapisi, Çiftlere Şema Terapi , Duygu Odaklı Çift Terapisi temel çift aile terapisinde kullandığım terapi yöntemleridir.

2000.00 ₺

60 dakika

Randevu Alınız

Bireysel Terapi - 4 SEANS (PAKET)

99 Seans tamamlanmış

Bu servis ile 4 seanslık bir paket alarak düzenli bir terapi yapılandırması sağlayabilirsiniz.

6400.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Psikiyatri Uzmanı Özel Güney Adana Hastanesi, Özel Özülkü Tıp Merkezi

  2018-2018

  Halen bu iki merkezde hizmet vermeye devam ediyorum.

 • Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı

  2013-2016

  Öğretim üyesi

 • Uzman Dr. Ceylanpınar Devlet Hastanesi

  2012-2013

  Mecburi hizmet

 • Arş. Görevlisi Dr. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim dalı

  2008-2012

  Psikiyatri asistanı. Uzmanlık eğitimi

Eğitim

 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi 02.09.2001 - 10.01.2008

  Lisans

  Diploma Onaylandı

 • Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı 02.06.2008 - 30.08.2012

  Doktora

  Diploma Onaylandı

Sertifikalar & Seminerler

 • Introduction to Cognitive Therapy 25.04.2019

  Bilişsel Terapiye Giriş

 • Bilişsel Davranışçı Terapi 17.04.2019

  Bilişsel Davranışçı Terapi

 • 8. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi 20.04.2016

  Kongre Katılımı

  Sertifika Onaylandı

 • Normal ve Patolojik Yas: Ayırıcı Tanı ve Müdahale 25.11.2015

  Normal ve Patolojik Yas: Ayırıcı Tanı ve Müdahale

  Sertifika Onaylandı

 • 51. Ulusal Psikiyatri Kongresi 25.11.2015

  Kongre Katılımı

  Sertifika Onaylandı

 • IPS: The Mental Health Services Conferneces 08.11.2015

  Ruh Sağlığı Servisleri Konferansı

  Sertifika Onaylandı

 • 7. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi 15.04.2015

  Kongrede Konuşmacı

  Sertifika Onaylandı

 • 21. Yüzyılda Yöneticilik ve Liderlik, İmaj Yönetimi ve Nezaket 04.09.2014

  Yöneticilik, Liderlik, İmaj Yönetimi

  Sertifika Onaylandı

 • Depresyonun Üç Hali 21.06.2014

  Depresyonun Üç Hali

  Sertifika Onaylandı

 • 3. Uluslararası Nörobiyoloji, Psikofarmakoloji ve Tedavi Kongresi 30.05.2013

  Kongre Katılımı

  Sertifika Onaylandı

 • İlk Ataktan Dirençli Tablolara Psikozda Tedavi Kursu 26.05.2012

  Psikozda Tedavi Kursu

  Sertifika Onaylandı

 • Psikiyatride Araştırma ve İstatistik Teknikleri Kursu 28.04.2012

  Psikiyatride Araştırma ve İstatistik Teknikleri Kursu

  Sertifika Onaylandı

 • Addiction Medicine 19.03.2012

  Bağımlılık Tedavisi

  Sertifika Onaylandı

 • Motivational Interviewing - Lifestyle Training 20.05.2011

  Motivasyonel Görüşme- Yaşam Tarzı Eğitimi

  Sertifika Onaylandı

 • Güney Psikiyatri Okulu 05.03.2011

  Güney Psikiyatri Okulu

  Sertifika Onaylandı

 • Addiction Elementary Course 10.12.2010

  Bağımlılık Tedavisine Giriş

  Sertifika Onaylandı

 • Beyin: Yapısı ve İşlevi Kursu 29.04.2010

  Beyin: Yapısı ve İşlevi Kursu

  Sertifika Onaylandı

 • İstatistik Analize Giriş ve Orta Düzey İstatistik Kursu 26.12.2009

  İstatistik Kursu

  Sertifika Onaylandı

 • 44. Ulusal Psikiyatri Kongresi 14.10.2008

  Kongre Katılımı

  Sertifika Onaylandı

Yorumlar

  Online Psikolog | Online Terapi Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist https://www.turkceterapi.com
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 01 Aralık 2023 12:13
  Hocamızdan senelerdir yardım alıyorum. Gerek yaklaşımı gerekse ilaç kombinasyonlarının bana çok faydası dokundu
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 17 Mayıs 2022 06:31
  Sertan Hoca ile yaklaşık 7-8 seanslık bir EMDR terapisi yaptık ve günlük hayatımda bundan büyük fayda gördüm. Kendisi yalnızca bir doktor değil, aynı zamanda iyi de bir arkadaş oldu bu süreçte. Bu sayede sanki yakın bir arkadaşıma içimi açıyormuşcasına rahattım ve tedavi aynı zamanda eğlenceliydi benim için. Terapinin bilimsel etkileri konusunda da sık sık geri bildirim verdiği için başarılı olacağına inanarak girdim her seansa ve birçok sorunum konusunda rahatlamış olarak bitirdim. Kendisine danışmayı düşünenlere tereddütsüz tavsiye ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 13 Mart 2022 18:53
  Sertan Bey ile tanışdığįm için çok memnunum. Işini çok iyi yapıyor herkese tavsiye ederim
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 10 Şubat 2022 10:23
  Annem Alzaymir hastasiydi şizofrenik ataklar yaşamıştı yol gostericiliginiz ve kısa süreli ilaç kullanımıyla o dönemi atlattık gerçekten gözlem yönlendirme ve tedavilerinizle değerli bir doktorsunuz teşekkür ederim
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 31 Mayıs 2021 12:15
  Sertan beyi internetten araştırma yaparak buldum, yapılan yorumları olumluydu,gerçekten olumlu yorum yapanlar haklıymış gerçekten mesleğinin hakkını veriyor sadece ilaç verip hastanın düzelmesini beklemiyor sorunun kaynağına inerek sorunu kaynağında hallediyor ve bu konuda oldukça başarılı
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 17 Ekim 2020 11:14
  Çok memnun kaldım, tavsiye ediyorum. Bipolar bozukluk için bana çok yardımcı oldu.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 04 Ağustos 2020 09:29
  Tanıdığım en iyi terapistlerden biri, çözüm odaklı. Ve en önemlisi de güven duygusunu aşılıyor. Yönlendiriyor, tavsiye de bulunuyor. Çok teşekkür ederim. Herkese de tavsiye ederim.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 30 Nisan 2020 05:21
  Harika bir doktor. Cok samimi ve ikna edici bir tarzi var. Guvenebileceginiz bir profosyonel. Cani Gonulden Tesekkurler Sertan Bey
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 24 Nisan 2019 19:28
  Size bir konuda bişey danışmak istiyorum ama nasıl olacak
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 19 Ağustos 2023
  Gerçek bir arkadaş gibi konuştuk, kendimi terapide hissetmedim. Tereddütlerim olsa da, ilk saniyede bitti. Teşekkür ederim.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 03 Nisan 2023
  Son derece profesyonel, sıradan insanlar için bile anlaşılır çok iyi açıklamalar, ve samimi... Cok Tesekkürler.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 20 Mayıs 2022
  Teşekkürler herşey için
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 07 Mayıs 2022
  Serkan bey çok anlayışlı ,iyi bir dinleyici.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 18 Şubat 2022
  Çok değerli ve başarılı çalışmalar yapıyoruz. Çok memnunum bu yöntemle görüşlere. Çok teşekkür ederim
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 02 Şubat 2022
  Umit Sertan bey cok iyi bir doktor, kesinlikle tavsiye ederim.Kendinize bu iyiligi yapin ve hayatinizin iplerini elinize alin!
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 02 Temmuz 2021
  Eşimle sonraki seans için sabırsızlanıyoruz.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 26 Mayıs 2021
  Sertan Bey, her seyden once iyi bir dinleyici, oldukca anlayisli, nazik, acik goruslu bir psikiyatrist. Yardim almak isteyenlere tavsiye ediyorum, kendisine de tesekkur ediyorum.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 03 Şubat 2021
  İlk seansım olmasına rağmen kendimi rahatlamış hissediyorum. Çok teşekkür ederim
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 21 Ocak 2021
  Seans sonrasi esimle gelecege daha umutlu bakabildigimizi fark ettim. Tesekkurler.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 25 Eylül 2020
  Sertan bey ile tainistigim icin cok memnun oldum gercekten isini cok iyi yapan bir doktor.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 08 Eylül 2020
  Ümit bey gerçekten iyi bir dinleyici ve anlayışlı bir insan. Ayrıca insana yaklaşımı gerçekten çok iyi. Endişelerinizi, isteklerinizi iyi anlayıp ona göre yaklaşıyor.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 09 Mayıs 2020
  Cok faydali bir seans oldu. Bu zamana kadar farkli kaynaklardan edindigim bilgilerle sorunu cozmeye calistigimi dusunurken sorunlu durumu besledigimi fark ettim. Benim icin ufuk aciciydi. Tesekkurler.
  Değerlendirme: 5 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 24 Mart 2020
  İlk terapimiz gayet verimli geçti benim için. Seanslarımızın devamında olumlu sonuç alacağımıza inanıyorum.. Teşekkür ederim.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 05 Şubat 2020
  Dr. Sertan bey sayesinde gozardi ettigim ve bende huzursuzluklara sebebiyet veren seyleri farkina vardim. Kendisi ile internet uzerinden bana en uygun zamanda gorusuyor oldugum icin de cok memnunum. Kendisi tecrubesi ve egitimi ile farkindalik yaratiyor, sagladigi guven ortami ile rahat konusabildigimi ve sorunlarimi paylasip cozumlere kavustugumu dusunuyorum.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 02 Ekim 2019
  Sertan beyin karsi tarafi sonuna kadar dinlemesi, yardimci ve bilgili yaklasimi cok guzel.
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 20 Mayıs 2019
  Her şey için tşk ederim , benim için faydalı oldu
  Değerlendirme: 5.0 - "Uzm. Dr. Ümit Sertan Çöpoğlu Psikiyatrist_&_Psikoterapist " Yorum Tarihi: 18 Aralık 2018
  Sertan Bey gozlemleriyle cok yardimci oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum
 • Online Psikolog | Online Terapi

  N******E***

  Danışan 01 Aralık 2023 12:13 Hocamızdan senelerdir yardım alıyorum. Gerek yaklaşımı gerekse ilaç kombinasyonlarının bana çok faydası dokundu

 • Online Psikolog | Online Terapi

  U***C**

  Danışan 17 Mayıs 2022 06:31 Sertan Hoca ile yaklaşık 7-8 seanslık bir EMDR terapisi yaptık ve günlük hayatımda bundan büyük fayda gördüm. Kendisi yalnızca bir doktor değil, aynı zamanda iyi de bir arkadaş oldu bu süreçte. Bu sayede sanki yakın bir arkadaşıma içimi açıyormuşcasına rahattım ve tedavi aynı zamanda eğlenceliydi benim için. Terapinin bilimsel etkileri konusunda da sık sık geri bildirim verdiği için başarılı olacağına inanarak girdim her seansa ve birçok sorunum konusunda rahatlamış olarak bitirdim. Kendisine danışmayı düşünenlere tereddütsüz tavsiye ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  A***A****

  Danışan 13 Mart 2022 18:53 Sertan Bey ile tanışdığįm için çok memnunum. Işini çok iyi yapıyor herkese tavsiye ederim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S*****B*********

  Danışan 10 Şubat 2022 10:23 Annem Alzaymir hastasiydi şizofrenik ataklar yaşamıştı yol gostericiliginiz ve kısa süreli ilaç kullanımıyla o dönemi atlattık gerçekten gözlem yönlendirme ve tedavilerinizle değerli bir doktorsunuz teşekkür ederim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  İ****E********

  Danışan 31 Mayıs 2021 12:15 Sertan beyi internetten araştırma yaparak buldum, yapılan yorumları olumluydu,gerçekten olumlu yorum yapanlar haklıymış gerçekten mesleğinin hakkını veriyor sadece ilaç verip hastanın düzelmesini beklemiyor sorunun kaynağına inerek sorunu kaynağında hallediyor ve bu konuda oldukça başarılı

 • Online Psikolog | Online Terapi

  İ*****A***

  Danışan 17 Ekim 2020 11:14 Çok memnun kaldım, tavsiye ediyorum. Bipolar bozukluk için bana çok yardımcı oldu.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  E***E***

  Danışan 04 Ağustos 2020 09:29 Tanıdığım en iyi terapistlerden biri, çözüm odaklı. Ve en önemlisi de güven duygusunu aşılıyor. Yönlendiriyor, tavsiye de bulunuyor. Çok teşekkür ederim. Herkese de tavsiye ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  i****b****

  Danışan 30 Nisan 2020 05:21 Harika bir doktor. Cok samimi ve ikna edici bir tarzi var. Guvenebileceginiz bir profosyonel. Cani Gonulden Tesekkurler Sertan Bey

 • Online Psikolog | Online Terapi

  U******P******

  Danışan 24 Nisan 2019 19:28 Size bir konuda bişey danışmak istiyorum ama nasıl olacak

 • Online Psikolog | Online Terapi

  B*****

  Bireysel Psikoterapi - Danışmanlık 19 Ağustos 2023 Gerçek bir arkadaş gibi konuştuk, kendimi terapide hissetmedim. Tereddütlerim olsa da, ilk saniyede bitti. Teşekkür ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  T****B******

  Anksiyete -Kaygı Bozuklukları -Panik Atak Terapisi 03 Nisan 2023 Son derece profesyonel, sıradan insanlar için bile anlaşılır çok iyi açıklamalar, ve samimi... Cok Tesekkürler.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S****

  Öfke Kontrolü 20 Mayıs 2022 Teşekkürler herşey için

 • Online Psikolog | Online Terapi

  S****

  Öfke Kontrolü 07 Mayıs 2022 Serkan bey çok anlayışlı ,iyi bir dinleyici.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****A****

  Bireysel Terapi - 4 SEANS (PAKET) 18 Şubat 2022 Çok değerli ve başarılı çalışmalar yapıyoruz. Çok memnunum bu yöntemle görüşlere. Çok teşekkür ederim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  O****A******

  Öfke Kontrolü 02 Şubat 2022 Umit Sertan bey cok iyi bir doktor, kesinlikle tavsiye ederim.Kendinize bu iyiligi yapin ve hayatinizin iplerini elinize alin!

 • Online Psikolog | Online Terapi

  c**********

  Çift ve Aile Terapisi 02 Temmuz 2021 Eşimle sonraki seans için sabırsızlanıyoruz.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  G*****C****

  Bireysel Psikoterapi - Danışmanlık 26 Mayıs 2021 Sertan Bey, her seyden once iyi bir dinleyici, oldukca anlayisli, nazik, acik goruslu bir psikiyatrist. Yardim almak isteyenlere tavsiye ediyorum, kendisine de tesekkur ediyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  F****Ş*****

  Tanışma seansı 03 Şubat 2021 İlk seansım olmasına rağmen kendimi rahatlamış hissediyorum. Çok teşekkür ederim

 • Online Psikolog | Online Terapi

  A***********

  Çift ve Aile Terapisi 21 Ocak 2021 Seans sonrasi esimle gelecege daha umutlu bakabildigimizi fark ettim. Tesekkurler.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  m****

  Travma Terapisi - EMDR 25 Eylül 2020 Sertan bey ile tainistigim icin cok memnun oldum gercekten isini cok iyi yapan bir doktor.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  k*******

  İlaç Tedavileri ve Danışmalığı 08 Eylül 2020 Ümit bey gerçekten iyi bir dinleyici ve anlayışlı bir insan. Ayrıca insana yaklaşımı gerçekten çok iyi. Endişelerinizi, isteklerinizi iyi anlayıp ona göre yaklaşıyor.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  A***********

  Çift ve Aile Terapisi 09 Mayıs 2020 Cok faydali bir seans oldu. Bu zamana kadar farkli kaynaklardan edindigim bilgilerle sorunu cozmeye calistigimi dusunurken sorunlu durumu besledigimi fark ettim. Benim icin ufuk aciciydi. Tesekkurler.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  Z*****S***Ç****

  Panik Atak Terapisi 24 Mart 2020 İlk terapimiz gayet verimli geçti benim için. Seanslarımızın devamında olumlu sonuç alacağımıza inanıyorum.. Teşekkür ederim.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  h******

  Sınav Kaygısı 05 Şubat 2020 Dr. Sertan bey sayesinde gozardi ettigim ve bende huzursuzluklara sebebiyet veren seyleri farkina vardim. Kendisi ile internet uzerinden bana en uygun zamanda gorusuyor oldugum icin de cok memnunum. Kendisi tecrubesi ve egitimi ile farkindalik yaratiyor, sagladigi guven ortami ile rahat konusabildigimi ve sorunlarimi paylasip cozumlere kavustugumu dusunuyorum.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  H****

  Tanışma seansı 02 Ekim 2019 Sertan beyin karsi tarafi sonuna kadar dinlemesi, yardimci ve bilgili yaklasimi cok guzel.

 • Online Psikolog | Online Terapi

  h*****

  Tanışma seansı 20 Mayıs 2019 Her şey için tşk ederim , benim için faydalı oldu

 • Online Psikolog | Online Terapi

  e****

  Tanışma seansı 18 Aralık 2018 Sertan Bey gozlemleriyle cok yardimci oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorumUzmanımız için yorumunuzu gönderin


Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.Bloglarım

 • Online Psikolog | Online Terapi Dünyanın Geçirdiği Bu Zor Günlerde Ruh Sağlığımızı Nasıl Koruruz?

  Dünyanın Geçirdiği Bu Zor Günlerde Ruh Sağlığımızı Nasıl Koruruz?

  Hem ülke olarak hem de dünya olarak zor günlerden geçiyoruz. Dünyanın yaşadığı bu salgın hastalıkla psikolojik olarak nasıl mücadele ederiz? Bu günleri nasıl en sağlıklı bir şekilde atlatabiliriz biraz bunlardan bahsetmek istedim bu yazıda.

 • Online Psikolog | Online Terapi Acı veren anı ve travmalardan EMDR ile kurtulabilirsiniz

  Acı veren anı ve travmalardan EMDR ile kurtulabilirsiniz

  Travma nedir? Gerçek bir ölüm ya da ölüm tehdidi,
  Ağır bir yaralanma,
  Kendisinin ya da Başkasının,
  Fiziksel-Ruhsal bütünlüğüne bir tehdit olayını,
  Yaşaması ya da tanık olması durumu,
  Duygusal anlamda üstesinden gelmekte zorlanılan olaylar, durumlar.

 • Online Psikolog | Online Terapi Bilişsel Terapi

  Bilişsel Terapi

  Her terapi ekolü psikolojik iyilik halimizi belirleyen belirli noktalara odaklanmıştır.
  Bilişsel terapide bu odak noktası ‘DÜŞÜNCELERİMİZDİR’. Yani ‘normal’ kalmamızı sağlayan ya da psikolojik olarak iyilik halimizi belirleyen temel şey düşüncelerdir.

 • Online Psikolog | Online Terapi Özgüven Eksikliği ?

  Özgüven Eksikliği ?

  Bu başlığa neden ‘?’ koydum?
  Çünkü ‘özgüven eksikliği’ sanki bir tanıymış gibi çok sık kullanılıyor. Fakat biraz havada ve muğlak bir kavram. Tanımı net olmadığı gibi, nasıl ölçüleceği ve nasıl düzeltileceği de net değil.