Online Psikolog | Online Terapi | Psikolog Cansu Erdoğan profil sayfası ve uzmanlık alanları
 
Seans Seçenekleri
Online Psikolog | Online Terapi Cansu Erdoğan
İstanbul, Türkiye

   UTC+03:00

Psikolog Cansu Erdoğan

Female
Çevrim Dışı
"Psikoloji"

Ücretler

10 dakika
0.00 ₺

Uzmanımızla öncelikli bir deneme terapisi alarak kendisi ile tanışın ve terapi sürecinizi beraber planlayınız. (İlk görüşme için geçerlidir.)

Deneme Seansı Alınız

En düşük saatlik ücret
500.00 ₺


Randevu Alınız Takvimi Göster

Terapist Hakkında

2021 yılında Koç Üniversitesi psikoloji (İngilizce) lisans programından Vehbi Koç Onur Ödülü’nü almaya hak kazanarak mezun oldum. 2019 yılında Helsinki Üniversitesi’nde Erasmus programı kapsamında Kültürel Çalışmalar ve Sanat departmanında değişim öğrencisi olarak Finlandiya’da bulundum. Şu anda Okan Üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisans programında ders ve süpervizyon süreçlerini yüksek onur öğrencisi statüsünde tamamlamıştır ve tez sürecine Doç. Dr. Itır Tarı Cömert’in danışmanlığında devam etmekteyim.

Koç Üniversitesi’nde Dr. Ayşe Altan-Atalay’ın danışmanlığında “Olay Sonrası İşlemleme ve Sosyal Anksiyete” adlı bağımsız araştırma çalışmasını tamamlamış olmanın yanı sıra Koç Üniversitesi’nde bir yıl boyunca Prof. Dr. Fuat Balcı’nın Zamanlama ve Karar Verme Laboratuvarı’nda araştırmalara destek oldum. Prof. Dr. Hakan Türkçapar’dan almış olduğum Bilişsel-Davranışçı Terapi eğitiminin temel teori ve beceri eğitimi modüllerini tamamladım. Psk. Dr. Bahar Karaca'dan almış olduğum Uluslararası Temel Düzey Şema Terapi eğitimini tamamladım. Türk Psikologlar Derneği’nin “Herkes için Psikolojik İlk Yardım” eğitimine katılmış ve psikolojik ilk yardım ve travma alanda çeşitli seminerlere katıldım. Objektif yetişkin testleri ve MMPI testi üzerine de eğitim ve süpervizyonlarımı tamamladım.

Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Özel Fransız Lape Hastanesi’nde psikiyatri bölümlerinde staj yaptım. Bütün Psikoloji’de asistan psikolog olarak görev alırken operasyonel süreçleri yönetmenin yanı sıra akran grup süpervizyonlarına gözlemci olarak katıldım. Koç Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (KURES) biriminde alana yönelik bilimsel kaynaklardan yola çıkarak içerik üreticisi olarak staj yaptım. Aktif olarak Müfit Aytekin Stüdyo’da dizi setlerindeki çocukların travmatik sahnelerden etkilenme potansiyelini indirgemek ve çekim sonrasında sağaltım sağlamak üzere psikolog olarak görev yapmaktayım.

YÖRET Vakfı ve Maya Vakfı’nın dezavantajlı bölgelerdeki aile ve çocuklarla düzenlediği gönüllü çalışmalarında yer aldım, Koç Üniversitesi “Otizm Yaz Aktiviteleri"nde otizmli çocuklarla ve ergenlerle gönüllü olarak çalıştım. Geleceğe Adımlar Derneği’nin eğitimde fırsat eşitliği sağlayabilmek amaçlı düzenlediği çocukların psiko-sosyal gelişimini desteklemeyi amaçlayan projede müfredat oluşturma ve geliştirme çalışmalarının yanı sıra Ordu ve Kars illerindeki saha çalışmalarında gönüllü olarak görev yaptım.

Aktif olarak süpervizör eşliğinde Türkçe ve İngilizce olarak online ve yüz yüze bilişsel-davranışçı yönelimli yetişkin danışan takibi yapmaktayım.


Sunulan Hizmetler

Bireysel Yetişkin Terapisi

- Kaygı bozuklukları - Depresyon - Panik atak - Fobiler - Obsesif Kompülsif Bozukluk - Aile ve ilişki problemleri - Boşanma ve ayrılık - Motivasyon problemleri - Özgüven problemleri - Öfke problemleri - Uyku problemleri - Odaklanma problemleri - Kayıp ve yas ve benzeri konularda; 17 yaş ve üzeri yetişkin bireylere online olarak terapi yapmaktayım.

500.00 ₺

45 dakika

Randevu Alınız

İş Tecrübeleri

 • Psikolog Müfit Aytekin Stüdyo

  2023-2023

  Dizi setlerindeki çocukları travmatik sahnelere hazırlara ve sağaltım üzerine

 • Psikolog Kybele Psikoloji

  2022-2023

  Süpervizyon eşliğinde online ve yüz yüze olarak yetişkin danışan görmekteyim.

 • Stajyer İçerik Üreticisi Koç Üniversitesi

  2021-2021

  Koç Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Servisi'nde (KURES) psikolojik içerik üreticisi olarak görev aldım.

 • Stajyer Psikolog Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  2020-2020

  Psikiyatri biriminde psikolog stajyer olarak görev aldım.

 • Stajyer Psikolog Özel Fransız Lape Hastanesi

  2020-2020

  Psikiyatri biriminde psikolog stajyer olarak görev aldım.

 • Laboratuvar Asistanı Koç Üniversitesi

  2017-2018

  Zamanlama ve Karar Verma Laboratuvarında deneyleri asiste ettim.

Eğitim

 • Koç Üniversitesi 12.09.2016 - 18.06.2021

  Lisans

  Diploma Onaylandı

 • Okan Üniversitesi 20.09.2021 - 16.06.2023

  Yüksek Lisans

  Diploma Onaylandı

Sertifikalar & Seminerler

 • Bilişsel Davranışçı Terapi Beceri Eğitimi 15.05.2022

  Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği, Prof. Dr. Hakan Türkçapar- 30 saat

  Sertifika Onaylandı

 • MMPI Uygulamayıcı Sertifikası 24.02.2022

  Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri'nin Uygulayıcı Sertifikası

  Sertifika Onaylandı

 • Objektif Yetişkin Testleri Sertifikası 08.02.2022

  Beck Depresyon ve Anksiyete, SCL 90-R, Mini Mental, Beier CTT, Kent EGY, ACE-R Kognitif Tarama, Portus Labirentleri, KSE Testlerinin Uygulayıcı Sertifikası

  Sertifika Onaylandı

 • Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Teori Eğitimi 21.02.2021

  Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği, Prof. Dr. Hakan Türkçapar- 50 saat

  Sertifika Onaylandı

 • Bilişsel Davranışçı Terapide Değerlendirme ve Yapılandırılmış Görüşme Eğitimi 03.11.2020

  Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği, Prof. Dr. Hakan Türkçapar- 16 saat

  Sertifika Onaylandı


Uzmanımız için yorumunuzu gönderin


Vereceğiniz yorumlarda isminiz gizlenerek gösterilecektir. Yorum vererek sistemimize katkı sağladığınız için teşekkür ederiz.